Terminarz rozgrywek – A klasa
Publikujemy nowy terminarz rozgrywek piłkarskich, według którego zespoły A klasy, będą walczyły o mistrzowskie punkty w rundzie jesiennej 2009.
ZESTAWIENIE SPOTKAŃ
I kolejka: 09.08.2009 roku – godz. 17:00
KS Stal Kuźnia Raciborska – LKS Buk Rudy
LKS Ocice Racibórz – LKS Górki Śląskie
KS Kornowac – KS 1905 Krzanowice
LKS Strzelec Rzuchów – LKS Samborowice
LKS Unia Turza Śląska – LKS Dąb Gaszowice
LKS Brzezie – LKS Naprzód 37 Krzyżkowice
LKS Czarni Nowa Wieś – KS Rafako Racibórz
LKS Tworków – LKS Naprzód 46 Zawada
KS Stal Kuźnia Raciborska – LKS Buk Rudy
LKS Ocice Racibórz – LKS Górki Śląskie
KS Kornowac – KS 1905 Krzanowice
LKS Strzelec Rzuchów – LKS Samborowice
LKS Unia Turza Śląska – LKS Dąb Gaszowice
LKS Brzezie – LKS Naprzód 37 Krzyżkowice
LKS Czarni Nowa Wieś – KS Rafako Racibórz
LKS Tworków – LKS Naprzód 46 Zawada
II kolejka: 16.08.2009 roku – godz. 17:00
LKS Buk Rudy – LKS Naprzód 46 Zawada
KS Rafako Racibórz – LKS Tworków
LKS Naprzód 37 Krzyżkowice – LKS Czarni Nowa Wieś
LKS Dąb Gaszowice – LKS Brzezie
LKS Samborowice – LKS Unia Turza Śląska
KS 1905 Krzanowice – LKS Strzelec Rzuchów
LKS Górki Śląskie – KS Kornowac
KS Stal Kuźnia Raciborska – LKS Ocice Racibórz
LKS Buk Rudy – LKS Naprzód 46 Zawada
KS Rafako Racibórz – LKS Tworków
LKS Naprzód 37 Krzyżkowice – LKS Czarni Nowa Wieś
LKS Dąb Gaszowice – LKS Brzezie
LKS Samborowice – LKS Unia Turza Śląska
KS 1905 Krzanowice – LKS Strzelec Rzuchów
LKS Górki Śląskie – KS Kornowac
KS Stal Kuźnia Raciborska – LKS Ocice Racibórz
III kolejka: 23.08.2009 roku – godz. 17:00
LKS Ocice Racibórz – LKS Buk Rudy
KS Kornowac – KS Stal Kuźnia Raciborska
LKS Strzelec Rzuchów – LKS Górki Śląskie
LKS Unia Turza Śląska – KS 1905 Krzanowice
LKS Brzezie – LKS Samborowice
LKS Czarni Nowa Wieś – LKS Dąb Gaszowice
LKS Tworków – LKS Naprzód 37 Krzyżkowice
LKS Naprzód 46 Zawada – KS Rafako Racibórz
LKS Ocice Racibórz – LKS Buk Rudy
KS Kornowac – KS Stal Kuźnia Raciborska
LKS Strzelec Rzuchów – LKS Górki Śląskie
LKS Unia Turza Śląska – KS 1905 Krzanowice
LKS Brzezie – LKS Samborowice
LKS Czarni Nowa Wieś – LKS Dąb Gaszowice
LKS Tworków – LKS Naprzód 37 Krzyżkowice
LKS Naprzód 46 Zawada – KS Rafako Racibórz
IV kolejka: 30.08.2009 roku – godz. 17:00
LKS Buk Rudy – KS Rafako Racibórz
LKS Naprzód 37 Krzyżkowice – LKS Naprzód 46 Zawada
LKS Dąb Gaszowice – LKS Tworków
LKS Samborowice – LKS Czarni Nowa Wieś
KS 1905 Krzanowice – LKS Brzezie
LKS Górki Śląskie – LKS Unia Turza Śląska
KS Stal Kuźnia Raciborska – LKS Strzelec Rzuchów
LKS Ocice Racibórz – KS Kornowac
