Terminarze rozgrywek – Juniorzy
Publikujemy skorygowane przez Wydział Gier terminarze rozgrywek piłkarskich, według których zespoły juniorów starszych (grupy A, B1 i B2) oraz juniorów młodszych, będą walczyły o mistrzowskie punkty w rundzie jesiennej 2009.
Juniorzy starsi – grupa A
Zestawienie spotkań
I kolejka: 23.08.2009 roku – godz. 11:00
LKS 07 Markowice – LKS Start Pietrowice Wielkie
LKS Ocice Racibórz – LKS Buk Rudy
KS Rafako Racibórz – LKS Dąb Gaszowice
KS Przyszłość Rogów – TS Górnik Pszów
LKS Lyski – LKS Czarni Gorzyce
LKS Naprzód Czyżowice – LKS Naprzód 32 Syrynia
LKS 07 Markowice – LKS Start Pietrowice Wielkie
LKS Ocice Racibórz – LKS Buk Rudy
KS Rafako Racibórz – LKS Dąb Gaszowice
KS Przyszłość Rogów – TS Górnik Pszów
LKS Lyski – LKS Czarni Gorzyce
LKS Naprzód Czyżowice – LKS Naprzód 32 Syrynia
II kolejka: 30.08.2009 roku – godz. 11:00
LKS Start Pietrowice Wielkie – LKS Naprzód 32 Syrynia
LKS Czarni Gorzyce – LKS Naprzód Czyżowice
TS Górnik Pszów – LKS Lyski
LKS Dąb Gaszowice – KS Przyszłość Rogów
LKS Buk Rudy – KS Rafako Racibórz
LKS 07 Markowice – LKS Ocice Racibórz
LKS Start Pietrowice Wielkie – LKS Naprzód 32 Syrynia
LKS Czarni Gorzyce – LKS Naprzód Czyżowice
TS Górnik Pszów – LKS Lyski
LKS Dąb Gaszowice – KS Przyszłość Rogów
LKS Buk Rudy – KS Rafako Racibórz
LKS 07 Markowice – LKS Ocice Racibórz
III kolejka: 06.09.2009 roku – godz. 11:00
LKS Ocice Racibórz – LKS Start Pietrowice Wielkie
KS Rafako Racibórz – LKS 07 Markowice
KS Przyszłość Rogów – LKS Buk Rudy
LKS Lyski – LKS Dąb Gaszowice
LKS Naprzód Czyżowice – TS Górnik Pszów
LKS Naprzód 32 Syrynia – LKS Czarni Gorzyce
LKS Ocice Racibórz – LKS Start Pietrowice Wielkie
KS Rafako Racibórz – LKS 07 Markowice
KS Przyszłość Rogów – LKS Buk Rudy
LKS Lyski – LKS Dąb Gaszowice
LKS Naprzód Czyżowice – TS Górnik Pszów
LKS Naprzód 32 Syrynia – LKS Czarni Gorzyce
IV kolejka: 13.09.2009 roku – godz. 11:00
LKS Start Pietrowice Wielkie – LKS Czarni Gorzyce
TS Górnik Pszów – LKS Naprzód 32 Syrynia
LKS Dąb Gaszowice – LKS Naprzód Czyżowice
LKS Buk Rudy – LKS Lyski
LKS 07 Markowice – KS Przyszłość Rogów
LKS Ocice Racibórz – KS Rafako Racibórz
LKS Start Pietrowice Wielkie – LKS Czarni Gorzyce
TS Górnik Pszów – LKS Naprzód 32 Syrynia
LKS Dąb Gaszowice – LKS Naprzód Czyżowice
LKS Buk Rudy – LKS Lyski
LKS 07 Markowice – KS Przyszłość Rogów
LKS Ocice Racibórz – KS Rafako Racibórz
