Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

GKS Jastrzębie pozyskał nowego napastnika

Joao Passoni, który od kilku tygodni trenował z drużyną, został nowym napastnikiem GKS-u Jastrzębie.

GKS Jastrzębie pozyskał nowego napastnika
Fot. GKS Jastrzębie

25-letni brazylijski zawodnik związał się z Klubem umową obowiązującą do 30 czerwca 2023 roku z możliwością przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy.

W poprzednim sezonie Joao Passoni, który legitymuje się także włoskim paszportem, reprezentował barwy dwóch klubów – czwartoligowego Sokoła Marcinkowice, gdzie w rundzie jesiennej zdobył trzynaście goli oraz trzecioligowej Ślęzy Wrocław, w której wiosną sześciokrotnie wpisywał się na listę strzelców.

W poprzednich latach występował także w Górniku Mysłowice, klubach portugalskich – SC Melgacense i Desportivo de Moncao, włoskich – Sporting Cecina i Samassi Calcio oraz w brazylijskich juniorskich drużynach – Comercial FC, AA Ponte Preta i SE Palmeiras.

Biuro Prasowe GKS Jastrzębie


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].