Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zawodnicy UKS „Czwórki” Żory na podium polsko-czeskich zawodów lekkoatletycznych

21 stycznia odbył się mecz lekkoatletyczny Silesian Athletics Meeting 2022, pomiędzy reprezentacją Moraw i Śląska. W zawodach brali udział juniorzy UKS „Czwórki” Żory, którzy reprezentowali województwo śląskie w biegach na 200m, 400m i w pchnięciu kulą.

Zawodnicy UKS „Czwórki” Żory na podium polsko-czeskich zawodów lekkoatletycznych
fot. FB UKS Czwórka Żory
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

W biegu na 400 metrów fantastycznie zaprezentował się Damian Kania, który jako pierwszy przekroczył linię mety. Tuż za nim, na drugim miejscu bieg ukończył jego kolega z UKS „Czwórki” Żory - Cyprian Brilla.

W biegu na 200 metrów wysokie, czwarte miejsce zajął Kasper Drazik - kolejny z podopiecznych trenerki Iwony Krupy. Natomiast Michał Szymiczek był piąty w konkursie pchnięcia kulą.

Kolejne zawody, w których wystartują zawodnicy UKS „Czwórki” Żory już w piątek, 28 stycznia w Ostrawie – juniorzy będą walczyć o medale na Halowych Mistrzostwach Śląska. Dzieci i młodzicy wystartują natomiast  w sobotę, 29 stycznia w Brzeszczach na halowym mitingu lekkoatletycznym.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].