V kolejka: 20.09.2009 roku – godz. 11:00
KS Rafako Racibórz – LKS Start Pietrowice Wielkie
KS Przyszłość Rogów – LKS Ocice Racibórz
LKS Lyski – LKS 07 Markowice
LKS Naprzód Czyżowice – LKS Buk Rudy
LKS Naprzód 32 Syrynia – LKS Dąb Gaszowice
LKS Czarni Gorzyce – TS Górnik Pszów
KS Rafako Racibórz – LKS Start Pietrowice Wielkie
KS Przyszłość Rogów – LKS Ocice Racibórz
LKS Lyski – LKS 07 Markowice
LKS Naprzód Czyżowice – LKS Buk Rudy
LKS Naprzód 32 Syrynia – LKS Dąb Gaszowice
LKS Czarni Gorzyce – TS Górnik Pszów
VI kolejka: 27.09.2009 roku – godz. 11:00
LKS Start Pietrowice Wielkie – TS Górnik Pszów
LKS Dąb Gaszowice – LKS Czarni Gorzyce
LKS Buk Rudy – LKS Naprzód 32 Syrynia
LKS 07 Markowice – LKS Naprzód Czyżowice
LKS Ocice Racibórz – LKS Lyski
KS Rafako Racibórz – KS Przyszłość Rogów
LKS Start Pietrowice Wielkie – TS Górnik Pszów
LKS Dąb Gaszowice – LKS Czarni Gorzyce
LKS Buk Rudy – LKS Naprzód 32 Syrynia
LKS 07 Markowice – LKS Naprzód Czyżowice
LKS Ocice Racibórz – LKS Lyski
KS Rafako Racibórz – KS Przyszłość Rogów
VII kolejka: 04.10.2009 roku – godz. 11:00
KS Przyszłość Rogów – LKS Start Pietrowice Wielkie
LKS Lyski – KS Rafako Racibórz
LKS Naprzód Czyżowice – LKS Ocice Racibórz
LKS Naprzód 32 Syrynia – LKS 07 Markowice
LKS Czarni Gorzyce – LKS Buk Rudy
TS Górnik Pszów – LKS Dąb Gaszowice
KS Przyszłość Rogów – LKS Start Pietrowice Wielkie
LKS Lyski – KS Rafako Racibórz
LKS Naprzód Czyżowice – LKS Ocice Racibórz
LKS Naprzód 32 Syrynia – LKS 07 Markowice
LKS Czarni Gorzyce – LKS Buk Rudy
TS Górnik Pszów – LKS Dąb Gaszowice
VIII kolejka: 11.10.2009 roku – godz. 11:00
LKS Start Pietrowice Wielkie – LKS Dąb Gaszowice
LKS Buk Rudy – TS Górnik Pszów
LKS 07 Markowice – LKS Czarni Gorzyce
LKS Ocice Racibórz – LKS Naprzód 32 Syrynia
KS Rafako Racibórz – LKS Naprzód Czyżowice
KS Przyszłość Rogów – LKS Lyski
LKS Start Pietrowice Wielkie – LKS Dąb Gaszowice
LKS Buk Rudy – TS Górnik Pszów
LKS 07 Markowice – LKS Czarni Gorzyce
LKS Ocice Racibórz – LKS Naprzód 32 Syrynia
KS Rafako Racibórz – LKS Naprzód Czyżowice
KS Przyszłość Rogów – LKS Lyski
IX kolejka: 18.10.2009 roku – godz. 11:00
LKS Lyski – LKS Start Pietrowice Wielkie
LKS Naprzód Czyżowice – KS Przyszłość Rogów
LKS Naprzód 32 Syrynia – KS Rafako Racibórz
LKS Czarni Gorzyce – LKS Ocice Racibórz
TS Górnik Pszów – LKS 07 Markowice
LKS Dąb Gaszowice – LKS Buk Rudy
