Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Najnowszy komunikat zarządu Odry Wodzisław

Na oficjalnej stronie internetowej Klubu ukazał się najnowszym komunikat zarządu Odry Wodzisław.

Najnowszy komunikat zarządu Odry Wodzisław

Poniżej treść komunikatu:

"W dniu wczorajszym odbyło się wielogodzinne spotkanie udziałowców wraz z radą nadzorczą Odry Wodzisław. Pełniący obowiązki prezesa klubu Adrian Kuźma przedstawił obecne wyniki stanu spółki i stan organizacyjny po odejściu Tomasza Stolarskiego. Rada nadzorcza wraz z udziałowcami ustaliła priorytety na najbliższe tygodnie oraz oficjalnie ustalono datę walnego zgromadzenia udziałowców, które planowane jest na 30 września 2022 roku.

Ponadto rada nadzorcza tuż przed głównym spotkaniem udziałowców, spotkała się również z trenerem Jackiem Trzeciakiem, z którym przedyskutowano obecne problemy oraz plan działań na najbliższe tygodnie".

źródło: odra.wodzislaw.pl


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

17 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~yggiH (31.0. * .66) 23.09.2022 10:36

Don_C - gratuluję i życzę dobrej zabawy ale nie lubię żyć złudzeniem. Kolejny zastępczy temat !

Don_C 23.09.2022 02:25

@Higgy- byliśmy dzisiaj na Oktoberfest na rynku lokowanym jeszcze na prawie pruskim.Po Cieszynie najładniejszy rynek na Śląsku. Wśród podświetlonych kamienic można napić się Paulanera za ponad 3 ojro także czujesz się jak w Reichu. Polecam na weekend. Tego nie znajdziesz w Königshütte

~yggiH (31.0. * .82) 23.09.2022 00:46

MGol - Po pierwsze, czytaj ze zrozumieniem ! Już wspominałem że do tradycji historycznej Odry zawsze miałem wielki szacunek więc jeśli na coś najeżdżam to z pewnością nie na Odrę rozumianą jako klub. Kibicem sukcesu też nie jestem bo chodziłem na mecze nawet w C klasie należąc do małej grupy przeciwników fuzji z Bogdanowicami. Co do przerzutów to zgłęb historię ruchu kibicowskiego na Odrze a potem nazwij to po swojemu. Po drugie, Wodzisław uważam za miasto idiotów ponieważ od 2006 rządzi w nim wciąż ten sam fotograf i większość wciąż się nacina na jego obietnice. Rzeczpospolita jako państwo nie posiada urzędu wiceprezydenta ale miasto nie przekraczające pięćdziesięciu tysięcy mieszkańców ma ich aż trzech. W sumie forsy to na niewiele starcza z wyjątkiem pensji i premii dla decydentów. Jak to więc inaczej nazwać jeśli nie miastem idiotów ? Po trzecie, zauważ że Wodzisław nigdy nie miał żadnych kopalni i koksowni. Przemysł był domeną innych miejscowości które włączono do Wodzisławia a nie odwrotnie. Niestety problemem Wodzisławia jest jego mentalność. Takie wyobrażenie że wszyscy inni mieszkańcy ziemi wodzisławskiej będą całować was w d...ę bo jesteście Wielkim Wodzisławiem. Czas pokazał co innego. Po czwarte, nie wiem co stało by się w Rybniku ponieważ wogóle tam nie jeżdżę. Najchętniej połączył bym powiat wodzisławski z raciborskim w jednolity górnośląski ale w granicach województwa opolskiego by się tylko odseparować od Rybnika i Jastrzębia. Po piąte, jeśli w twoich oczach jestem trollem to bardzo dobrze o mnie świadczy. Były czasy w których bluzgaliście na Romana Zielińskiego ale jednocześnie żądając fuzji z MKP. Czyli idąc waszym tokiem myślenia : lubimy niemieckie pieniądze i niemieckie samochody ale nie lubimy Niemców. Zupełnie bez honoru. Po szóste, co dalej z Odrą bo jak na razie nawet w tym temacie największą uwagę skupiacie na moich wypowiedziach a nie na problemach klubu.