LKS Buk Rudy – KS Rafako Racibórz
LKS Naprzód 37 Krzyżkowice – LKS Naprzód 46 Zawada
LKS Dąb Gaszowice – LKS Tworków
LKS Samborowice – LKS Czarni Nowa Wieś
KS 1905 Krzanowice – LKS Brzezie
LKS Górki Śląskie – LKS Unia Turza Śląska
KS Stal Kuźnia Raciborska – LKS Strzelec Rzuchów
LKS Ocice Racibórz – KS Kornowac
V kolejka: 06.09.2009 roku – godz. 16:00
KS Kornowac – LKS Buk Rudy
LKS Strzelec Rzuchów – LKS Ocice Racibórz
LKS Unia Turza Śląska – KS Stal Kuźnia Raciborska
LKS Brzezie – LKS Górki Śląskie
LKS Czarni Nowa Wieś – KS 1905 Krzanowice
LKS Tworków – LKS Samborowice
LKS Naprzód 46 Zawada – LKS Dąb Gaszowice
KS Rafako Racibórz – LKS Naprzód 37 Krzyżkowice
KS Kornowac – LKS Buk Rudy
LKS Strzelec Rzuchów – LKS Ocice Racibórz
LKS Unia Turza Śląska – KS Stal Kuźnia Raciborska
LKS Brzezie – LKS Górki Śląskie
LKS Czarni Nowa Wieś – KS 1905 Krzanowice
LKS Tworków – LKS Samborowice
LKS Naprzód 46 Zawada – LKS Dąb Gaszowice
KS Rafako Racibórz – LKS Naprzód 37 Krzyżkowice
VI kolejka: 13.09.2009 roku – godz. 16:00
LKS Buk Rudy – LKS Naprzód 37 Krzyżkowice
LKS Dąb Gaszowice – KS Rafako Racibórz
LKS Samborowice – LKS Naprzód 46 Zawada
KS 1905 Krzanowice – LKS Tworków
LKS Górki Śląskie – LKS Czarni Nowa Wieś
KS Stal Kuźnia Raciborska – LKS Brzezie
LKS Ocice Racibórz – LKS Unia Turza Śląska
KS Kornowac – LKS Strzelec Rzuchów
LKS Buk Rudy – LKS Naprzód 37 Krzyżkowice
LKS Dąb Gaszowice – KS Rafako Racibórz
LKS Samborowice – LKS Naprzód 46 Zawada
KS 1905 Krzanowice – LKS Tworków
LKS Górki Śląskie – LKS Czarni Nowa Wieś
KS Stal Kuźnia Raciborska – LKS Brzezie
LKS Ocice Racibórz – LKS Unia Turza Śląska
KS Kornowac – LKS Strzelec Rzuchów
VII kolejka: 20.09.2009 roku – godz. 16:00
LKS Strzelec Rzuchów – LKS Buk Rudy
LKS Unia Turza Śląska – KS Kornowac
LKS Brzezie – LKS Ocice Racibórz
LKS Czarni Nowa Wieś – KS Stal Kuźnia Raciborska
LKS Tworków – LKS Górki Śląskie
LKS Naprzód 46 Zawada – KS 1905 Krzanowice
KS Rafako Racibórz – LKS Samborowice
LKS Naprzód 37 Krzyżkowice – LKS Dąb Gaszowice
LKS Strzelec Rzuchów – LKS Buk Rudy
LKS Unia Turza Śląska – KS Kornowac
LKS Brzezie – LKS Ocice Racibórz
LKS Czarni Nowa Wieś – KS Stal Kuźnia Raciborska
LKS Tworków – LKS Górki Śląskie
LKS Naprzód 46 Zawada – KS 1905 Krzanowice
KS Rafako Racibórz – LKS Samborowice
LKS Naprzód 37 Krzyżkowice – LKS Dąb Gaszowice
VIII kolejka: 27.09.2009 roku – godz. 16:00
LKS Buk Rudy – LKS Dąb Gaszowice
LKS Samborowice – LKS Naprzód 37 Krzyżkowice
KS 1905 Krzanowice – KS Rafako Racibórz
LKS Górki Śląskie – LKS Naprzód 46 Zawada
KS Stal Kuźnia Raciborska – LKS Tworków