LKS Lyski – LKS Start Pietrowice Wielkie
LKS Naprzód Czyżowice – KS Przyszłość Rogów
LKS Naprzód 32 Syrynia – KS Rafako Racibórz
LKS Czarni Gorzyce – LKS Ocice Racibórz
TS Górnik Pszów – LKS 07 Markowice
LKS Dąb Gaszowice – LKS Buk Rudy
X kolejka: 25.10.2009 roku – godz. 11:00
LKS Start Pietrowice Wielkie – LKS Buk Rudy
LKS 07 Markowice – LKS Dąb Gaszowice
LKS Ocice Racibórz – TS Górnik Pszów
KS Rafako Racibórz – LKS Czarni Gorzyce
KS Przyszłość Rogów – LKS Naprzód 32 Syrynia
LKS Lyski – LKS Naprzód Czyżowice
LKS Start Pietrowice Wielkie – LKS Buk Rudy
LKS 07 Markowice – LKS Dąb Gaszowice
LKS Ocice Racibórz – TS Górnik Pszów
KS Rafako Racibórz – LKS Czarni Gorzyce
KS Przyszłość Rogów – LKS Naprzód 32 Syrynia
LKS Lyski – LKS Naprzód Czyżowice
XI kolejka: 08.11.2009 roku – godz. 11:00
LKS Naprzód Czyżowice – LKS Start Pietrowice Wielkie
LKS Naprzód 32 Syrynia – LKS Lyski
LKS Czarni Gorzyce – KS Przyszłość Rogów
TS Górnik Pszów – KS Rafako Racibórz
LKS Dąb Gaszowice – LKS Ocice Racibórz
LKS Buk Rudy – LKS 07 Markowice
LKS Naprzód Czyżowice – LKS Start Pietrowice Wielkie
LKS Naprzód 32 Syrynia – LKS Lyski
LKS Czarni Gorzyce – KS Przyszłość Rogów
TS Górnik Pszów – KS Rafako Racibórz
LKS Dąb Gaszowice – LKS Ocice Racibórz
LKS Buk Rudy – LKS 07 Markowice
Uwagi do terminarza rozgrywek!
Roczniki juniorów starszych w sezonie piłkarskim 2009/2010 – to zawodnicy urodzeni w 1991 roku i młodsi + czterech z rocznika 1990 i dwóch z rocznika 1989.
Drużyna TS Górnik Pszów rozgrywa mecze jako gospodarz w niedziele o godz.10:00.
Drużyna LKS 07 Markowice rozgrywa mecze jako gospodarz w niedziele o godz.14:00.
Drużyna LKS Naprzód 32 Syrynia rozgrywa mecze jako gospodarz w niedziele – zgodnie z terminarzem na boisku w Nieboczowach.
Terminarz rozgrywek piłkarskich juniorów starszych (grupa A) opracował Henryk Kucznierz.
Roczniki juniorów starszych w sezonie piłkarskim 2009/2010 – to zawodnicy urodzeni w 1991 roku i młodsi + czterech z rocznika 1990 i dwóch z rocznika 1989.
Drużyna TS Górnik Pszów rozgrywa mecze jako gospodarz w niedziele o godz.10:00.
Drużyna LKS 07 Markowice rozgrywa mecze jako gospodarz w niedziele o godz.14:00.
Drużyna LKS Naprzód 32 Syrynia rozgrywa mecze jako gospodarz w niedziele – zgodnie z terminarzem na boisku w Nieboczowach.
Terminarz rozgrywek piłkarskich juniorów starszych (grupa A) opracował Henryk Kucznierz.
