Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

GKS Jastrzębie przed drugim sparingiem

Ruch Chorzów będzie kolejnym sparingpartnerem GKS-u Jastrzębie podczas letnich przygotowań do rozgrywek eWinner 2. Ligi. Spotkanie odbędzie się w Rybniku-Kamieniu i rozpocznie się w środę, 29 czerwca o godzinie 17:00.

GKS Jastrzębie przed drugim sparingiem

Ruch Chorzów w przyszłym sezonie będzie beniaminkiem Fortuna 1 Ligi. Chorzowianie uzyskali awans wygrywając baraże, w których okazali się lepsi od Raduni Stężyca i Motoru Lublin.

Podopieczni byłego trenera GKS-u Jastrzębie, Jarosława Skrobacza, przygotowania do nowego sezonu rozpoczęli 13 czerwca i rozegrali do tej pory dwa sparingi, oba wygrywając. Najpierw pokonali aż 10:0 występującą w Klasie A Andaluzję Brzozowice-Kamień, a przed kilkoma dniami wygrali z Odrą Opole 3:0. Aktualnie Ruch przebywa na kilkudniowym zgrupowaniu w Rybniku-Kamieniu.

Dla GKS-u środowy mecz kontrolny z chorzowianami będzie drugim tego lata sparingiem. W minioną sobotę GKS Jastrzębie przegrał na wyjeździe 0:1 z rezerwami występującego w PKO Ekstraklasie Śląska Wrocław.

Biuro Prasowe GKS Jastrzębie


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].