LKS Ocice Racibórz – LKS Czarni Nowa Wieś
KS Kornowac – LKS Brzezie
LKS Strzelec Rzuchów – LKS Unia Turza Śląska
LKS Buk Rudy – LKS Dąb Gaszowice
LKS Samborowice – LKS Naprzód 37 Krzyżkowice
KS 1905 Krzanowice – KS Rafako Racibórz
LKS Górki Śląskie – LKS Naprzód 46 Zawada
KS Stal Kuźnia Raciborska – LKS Tworków
LKS Ocice Racibórz – LKS Czarni Nowa Wieś
KS Kornowac – LKS Brzezie
LKS Strzelec Rzuchów – LKS Unia Turza Śląska
IX kolejka: 04.10.2009 roku – godz. 15:00
LKS Unia Turza Śląska – LKS Buk Rudy
LKS Brzezie – LKS Strzelec Rzuchów
LKS Czarni Nowa Wieś – KS Kornowac
LKS Tworków – LKS Ocice Racibórz
LKS Naprzód 46 Zawada – KS Stal Kuźnia Raciborska
KS Rafako Racibórz – LKS Górki Śląskie
LKS Naprzód 37 Krzyżkowice – KS 1905 Krzanowice
LKS Dąb Gaszowice – LKS Samborowice
LKS Unia Turza Śląska – LKS Buk Rudy
LKS Brzezie – LKS Strzelec Rzuchów
LKS Czarni Nowa Wieś – KS Kornowac
LKS Tworków – LKS Ocice Racibórz
LKS Naprzód 46 Zawada – KS Stal Kuźnia Raciborska
KS Rafako Racibórz – LKS Górki Śląskie
LKS Naprzód 37 Krzyżkowice – KS 1905 Krzanowice
LKS Dąb Gaszowice – LKS Samborowice
X kolejka: 11.10.2009 roku – godz. 15:00
LKS Buk Rudy – LKS Samborowice
KS 1905 Krzanowice – LKS Dąb Gaszowice
LKS Górki Śląskie – LKS Naprzód 37 Krzyżkowice
KS Stal Kuźnia Raciborska – KS Rafako Racibórz
LKS Ocice Racibórz – LKS Naprzód 46 Zawada
KS Kornowac – LKS Tworków
LKS Strzelec Rzuchów – LKS Czarni Nowa Wieś
LKS Unia Turza Śląska – LKS Brzezie
LKS Buk Rudy – LKS Samborowice
KS 1905 Krzanowice – LKS Dąb Gaszowice
LKS Górki Śląskie – LKS Naprzód 37 Krzyżkowice
KS Stal Kuźnia Raciborska – KS Rafako Racibórz
LKS Ocice Racibórz – LKS Naprzód 46 Zawada
KS Kornowac – LKS Tworków
LKS Strzelec Rzuchów – LKS Czarni Nowa Wieś
LKS Unia Turza Śląska – LKS Brzezie
XI kolejka: 18.10.2009 roku – godz. 15:00
LKS Brzezie – LKS Buk Rudy
LKS Czarni Nowa Wieś – LKS Unia Turza Śląska
LKS Tworków – LKS Strzelec Rzuchów
LKS Naprzód 46 Zawada – KS Kornowac
KS Rafako Racibórz – LKS Ocice Racibórz
LKS Naprzód 37 Krzyżkowice – KS Stal Kuźnia Raciborska
LKS Dąb Gaszowice – LKS Górki Śląskie
LKS Samborowice – KS 1905 Krzanowice
LKS Brzezie – LKS Buk Rudy
LKS Czarni Nowa Wieś – LKS Unia Turza Śląska
LKS Tworków – LKS Strzelec Rzuchów
LKS Naprzód 46 Zawada – KS Kornowac
KS Rafako Racibórz – LKS Ocice Racibórz
LKS Naprzód 37 Krzyżkowice – KS Stal Kuźnia Raciborska
LKS Dąb Gaszowice – LKS Górki Śląskie
LKS Samborowice – KS 1905 Krzanowice
XII kolejka: 25.10.2009 roku – godz. 14:00
LKS Buk Rudy – KS 1905 Krzanowice
LKS Górki Śląskie – LKS Samborowice
KS Stal Kuźnia Raciborska – LKS Dąb Gaszowice