Juniorzy starsi – grupa B1
Zestawienie spotkań
I kolejka: 23.08.2009 roku – godz. 11:00
LKS Odra Nieboczowy – LKS Naprzód 46 Zawada
KS Kornowac – LKS Krzyżanowice
LKS Strzelec Rzuchów – LKS Brzezie
LKS Wicher Płonia Racibórz – LKS Owsiszcze
LKS Unia Turza Śląska – LKS Zabełków
LKS Tworków – LKS Silesia Lubomia
LKS Odra Nieboczowy – LKS Naprzód 46 Zawada
KS Kornowac – LKS Krzyżanowice
LKS Strzelec Rzuchów – LKS Brzezie
LKS Wicher Płonia Racibórz – LKS Owsiszcze
LKS Unia Turza Śląska – LKS Zabełków
LKS Tworków – LKS Silesia Lubomia
II kolejka: 30.08.2009 roku – godz. 11:00
LKS Naprzód 46 Zawada – LKS Silesia Lubomia
LKS Zabełków – LKS Tworków
LKS Owsiszcze – LKS Unia Turza Śląska
LKS Brzezie – LKS Wicher Płonia Racibórz
LKS Krzyżanowice – LKS Strzelec Rzuchów
LKS Odra Nieboczowy – KS Kornowac
LKS Naprzód 46 Zawada – LKS Silesia Lubomia
LKS Zabełków – LKS Tworków
LKS Owsiszcze – LKS Unia Turza Śląska
LKS Brzezie – LKS Wicher Płonia Racibórz
LKS Krzyżanowice – LKS Strzelec Rzuchów
LKS Odra Nieboczowy – KS Kornowac
III kolejka: 06.09.2009 roku – godz. 11:00
KS Kornowac – LKS Naprzód 46 Zawada
LKS Strzelec Rzuchów – LKS Odra Nieboczowy
LKS Wicher Płonia Racibórz – LKS Krzyżanowice
LKS Unia Turza Śląska – LKS Brzezie
LKS Tworków – LKS Owsiszcze
LKS Silesia Lubomia – LKS Zabełków
KS Kornowac – LKS Naprzód 46 Zawada
LKS Strzelec Rzuchów – LKS Odra Nieboczowy
LKS Wicher Płonia Racibórz – LKS Krzyżanowice
LKS Unia Turza Śląska – LKS Brzezie
LKS Tworków – LKS Owsiszcze
LKS Silesia Lubomia – LKS Zabełków
IV kolejka: 13.09.2009 roku – godz. 11:00
LKS Naprzód 46 Zawada – LKS Zabełków
LKS Owsiszcze – LKS Silesia Lubomia
LKS Brzezie – LKS Tworków
LKS Krzyżanowice – LKS Unia Turza Śląska
LKS Odra Nieboczowy – LKS Wicher Płonia Racibórz
KS Kornowac – LKS Strzelec Rzuchów
LKS Naprzód 46 Zawada – LKS Zabełków
LKS Owsiszcze – LKS Silesia Lubomia
LKS Brzezie – LKS Tworków
LKS Krzyżanowice – LKS Unia Turza Śląska
LKS Odra Nieboczowy – LKS Wicher Płonia Racibórz
KS Kornowac – LKS Strzelec Rzuchów
V kolejka: 20.09.2009 roku – godz. 11:00
LKS Strzelec Rzuchów – LKS Naprzód 46 Zawada
LKS Wicher Płonia Racibórz – KS Kornowac
LKS Unia Turza Śląska – LKS Odra Nieboczowy
LKS Tworków – LKS Krzyżanowice
LKS Silesia Lubomia – LKS Brzezie
LKS Zabełków – LKS Owsiszcze
LKS Strzelec Rzuchów – LKS Naprzód 46 Zawada
LKS Wicher Płonia Racibórz – KS Kornowac
LKS Unia Turza Śląska – LKS Odra Nieboczowy
LKS Tworków – LKS Krzyżanowice
LKS Silesia Lubomia – LKS Brzezie
LKS Zabełków – LKS Owsiszcze
VI kolejka: 27.09.2009 roku – godz. 11:00
LKS Naprzód 46 Zawada – LKS Owsiszcze
LKS Brzezie – LKS Zabełków
LKS Krzyżanowice – LKS Silesia Lubomia
LKS Odra Nieboczowy – LKS Tworków
KS Kornowac – LKS Unia Turza Śląska
