Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Siatkarze SK Górnika Radlin awansowali do półfinału Mistrzostw Śląska Kadetów

Przedstawiamy podsumowanie weekendowych zmagań siatkarzy SK Górnika Radlin. 

Siatkarze SK Górnika Radlin awansowali do półfinału Mistrzostw Śląska Kadetów
Fot. SK Górnik Radlin
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

Ćwierćfinał Mistrzostw Śląska Kadetów

W daniach 18-20 stycznia w Bielsku Białej został rozegrany turniej ćwierćfinałowy Mistrzostw Śląska Juniorów Młodszych (kadetów). W grupie razem z siatkarzami z Radlina znaleźli się gospodarze turnieju BBTS Włókniarz Bielsko-Biała, MOSM Tychy i UKS Jedynka Jaworzno.

W pierwszym meczu radlinianie łatwo pokonali MOSM Tychy. W drugim dniu zmierzyli się z BBTSem, lepsi okazali się zawodnicy z Bielska. W trzecim dniu zawodnicy Górnika Radlin walczyli z Jedynką Jaworzno. Dwa pierwsze sety łatwo wygrali, w trzecim secie też prowadzili, jednak ostatecznie ulegli przeciwnikom. Dwa kolejne sety padły łupem zespołu z Jaworzna. Cały mecz zakończył się niespodziewaną porażką. Mimo to zespół z Radlina zajął drugie miejsce w tabeli i awansował do turnieju półfinałowego, który odbędzie się w Częstochowie w dniach 31.01 – 02.02.

  • SK Górnik Radlin - MOSM Tychy 3:0 (25:21, 25:20, 25:20)
  • SK Górnik Radlin - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 1:3 (22:25, 25:22, 14:25, 17:25)
  • SK Górnik Radlin - UKS Jedynka Jaworzno 2:3 (25:19, 25:14, 21:25, 12:25, 13:15) 

I Liga Śląska

W piątek 21 stycznia w hali MOSiR w Radlinie został rozegrany kolejny mecz I Ligi Śląskiej. Tym razem przeciwnikiem radlińskich siatkarzy był zespół UKS Jedynka Jaworzno. Spotkanie zakończyło się szybkim zwycięstwem Górnika Radlin. Dzięki tej wygranej Radlinianie umocnili się w fotelu wicelidera tabeli. Kolejne spotkanie już w najbliższy piątek o godzinie 19:00 w hali MOSiR Radlin. 

  • SK Górnik Radlin - Garbarnia Szczakowa UKS Jedynka Jaworzno 3:0 (25:22, 25:15, 25:21) 

Skład: Dzido, Szafranek, Gardyan, Boduch, Rybarczyk, Taterka, Kostka (L) oraz Płaczek, Ptaszyński, Grzywacz, Błądek, trener Marek Przybysz. 

SK Górnik Radlin


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].