~yggiH (31.0. * .82) 23.09.2022 00:18

Grolo - Tego akurat nie wiem i nie chcę wiedzieć a na Facebooku nawet nie mam konta. Za "równie pochyłą kibiciwsko na Odrze" możecie podziękować sami sobie.

MGol 22.09.2022 23:03

Po pierwsze przyznałeś, że kiedyś kibicowałeś Odrze i Ruchowi a teraz najeżdzasz na Odrę. Jesteś kibicem sukcesu albo przerzutem bo sam sobie zaprzeczasz bo skoro kiedyś uwazaleś, że Odra była reprezentantem ziemi wodzisławskiej a teraz nie jest to co się zmieniło. Po drugie nazwałeś miasto "miastem idiotów", zadupiem i ludzi tu piszących głupkami. Kim ty jesteś, żeby obrażać 50 tysięcy ludzi. Jesteś pajacem i trolem. Nikt cię tu nie atakował a na pewno nie ja.Serce krwawi ale przez takich jak ty, którzy nic nie wnoszą do tego miasta tylko narzekają i oczerniają go na każdym kroku. Jesteś takim trolem i przez takich jak ty to miasto jest w tym stanie jak teraz. Ciągle kłótnie, waśnie itp. Najpierw od Wodzisławia odłączono wszystkie kopalnie, koksownie i itp s potem nagle piszą co niektórzy, że tu nic nie było. Zastanawiałeś się co by było z Rybnikiem gdyby odłączyły się kiedyś samodzielnie funkcjonujące miasteczka Chwałowice, Boguszowice czy Niewiadom? Oczywiście, źle strzeliłeś w tym, że jestem przyjezdnym bo nie jestem. Masz rację z tym na przykład że Odra jest źle zarządzana ale niestety to się tyczy większości śląskich klubów. Masz rację, że szansa na lepszą odbudowę została w jakimś stopniu zaprzepaszczona a szybka wymiana prezesów nic nie wnosi. To oceniłeś merytorycznie ale po co tyle jadu?

~Grolo (5.173. * .55) 22.09.2022 20:37

coś tam wiesz ale nie zupełnie... Londyn był i skończył się jak się skończył wiesz jak? pewnie nie bo niby dużo wiesz ale tak tyle co na facebooku znajdziesz. podpytaj to dopiero będziesz miał co pisac a że na Odrze kibicowsko równia pochyla od dłuższego czasu to żadna tajemnica i ślepy to dostrzega ale to też inna historia jak wiem a ty wiesz"?

~yggiH (31.0. * .107) 22.09.2022 09:06

Inwektywy, złośliwości, tematy zamienne. Tym nie rozwiążecie problemów z którymi boryka się Odra i Miasto Wodzisław Śląski. Jest to jednak kolejna sprawa której nigdy nie zrozumiecie, głupki. Wy jednak do merytorycznej dyskusji nie jesteście zdolni dlatego wciąż mnie obrażacie. Odra tymczasem w ostatnich dziesięciu latach Galmetów, APN-ów i innych dziwactw miała więcej prezesów niż w poprzednich trzydziestu latach GKS-u i MKS-u i żaden z tych "prezesów" nie zdołał niczego w tym klubie zmienić. Teraz odwołany został kolejny. Następnemu również nie daję więcej niż dwa sezony. Do tego dochodzą ciągłe roszady trenerów no i oczywiście miasto którym zarządza fotograf wspierany przez prawniczkę co podrobiła cudzy podpis. Taka jest przykra rzeczywistość i nie zmienicie tego obrażając mnie i odwracając temat.

~lekizapteki (87.101. * .96) 21.09.2022 23:11

leki się skończyły a do specjalisty miesiąc czekać ...

