Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Mundial dla Rybnickich Dzielnic: Kto zagra z kim w grupie?

Dziś (13.06.) w siedzibie organizatora odbyło się losowanie grup finałów tegorocznych rozgrywek w ramach turnieju Mundial dla Rybnickich Dzielnic.

Mundial dla Rybnickich Dzielnic: Kto zagra z kim w grupie?
Fot. Arkadiusz Trzebuniak

W finałach wystąpią reprezentacje 8 dzielnic, które zostały podzielone na dwie 4-zespołowe grupy.

Tytułu wywalczonego przed dwoma laty broni Golejów. Turniej dla dzielnic rozgrywany jest co dwa lata od 2016 roku w celu integracji mieszkańców dzielnic, promocji sportu amatorskiego w Rybniku i uczczenia światowego bądź europejskiego czempionatu. Rozgrywki są współfinansowane przez Miasto Rybnik. 

Do turnieju zgłosiły się drużyny z następujących dzielnic: Golejów, Maroko-Nowiny, Ochojec, Stodoły, Niedobczyce, Północ, Chwałęcice, Meksyk.

Mecze zostaną rozegrane na boisku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 w Rybniku-Golejowie w pierwszy weekend wakacji.

Podział na grupy:

GRUPA A: Stodoły, Golejów, Maroko-Nowiny, Meksyk.

GRUPA B: Ochojec, Północ, Niedobczyce, Chwałęcice.

źródło: Arkadiusz Trzebuniak


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].