Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Osłabiony JKH GKS Jastrzębie podejmie Ciarko STS Sanok

Mecz ten odbędzie się we wtorek 18 stycznia o godz. 18:00 mimo absencji zawodników zakażonych Covid-19. Oznacza to, że trener Robert Kalaber będzie miał do dyspozycji okrojony skład.

Osłabiony JKH GKS Jastrzębie podejmie Ciarko STS Sanok
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

Podczas piątkowej wideokonferencji zapadły decyzje, w efekcie których w piątej rundzie zrezygnowano z przekładania meczów z powodu odizolowania lub kwarantanny zawodników. Ma to na celu usprawnienie dokończenia sezonu, choć rzecz jasna niesie ze sobą pewne ryzyko. Jednak w obecnej sytuacji nie ma prostych rozwiązań.

Jak wiadomo, z powodu zakażeń nie doszedł do skutku niedzielny domowy mecz JKH GKS Jastrzębie z Zagłębiem Sosnowiec. Natomiast we wtorek z Ciarko STS Sanok JKH zagra na pewno. - Nieobecnych jest kilku zawodników, ale zdołamy skompletować trzy formacje. Do kadry wraca Vitalijs Pavlovs, którego zabrakło w piątek - informuje dyrektor sportowy klubu Leszek Laszkiewicz.

Nowe ustalenia ułatwiają korzystanie przez kluby ekstraligi z zawodników MHL. W razie bezwzględnej konieczności trener Robert Kalaber będzie mógł zatem sięgnąć po graczy Polonii Bytom, z którą klub podpisał stosowną umowę o współpracy. Decyzje w tej sprawie sztab szkoleniowy będzie podejmował na bieżąco.

źródło: jkh.pl


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].