Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

10-lecie Akademii Talentów Jastrzębskiego Węgla

W Hotelu Dąbrówka w Jastrzębiu-Zdroju odbyła się uroczystość poświęcona jubileuszowi 10-lecia Akademii Talentów Jastrzębskiego Węgla.

10-lecie Akademii Talentów Jastrzębskiego Węgla

Wzięło w niej udział wielu znamienitych gości reprezentujących Klub, siatkarską kuźnię talentów, Partnera Strategicznego Klubu – Jastrzębską Spółkę Węglową, władze miasta Jastrzębie-Zdrój, Polskiego i Śląskiego Związku Piłki Siatkowej, grono pedagogiczne, sponsorów Klubu, kuratorium oświaty, rodziców uczniów, akademików, gości zagranicznych oraz innych osób w jakikolwiek związanych z Akademią.

Moderatorem spotkania był dyrektor Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego „Jastrzębski Węgiel” Andrzej Pawłowski. W pierwszym punkcie programu uczniowie wykonali a cappella hymn Akademii Talentów, następnie wyświetlono film o Akademii, w dalszej kolejności miał miejsce wykład o historii i sukcesach Akademii z udziałem jej trenerów, a następnie głos zabrali gospodarz oraz goście specjalni tego wydarzenia.

Jako pierwszy zabrał głos Prezes Zarządu Jastrzębskiego Węgla Adam Gorol. Sternik Klubu stwierdził, że Akademia Talentów to „sztandarowy produkt” Klubu, realizowany wspólnie z Partnerem Strategicznym Klubu – Jastrzębską Spółką Węglową.

Lista podziękowań ze strony prezesa była długa, ale szczególne wyrazy wdzięczności skierował do Zastępcy Prezesa Zarządu JSW ds. Pracy i Polityki Społecznej – Artura Wojtków oraz byłego prezesa KS Jastrzębie-Borynia Romana Chwastyka jako osób, które „zawsze był przy Klubie”.

Adam Gorol podziękował także byłemu prezesowi JW, Zdzisławowi Grodeckiemu, który w 2012 roku współtworzył Akademię Talentów.

Biuro Prasowe Jastrzębskiego Węgla


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].