Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Sportowe spotkanie młodych tenisistów z Przedszkola nr 14 w Raciborzu [ZDJĘCIA]

W środę 13 lipca 16-osobowa grupa z przedszkola nr 14 w Raciborzu przybyła na kort tenisowy RAFAKO S.A. aby poznać wspaniałą dyscyplinę sportu jaką jest tenis.

Sportowe spotkanie młodych tenisistów z Przedszkola nr 14 w Raciborzu [ZDJĘCIA]

Każdy z uczestników otrzymał rakietę tenisową oraz do badmintona.

Przed zmaganiami tenisowymi dzieci rywalizowały w różnych dyscyplinach sportowych. Była to m.in. skakanka na czas, rzuty piłkami, rzuty piłkarskie, tzw. sadzenie grzybów, skoki wzwyż z miejsca i rzuty osobiste na kosz.

Wyniki wieloboju sportowego:

  1. Tobiasz,
  2. Jakub,
  3. Piotr,
  4. Filip.

W grupie dziewcząt:

  1. Kinga,
  2. Ofelia i Lena S.
  3. Lena K.

Po rozegraniu wieloboju sportowego przystąpiono do ćwiczeń tenisowych.

Wszystkim wręczono dyplomy „pierwszy krok tenisowy” oraz dyplomy za wielobój sportowy.

Najlepsi otrzymali piłki tenisowe na gumce.

Organizatorem było TKKF „RAFAKO”, Powiatowe Centrum Sportu i przedszkole nr 14 w Raciborzu.


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].