Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Ruszyła Amatorska Liga Darta w Raciborzu [ZDJECIA]

Współpraca Ośrodka Sportu i Rekreacji oraz Powiatowego Centrum Sportu zrodziła ciekawy turniej. Na terenie kręgielni OSiR w Raciborzu zorganizowano pierwszą rundę Amatorskiej Ligi Darta. Kolejne zmagania odbędą się w PCS 24 kwietnia w odmianie "steel". 

Ruszyła Amatorska Liga Darta w Raciborzu [ZDJECIA]

Turniej rozgrywany był na tablicach elektronicznych wedle zasady 501 Double Out. Organizatorzy przewidzieli puchary oraz nagrody rzeczowe w postaci voucherów dla najlepszych. W pierwszych zmaganiach tej ligi zmierzyło się ze sobą 16 mężczyzn oraz 5 kobiet.

Wyniki I edycji:

  • Kobiety
1. Agnieszka Bielińska
2. Izabela Kowalczyk
3. Halina Kuryłowicz
  • Mężczyźni
1. Tomasz Bieliński
2. Rafał Soroka
3. Krzysztof Soroka

Kalendarz ligi:

  • 05.03 - OSIR - SOFT
  • 23.04 - PCS - STEEL
  • 14.05 - PCS - STEEL
  • 18.06 - PCS - STEEL
  • 17.09 - OSIR - SOFT
  • 22.10 - PCS - STEEL
  • 19.11 - OSIR - SOFT
  • 17.12 - PCS - STEEL

Wszystkie informacje będą publikowane na profilach FB PCS oraz OSiR.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].