~yggiH (31.0. * .75) 21.09.2022 22:57

W tym cały problem że są sprawy których wy nie zrozumiecie nigdy ! Po pierwsze, współczesny Wodzisław Śląski to obrzydliwe zadupie, jednak na ziemi wodzisławskiej moi przodkowie rodzili się jeszcze w czasach pruskich. Ja po prostu jestem stąd, dlatego serce krwawi gdy patrzę na współczesną ziemię wodzisławską. Jednak ubierać gó...a w kwiatki nie mam zamiaru i piszę jak jest : upadłe miasto przygłupów, rządzone przez fotografa i prawniczkę co podrobiła cudzy podpis. Po drugie, jeśli sugerujesz wyjazd z ziemi wodzisławskiej to jednoznacznie wskazujesz jak bardzo tą ziemię kochasz. No ale większość waszej ekipy to polscy patrioci i wierni kibice Oderki tyle że z perspektywy Londynu. Po trzecie, masz rację mój wujek w pewnym momencie był jednym z czołowych zawodników Kolejarza. Uwierz jednak że łączenie tego klubu z Odrą jest błędem. No ale wy nie znacie historii ponieważ w znaczącej mierze nie jesteście stąd. Zachodnia Małopolska i wschodnia Wielkopolska to współczesny Wodzisław. Po czwarte, Odra była pięknym klubem ale została zniszczona i w destrukcji tkwi nadal. Obecnie jest to klub zarządzany przez kompletnych idiotów. Po piąte, oczywiście że byłem na niejednym meczu Odry. Dla mnie był to klub który reprezentował ziemię wodzisławską a Ruch Chorzów cały Górny Śląsk i kibicowanie tym klubom traktowałem jako coś naturalnego. To tak jak rybniczanie byli "od zawsze" za żużlowym ROW-em i piłkarskim Górnikiem Zabrze. Po szóste, Katowice i Chorzów to historycznie miasta zamieszkiwane przez tą samą, niemiecką społeczność więc jeśli ktoś się w GOP-ie z kogoś śmieje czy też usiłuje to tylko gorole. Po siódme, jeśli znacie swoje miejsce w szeregu to po co ubliżacie ekipom i klubom do których nie macie podjazdu ? Po ósme, szansa na odbudowę Odry była ale w pewnym momencie kilku głupków weszło w Start Bogdanowice i od tego zaczęły się wszystkie problemy. Po dziewiąte, wcale nie chodzi o to by miasto było metropolią, Wodzisław jednak to zupełna równia pochyła.

MGol 21.09.2022 22:13

Chcesz jeździć do Chorzowa to sobie jeździj a nie zawracaj gitary. Sam jeszcze nie dawno pisałeś, że ktoś z twojej rodziny był związany z Odrą. Pewnie sam w ekstraklasie chodziłeś na mecze Odry a teraz dupny kibic. Każdy tu zna swoje miejsce w szeregu. Ruch to jest czołówka kibicowska, nie mniej dobrze wiesz, że i tam były różne problemy. Brawo dla was, że to ogarneliście ale może byś przynajmniej docenił to, kto w jakimś stopniu was z tego wyciągnął (Skrobacz, Woś), czyli osoby związane z Odrą. Poza tym piszesz o zadupiu, więc jak ci tu tak źle to po co tu mieszkasz? Odnośnie frekwencji pokaż klub w 3 lidze w tej grupie, który ma wyższą frekwencję. Odnośnie przytyków w stronę miasta, to pewnie jesteś z metropolii... dlatego tak się śmiejesz na forum nowin.... A słyszałeś jak Katowiczanie się śmieją z Sosnowca i Chorzowa? Tylko po co przywoływać.

