Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Dawid Pędziałek w sztabie szkoleniowym GKS-u Jastrzębie

Nowym członkiem sztabu szkoleniowego pierwszej drużyny GKS-u Jastrzębie został Dawid Pędziałek, który objął funkcję trenera analityka oraz trenera przygotowania motorycznego.

Dawid Pędziałek w sztabie szkoleniowym GKS-u Jastrzębie
Fot. gksjastrzebie.com

Dawid Pędziałek urodził się 10 grudnia 1997 roku i posiada licencję trenerską UEFA B. Ukończył studia na kierunku Zarządzanie Zespołem Sportowym oraz studia podyplomowe z analizy gry w Wyższej Szkole Zarządzania i Coachingu w Sporcie we Wrocławiu.

Od 2018 roku pracuje w Akademii Piłkarskiej „Olympic” Wrocław – obecnie z zespołem U17 – a w latach 2016-2018 był trenerem zespołów młodzieżowych w MKS-ie Trzebinia.

Na swoim koncie ma staże trenerskie w Cracovii u trenera Michała Probierza oraz w Śląsku Wrocław u trenera Tadeusza Pawłowskiego.

Biuro Prasowe GKS Jastrzębie


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].