Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

JKH GKS Jastrzębie zagra o podtrzymanie zwycięskiej passy

W niedzielne późne popołudnie hokeiści JKH zmierzą się na Jastorze z Tauron Podhalem Nowy Targ.

JKH GKS Jastrzębie zagra o podtrzymanie zwycięskiej passy
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

Choć rywal potrafi napsuć krwi faworytom, to w tym pojedynku JKH będzie liczyć na pewny komplet punktów i utrzymanie zwycięskiego kursu.

W meczu z Podhalem trener Robert Kalaber będzie mógł liczyć na znacznie szersze pole manewru niż jeszcze tydzień temu. Kłopoty zdrowotne na szczęście są już za jego podopiecznymi, a zatem nic nie stoi na przeszkodzie, aby po zwycięstwach nad Ciarko STS Sanok oraz Zagłębiem Sosnowiec pójść za ciosem.

W tym sezonie jastrzębianie trzykrotnie mierzyli się z Podhalem, wygrywając na wyjeździe 10:0 i 2:1 oraz u siebie 4:2. Nowotarżanie w tym sezonie jeszcze raz zawitają na Jastor, aby nadrobić zaległości 34. kolejki. Ten zaległy pojedynek zaplanowany jest na 8 lutego.

Drużyna trenera Andrieja Gusowa potrafi napsuć krwi faworytom. Przekonali się o tym w piątek... byli podopieczni Gusowa z Tychów, zdobywając obiekt „Szarotek” wynikiem 2:1 i decydującym golem w 58. minucie. Podhale po raz ostatni pokonało JKH GKS Jastrzębie półtora roku temu na początku sezonu 2020/21, zaś na ponowne zdobycie Jastora ekipa z Nowego Targu czeka od 7 grudnia 2018 roku.

źródło: jkh.pl


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].