~yggiH (31.0. * .30) 21.09.2022 16:56

Jestem trollem który wie o waszym klubie i mieście więcej niż wy sami. Argumenty macie takie że nie ma ich wcale dlatego przenosicie ciężkość tematu na rynek Krolewskiej Huty i Psycho Fanów. Z Odry Wodzisław uczyniliście Start Bogdanowice grający w Wodzisławiu. Frekwencja na waszych domowych meczach nie przekracza 300 osób a na wyjazdy do Pawłowic i Bielska-Bialej jeździe po 50 osób. Większość z was pracuje na czeskich montowniach lub angielskiej emigracji bo miasto nie jest w stanie zapewnić minimum egzystencji w postaci najprymitywniejszych zakładów pracy. W swojej kibicowskie historii jezdzioiscie na Górnik Zabrze i na Ruch Chorzów. Wszystkie wasze byłe zgody zlały was ciepłym moczem. Ale to ja jestem trollem ? Hahahaha nieć tak zostanie !

~Zokolicy (87.101. * .96) 21.09.2022 16:18

#higgy- jesteś jednym z większych trolli tego forum. Mam więcej argumentów ale w sumie co mnie to obchodzi że kiedyś śląski klub teraz ma mafijne kibolowskie układy z innym bardzo śląskim Widzewem. Szkoda czasu na twoje pisanie bzdur o Hucie krolewskiej o której tyle wiesz że była.

~doniżej (188.137. * .238) 21.09.2022 15:55

szkoda zaśmiecać internet takimi wpisami

~yggiH (31.0. * .30) 21.09.2022 15:40

Nigdy nie mieszkałem w Królewskiej Hucie więc nie wiem jak tam sprawy się mają ale wiem co innego. Kibicowaliście za Górnikiem Zabrze jako Odra a potem za Ruchem Chorzów również jako Odra. Zgody mieliście i z GKS-em Jastrzębie i z ROW-em Rybnik a potem z Rakowem który wytarł sobie wami d...ę i z Radomskiem które również wytarło sobie wami d...ę. z resztą na waszym własnym turnieju. Trzymaliście jeszcze z Sarzyną która dziś jest w koalicji z Jarosławiem i GKS-em Katowice. Na wyjazdy po swoim województwie jeździcie z ledwością uzbieranym składem po max 50 osób ale argument masz taki że Chorzów to rynek pod mostem. A kogo to obchodzi skoro na najdalsze wyjazdy w środku tygodnia do Suwałk, Ostródy czy Stężycy jeździ za Ruchem więcej kibiców niż chodzi na wasze domowe mecze. Nawet w Rybniku nie potrafiliście wypełnić sektora gości po brzegi. O czym ty więc piszesz pajacu spod czeskiej granicy ?

~Zokolicy (87.101. * .96) 21.09.2022 14:56
0

Komentarz został usunięty ponieważ nie jest związany z tematem

~PeOwiec (155.133. * .231) 21.09.2022 14:53

z tym trenerem co najwyżej możecie grać w okręgówce

~yggiH (31.0. * .231) 21.09.2022 14:35

Hahahahaha :-) z całym szacunkiem dla tradycji historycznej Odry Wodzisław ale nie ma klubu zrzeszającego większych idiotów niż współczesna Odra Wodzisław. Osobiście, rozgonił bym tych głupków na cztery strony świata. Wielogodzinne spotkanie udziałowców, rady nadzorczej, trenera a wszystko to w klubiku na trzecioligowe mecze którego chodzi po 300 widzów, w mieście które jest totalnym zadupiem, prowincją prowincji, zarządzanym przez fotografa i prawniczkę która podrobiła cudzy podpis. To miasto, ten klub i ci wszyscy ludzie są tyle warci co zużyta wykałaczka i bród zza paznokcia. W normalnej społeczności był by burmistrz miasta, prezes klubu którzy przy wsparciu kibiców wzięli by wszystko za jaja i poukładali od nowa. Ale o czym rozmawiamy skoro tutejsi kibice zamienili swój własny klub, swoją stuletnią Odrę w Start Bogdanowice grający w Wodzisławiu. Przecież od tego zaczęły się wszystkie problemy. Frajerzy, frajerzy i jeszcze ra- frajerzy z zadupia spod czeskiej granicy. I tyle w temacie na wasz temat !