LKS Ocice Racibórz – LKS Naprzód 37 Krzyżkowice
KS Kornowac – KS Rafako Racibórz
LKS Strzelec Rzuchów – LKS Naprzód 46 Zawada
LKS Unia Turza Śląska – LKS Tworków
LKS Brzezie – LKS Czarni Nowa Wieś
LKS Buk Rudy – KS 1905 Krzanowice
LKS Górki Śląskie – LKS Samborowice
KS Stal Kuźnia Raciborska – LKS Dąb Gaszowice
LKS Ocice Racibórz – LKS Naprzód 37 Krzyżkowice
KS Kornowac – KS Rafako Racibórz
LKS Strzelec Rzuchów – LKS Naprzód 46 Zawada
LKS Unia Turza Śląska – LKS Tworków
LKS Brzezie – LKS Czarni Nowa Wieś
XIII kolejka: 08.11.2009 roku – godz. 13:00
LKS Czarni Nowa Wieś – LKS Buk Rudy
LKS Tworków – LKS Brzezie
LKS Naprzód 46 Zawada – LKS Unia Turza Śląska
KS Rafako Racibórz – LKS Strzelec Rzuchów
LKS Naprzód 37 Krzyżkowice – KS Kornowac
LKS Dąb Gaszowice – LKS Ocice Racibórz
LKS Samborowice – KS Stal Kuźnia Raciborska
KS 1905 Krzanowice – LKS Górki Śląskie
LKS Czarni Nowa Wieś – LKS Buk Rudy
LKS Tworków – LKS Brzezie
LKS Naprzód 46 Zawada – LKS Unia Turza Śląska
KS Rafako Racibórz – LKS Strzelec Rzuchów
LKS Naprzód 37 Krzyżkowice – KS Kornowac
LKS Dąb Gaszowice – LKS Ocice Racibórz
LKS Samborowice – KS Stal Kuźnia Raciborska
KS 1905 Krzanowice – LKS Górki Śląskie
XIV kolejka: 11.11.2009 roku – godz. 13:00
LKS Buk Rudy – LKS Górki Śląskie
KS Stal Kuźnia Raciborska – KS 1905 Krzanowice
LKS Ocice Racibórz – LKS Samborowice
KS Kornowac – LKS Dąb Gaszowice
LKS Strzelec Rzuchów – LKS Naprzód 37 Krzyżkowice
LKS Unia Turza Śląska – KS Rafako Racibórz
LKS Brzezie – LKS Naprzód 46 Zawada
LKS Czarni Nowa Wieś – LKS Tworków
LKS Buk Rudy – LKS Górki Śląskie
KS Stal Kuźnia Raciborska – KS 1905 Krzanowice
LKS Ocice Racibórz – LKS Samborowice
KS Kornowac – LKS Dąb Gaszowice
LKS Strzelec Rzuchów – LKS Naprzód 37 Krzyżkowice
LKS Unia Turza Śląska – KS Rafako Racibórz
LKS Brzezie – LKS Naprzód 46 Zawada
LKS Czarni Nowa Wieś – LKS Tworków
XV kolejka: 15.11.2009 roku – godz. 13:00
LKS Tworków – LKS Buk Rudy
LKS Naprzód 46 Zawada – LKS Czarni Nowa Wieś
KS Rafako Racibórz – LKS Brzezie
LKS Naprzód 37 Krzyżkowice – LKS Unia Turza Śląska
LKS Dąb Gaszowice – LKS Strzelec Rzuchów
LKS Samborowice – KS Kornowac
KS 1905 Krzanowice – LKS Ocice Racibórz
LKS Górki Śląskie – KS Stal Kuźnia Raciborska
LKS Tworków – LKS Buk Rudy
LKS Naprzód 46 Zawada – LKS Czarni Nowa Wieś
KS Rafako Racibórz – LKS Brzezie
LKS Naprzód 37 Krzyżkowice – LKS Unia Turza Śląska
LKS Dąb Gaszowice – LKS Strzelec Rzuchów
LKS Samborowice – KS Kornowac
KS 1905 Krzanowice – LKS Ocice Racibórz
LKS Górki Śląskie – KS Stal Kuźnia Raciborska
Uwagi do terminarza rozgrywek!
