Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Dobra siatkówka w Raciborzu

Na boiskach przy SP 15 w Raciborzu odbył się prestiżowy etap półfinałów Mistrzostw Śląska Juniorów w siatkówce plażowej.
Dobra siatkówka w Raciborzu
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

Do siatkarskiego turnieju zgłosiło się 15 par m.in. z Rybnika, Jastrzębia, Ustronia. Nie zabrakło również udziału raciborskich graczy.

Awans do finałów Mistrzostw Śląska Juniorów, które odbywają się 13-14 czerwca w Dąbrowie Górniczej uzyskało 5 pierwszych ekip w raciborskim turnieju. Przybyli na zawody kibice mieli okazję obejrzeć ciekawe i zacięte spotkania na wysokim poziomie. – Po raz pierwszy jesteśmy organizatorami takiego turnieju. Wcześniej wieloletnim organizatorem tej imprezy był Rybnik. Wystawiliśmy 8 par reprezentujących Racibórz z tym, że cztery pary złożone są z kadetów, czyli tych młodszych graczy. Ze względu na to, że organizujemy ten turniej chodziło nam o to, żeby ci młodsi zawodnicy mogli się ograć nawet kosztem przegranych meczy – przyznaje trener II-ligowego składu KS ZS Rafko Racibórz, Witold Galiński dodając, że poziom rozgrywek był wysoki, a pary ze Śląska stale zajmują pozycje medalowe w Mistrzostwach Polski.
 
Wyniki niedzielnych zawodów: I m. KantorŁosiak, II m. BonkWolny, III m. SiedlokGaliński, IV m. CiołekHyjej. – Nasza najlepsza para czyli Galiński/Siedlok trafili dość pechowo w losowaniu na reprezentacyjną drużynę KantorŁosiak. Po wyrównanej walce wygrała para reprezentacyjna. Jednak nasi chłopcy walczyli dalej ostatecznie kończąc turniej na trzeciej pozycji.

(asr)
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].