LKS Strzelec Rzuchów – LKS Wicher Płonia Racibórz
LKS Naprzód 46 Zawada – LKS Owsiszcze
LKS Brzezie – LKS Zabełków
LKS Krzyżanowice – LKS Silesia Lubomia
LKS Odra Nieboczowy – LKS Tworków
KS Kornowac – LKS Unia Turza Śląska
LKS Strzelec Rzuchów – LKS Wicher Płonia Racibórz
VII kolejka: 04.10.2009 roku – godz. 11:00
LKS Wicher Płonia Racibórz – LKS Naprzód 46 Zawada
LKS Unia Turza Śląska – LKS Strzelec Rzuchów
LKS Tworków – KS Kornowac
LKS Silesia Lubomia – LKS Odra Nieboczowy
LKS Zabełków – LKS Krzyżanowice
LKS Owsiszcze – LKS Brzezie
LKS Wicher Płonia Racibórz – LKS Naprzód 46 Zawada
LKS Unia Turza Śląska – LKS Strzelec Rzuchów
LKS Tworków – KS Kornowac
LKS Silesia Lubomia – LKS Odra Nieboczowy
LKS Zabełków – LKS Krzyżanowice
LKS Owsiszcze – LKS Brzezie
VIII kolejka: 11.10.2009 roku – godz. 11:00
LKS Naprzód 46 Zawada – LKS Brzezie
LKS Krzyżanowice – LKS Owsiszcze
LKS Odra Nieboczowy – LKS Zabełków
KS Kornowac – LKS Silesia Lubomia
LKS Strzelec Rzuchów – LKS Tworków
LKS Wicher Płonia Racibórz – LKS Unia Turza Śląska
LKS Naprzód 46 Zawada – LKS Brzezie
LKS Krzyżanowice – LKS Owsiszcze
LKS Odra Nieboczowy – LKS Zabełków
KS Kornowac – LKS Silesia Lubomia
LKS Strzelec Rzuchów – LKS Tworków
LKS Wicher Płonia Racibórz – LKS Unia Turza Śląska
IX kolejka: 18.10.2009 roku – godz. 11:00
LKS Unia Turza Śląska – LKS Naprzód 46 Zawada
LKS Tworków – LKS Wicher Płonia Racibórz
LKS Silesia Lubomia – LKS Strzelec Rzuchów
LKS Zabełków – KS Kornowac
LKS Owsiszcze – LKS Odra Nieboczowy
LKS Brzezie – LKS Krzyżanowice
LKS Unia Turza Śląska – LKS Naprzód 46 Zawada
LKS Tworków – LKS Wicher Płonia Racibórz
LKS Silesia Lubomia – LKS Strzelec Rzuchów
LKS Zabełków – KS Kornowac
LKS Owsiszcze – LKS Odra Nieboczowy
LKS Brzezie – LKS Krzyżanowice
X kolejka: 25.10.2009 roku – godz. 11:00
LKS Naprzód 46 Zawada – LKS Krzyżanowice
LKS Odra Nieboczowy – LKS Brzezie
KS Kornowac – LKS Owsiszcze
LKS Strzelec Rzuchów – LKS Zabełków
LKS Wicher Płonia Racibórz – LKS Silesia Lubomia
LKS Unia Turza Śląska – LKS Tworków
LKS Naprzód 46 Zawada – LKS Krzyżanowice
LKS Odra Nieboczowy – LKS Brzezie
KS Kornowac – LKS Owsiszcze
LKS Strzelec Rzuchów – LKS Zabełków
LKS Wicher Płonia Racibórz – LKS Silesia Lubomia
LKS Unia Turza Śląska – LKS Tworków
XI kolejka: 08.11.2009 roku – godz. 11:00
LKS Tworków – LKS Naprzód 46 Zawada
LKS Silesia Lubomia – LKS Unia Turza Śląska
LKS Zabełków – LKS Wicher Płonia Racibórz
LKS Owsiszcze – LKS Strzelec Rzuchów
LKS Brzezie – KS Kornowac
LKS Krzyżanowice – LKS Odra Nieboczowy
LKS Tworków – LKS Naprzód 46 Zawada
LKS Silesia Lubomia – LKS Unia Turza Śląska
LKS Zabełków – LKS Wicher Płonia Racibórz
LKS Owsiszcze – LKS Strzelec Rzuchów
LKS Brzezie – KS Kornowac
LKS Krzyżanowice – LKS Odra Nieboczowy
Uwagi do terminarza rozgrywek!