- W meczach mistrzowskich A klasy przez okres całego meczu (90 minut) na boisku musi występować, co najmniej jeden młodzieżowiec (tj. rocznik 1989 i młodszy), który ma ukończony 16 rok życia.
- Drużyna KS Stal Kuźnia Raciborska rozgrywa mecze jako gospodarz w soboty o godz.15:00.
- Drużyny: LKS Naprzód 37 Krzyżkowice, LKS Dąb Gaszowice, KS 1905 Krzanowice, KS Rafako Racibórz, LKS Ocice Racibórz, LKS Górki Śląskie i LKS Czarni Nowa Wieś rozgrywają mecze jako gospodarz w soboty o godzinach podanych w terminarzu.
- Drużyna LKS Tworków rozgrywa mecze jako gospodarz w niedziele o godz.15:00.
- Drużyna LKS Buk Rudy rozgrywa mecze jako gospodarz w niedziele o godz.15:30.
- Drużyna LKS Brzezie rozgrywa mecze jako gospodarz w niedziele o godz.16:00.
- Drużyny: LKS Naprzód 46 Zawada, LKS Strzelec Rzuchów, LKS Samborowice, KS Kornowac, LKS Unia Turza Śląska rozgrywają mecze jako gospodarz w niedziele – zgodnie z terminarzem.
- Terminarz rozgrywek piłkarskich A klasy opracował Stefan Pytlik.
- Terminarz zostanie opublikowany w gazecie Nowiny Raciborskie – dnia: 21.07.2009 r..
Sporządził: Artur Krzykała
(nr tel. kom.: 795-510-626, nr gg: 9067343, adres e-mail: akrzykala@wp.pl)
(nr tel. kom.: 795-510-626, nr gg: 9067343, adres e-mail: akrzykala@wp.pl)
Sklep.nowiny.pl
Kursy InspiratON
ale dobrze ze moge sledzic rozgrywki gorek slaskich - powodzenia chlopaki
o utrzymanie beda walczuły krzyzkowice, ktorym sypie sie kadra
W Rudach też mała rewolucja więc mogą być groźni.
Rafako Mistrz
Kuznia lub gorki vice
o ile ze tak bedzie ?
:D
w najblizszych dniach, na pewno do końca tygodnia
Elo!!!może wiecie kiedy będzie reszta terminarzy???
niby dlaczego miały by grać Lyski zamiast Rzuchowa co??
Zamiast Rzuchowa powinni grać Lyski
Brawa takze dla Pana Stefana Pytlika ktory ułozył ten terminarz:)
świetna robota!!!
Kto będzie mistrzem a kto vice? i na pewno ktoś spadnie! ciekawe kto...
Super Panie Arturze
na stronie podokręgu jeszcze nie ma a Artur już gotowy
Super !!! jak tam po wakacjach? POZDRO