Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

ROW 1964 Rybnik. Ostatni sparing przed rozpoczęciem ligi oraz prezentacja drużyny [ZDJĘCIA]

Na zakończenie przygotowań do nadchodzącego sezonu rybniczanie rozegrali sparing z drużyną GKS Katowice. Drużyna gości wystawiła w głównej mierze drugi skład. 

ROW 1964 Rybnik. Ostatni sparing przed rozpoczęciem ligi oraz prezentacja drużyny [ZDJĘCIA]
Ostatni sparing ROW-u Rybnik przed rozpoczęciem ligi zakończył się pewnym zwycięstwem rybniczan. Fot. Zbigniew H.

Piątkowy wieczór rozpoczął się od prezentacji drużyny oraz nowych strojów. Piłkarze ROW-u pierwszy mecz rozegrają na wyjeździe w Czańcu 13 sierpnia.

ROW 1964 Rybnik - GKS Katowice 4:0 (2:0)

Bramki dla ROW: 13' Cywka, 26' testowany, 49' Juraszczyk, 73' Bujoczek

Skład: Korczak (60' Barczyk) - Szewieczek (70' Byzdra), Janik (60' Musiatowicz), Macha (70' Balcer), Papierok (70' Hadam) - Cywka (60' Krakowczyk), Krotofil (60' Kondziołka), Sobik (70' Piekorz), Wróbel (60' Wiora), Warmiński (60' Bujoczek) - testowany (45' Juraszczyk)

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].