Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zapisz się na I EKO BIEG w Jejkowicach

Przed nami pierwsza edycja jejkowickiego EKO BIEGU, który odbędzie się 24 kwietnia. Czeka nas moc atrakcji. 

Zapisz się na I EKO BIEG w Jejkowicach
Przed nami niesamowite wydarzenie. Ekologia i akcja charytatywna w jednym. Zdjęcie poglądowe, Unsplash

Zapisz się na I EKO BIEG w Jejkowicach

Pełną parą ruszają zapisy na I Eko Bieg, który odbędzie się w Jejkowicach 24 kwietnia. Bieg ten nie tylko jest inicjatywą ekologiczną, ale również charytatywną. Podczas wydarzenie odbędzie się zbiórka na rzecz Michała Zydorowicza, znanego lepiej jako Arbuz. Michał walczy z rzadką chorobą jelit, ale mimo tego się nie poddaje i sam jest sportowcem, który na skate parku czuje się jak ryba w wodzie. Arbuz prowadz również kanał na YouTube, gdzie pokazuje swoje rowerowe przygody:

Zapisy na bieg odbywają się online. Wystarczy kliknąć tutaj

Dystans:

  • Bieg Główny - 5 km (2 pętle po około 2,5 km.) - limit 200 osób
  • Marsz Nordic Walking - 5 km (2 pętle po około 2,5 km.) - limit 50 osób

Pakiet startowy:

  • Wszyscy uczestnicy dostaną:
  • numer startowy oraz chip do pomiaru czasu (chip jest zwrotny), 
  • pamiątkowy medal,
  • bon na posiłek oraz napój

Ponadto, podczas wydarzenia zaplanowane są atrakcje dla całej rodziny, takie jak DJ, strefa EKO, pokaz ratowniczy, animacje dla dzieci i wiele innych.

Marek Bąk, wójt gminy Jejkowice na swoich mediach społecznościowych bliżej przedstawił sytuację Michałka:

Szczegóły imprezy:

www.facebook.com/events/

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].