Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Raciborzanie we władzach Polskiego Związku Kendo

W miniony weekend, 15 stycznia, w Chorzowie odbył się Walny Sprawozdawczo-Wyborczy Zjazd Delegatów Polskiego Związku Kendo.

Raciborzanie we władzach Polskiego Związku Kendo
W skład władz PZK weszli przedstawiciele raciborskiego klubu Butokukan, działającego przy Raciborskim Ośrodku Aikido
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

W trakcie przeprowadzonych wyborów w skład władz PZK weszli przedstawiciele raciborskiego klubu Butokukan, działającego przy Raciborskim Ośrodku Aikido. 

Adam Majchrzak będący instruktorem w klubie zostały wybrany przez delegatów na stanowisko Wiceprezesa ds. Iaido Polskiego Związku Kendo oraz został Przewodniczący Komisji Iaido PZK. Do tej pory pełnił stanowisko trenera kadry narodowej iaido oraz był członkiem Komisji Iaido PZK. Ponadto Kazimierz Dedek zyskał poparcie delegatów i został jednym z członków Komisji Rewizyjnej. Dotychczasowa praca i zaangażowanie raciborskich iaidoków zostało docenione i w ramach powierzonych obowiązków będą mieli większy wpływ na rozwój dyscypliny iaido w ramach Związku.

Kendo jest sportem walki wywodzącym się z szermierki japońskich samurajów. Szacuje się, że na świecie sport ten uprawia około 7 mln ludzi. W Polsce kendo jest uprawiane od roku 1973.


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Świadomy (62.21. * .74) 25.02.2022 23:03

Leczcie się w tych maskach!!
Biedastwa....