Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

KS ROW Rybnik wypuścił swoje piwo Żużlowe. Będzie hitem?

KS ROW Rybnik oraz Browar Rybnik wypuścili swoje własne piwo, które nazwa nawiązuje do żużla. Póki co mieszkańcy Rybnika i kibice KS ROW są zachwyceni. Ciekawe, jak potoczy się przyszłość tego produktu.

KS ROW Rybnik wypuścił swoje piwo Żużlowe. Będzie hitem?
Wizualnie produkt robi niezłe wrażenie. Ciekawe, czy smakuje równie dobrze
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

Rybnickie Żużlove

Jeżeli kiedykolwiek byłeś na meczu żużlowym, to z pewnością zauważyłeś, że sporo osób lubi popijać sobie piwko, obserwując zmagania swoich ulubionych zawodników, szczególnie, jeżeli wydarzenie ma miejsce latem, gdy jest gorąco, a jak wiadomo, napój chmielowy świetnie gasi pragnienie... oczywiście tylko u osób pełnoletnich! 

Wydaje nam się, że nikogo nie dziwi to, że ROW Rybnik wybrał właśnie piwo, jako swój autorski produkt. Co więcej, klub wraz z rybnickim Browarem trafł w 10, a kibice są absolutnie zachwyceni. 

Współpraca Krzysztofa Mrozka - prezesa Klubu Sportowego ROW Rybnik SA oraz Łukasza Kuźnika - prezesa Browaru Rybnik SA., póki co wydaje się bardzo owocna, więc nie pozostaje nam nic więcej, jak życzyć sukcesów na przyszłość. 

Gdzie kupisz Żużlove?

Sklepy:
Monopolka Alkohole
Alkopunkt
Winoteka (ul. Kraszewskiego 2a)
Promilek
Lewiatan (Lyski)
Lewiatan (Zwonowice)
Żabka (ul. Wawelska)
Lewiatan (ul. Mikołowska)
Teqila (Wodzisław Śl.)
Sklep Alkoholowy (Radlin ul. Korfantego)
MIX Żory
Pogotowie Alkoholowe (Racibórz, ul. Rybnicka 111)
Pogotowie Alkoholowe (Rydułtowy, ul. Czernicka 2)
Knajpy:
CELTIC Pub
Żelazna
KC
InoWino
Speed Pub

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].