Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

JKH GKS Jastrzębie przed ekstraligowym hitem

W piątkowy wieczór zespół JKH zagra na wyjeździe z Re-Plast Unią Oświęcim. Ten ekstraligowy hit końcówki stycznia będzie pojedynkiem dwóch drużyn, które mają za sobą kłopoty związane z podejrzeniem zakażeniami.

JKH GKS Jastrzębie przed ekstraligowym hitem
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

Trener Robert Kalaber będzie miał do dyspozycji praktycznie wszystkich zawodników. - Najbardziej raduje mnie fakt, że wszyscy jesteśmy zdrowi - mówi Leszek Laszkiewicz.

Jedynym nieobecnym będzie rzecz jasna Maris Jass, ale i w jego kwestii są umiarkowanie dobre wieści. - Maris rozpoczął już treningi na siłowni. Zobaczymy, co będzie dalej - informuje dyrektor sportowy. Ewentualny powrót Łotysza do gry w tym sezonie wciąż stoi pod dużym znakiem zapytania.

W Oświęcimiu JKH GKS Jastrzębie ponownie postara się powalczyć o pełną pulę. Na początku stycznia zespół wygrał przy Chemików 5:2, rewanżując się ówczesnemu liderowi za listopadową porażkę na Jastorze. Teraz jednak sytuacja jest inna. Podopieczni Toma Coolena mają za sobą cztery porażki z rzędu, w tym bardzo dotkliwe 1:8 w Tychach. Unia przechorowała już wirusa i powoli wraca do gry, jednak - podobnie jak w przypadku JKH - trzeba czasu na wypracowanie optymalnej dyspozycji.

Z sztabu szkoleniowego JKH płyną jasne oczekiwania. - Naszym celem jest wywalczenie jak najwyższej lokaty przed fazą play-off. To nie ulega zmianie niezależnie od sytuacji - powtarza Leszek Laszkiewicz.

W ostatnich dniach jastrzębianie mieli chwilę na spokojne trenowanie, jednak teraz ekstraliga wraca na wyższe obroty. Przed zespołem bowiem nie tylko wyjazd do Oświęcimia, ale także domowy pojedynek z nowym liderem z Katowic. Derby z drużyną Jacka Płachty odbędą się w niedzielę o godz. 17:00.

źródło: jkh.pl


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].