Roczniki juniorów starszych w sezonie piłkarskim 2009/2010 – to zawodnicy urodzeni w 1991 roku i młodsi + czterech z rocznika 1990 i dwóch z rocznika 1989.
Drużyna LKS Tworków rozgrywa mecze jako gospodarz w soboty o godz.14:00.
Drużyna LKS Odra Nieboczowy rozgrywa mecze jako gospodarz w niedziele o godz.12:00.
Drużyny: LKS Zabełków i LKS Owsiszcze rozgrywają mecze jako gospodarz w niedziele
o godz.13:00.
Drużyna LKS Krzyżanowice rozgrywa mecze jako gospodarz w niedziele o godz.14:00.
Drużyny: KS Kornowac i LKS Strzelec Rzuchów rozgrywają mecze jako gospodarz o godzinach wyznaczonych w odrębnym Komunikacie Podokręgu Racibórz.
Terminarz rozgrywek piłkarskich juniorów starszych (grupa B1) opracował Henryk Kucznierz.
Roczniki juniorów starszych w sezonie piłkarskim 2009/2010 – to zawodnicy urodzeni w 1991 roku i młodsi + czterech z rocznika 1990 i dwóch z rocznika 1989.
Drużyna LKS Tworków rozgrywa mecze jako gospodarz w soboty o godz.14:00.
Drużyna LKS Odra Nieboczowy rozgrywa mecze jako gospodarz w niedziele o godz.12:00.
Drużyny: LKS Zabełków i LKS Owsiszcze rozgrywają mecze jako gospodarz w niedziele
o godz.13:00.
Drużyna LKS Krzyżanowice rozgrywa mecze jako gospodarz w niedziele o godz.14:00.
Drużyny: KS Kornowac i LKS Strzelec Rzuchów rozgrywają mecze jako gospodarz o godzinach wyznaczonych w odrębnym Komunikacie Podokręgu Racibórz.
Terminarz rozgrywek piłkarskich juniorów starszych (grupa B1) opracował Henryk Kucznierz.
Juniorzy starsi – grupa B2
Zestawienie spotkań
I kolejka: 23.08.2009 roku – godz. 11:00
LKS Czarni Nowa Wieś – KS Pietraszyn
LKS Studzienna – LKS Samborowice
LKS Gamów – KS Stal Kuźnia Raciborska
LKS Pstrążna – LKS Ruda Kozielska
LKS Sparta Babice – KS 1905 Krzanowice
LKS Zameczek Czernica – LKS Bieńkowice
LKS Czarni Nowa Wieś – KS Pietraszyn
LKS Studzienna – LKS Samborowice
LKS Gamów – KS Stal Kuźnia Raciborska
LKS Pstrążna – LKS Ruda Kozielska
LKS Sparta Babice – KS 1905 Krzanowice
LKS Zameczek Czernica – LKS Bieńkowice
II kolejka: 30.08.2009 roku – godz. 11:00
LKS Ruda Kozielska – LKS Sparta Babice
KS Stal Kuźnia Raciborska – LKS Pstrążna
LKS Samborowice – LKS Gamów
KS Pietraszyn – LKS Studzienna
LKS Zameczek Czernica – LKS Czarni Nowa Wieś
LKS Bieńkowice – KS 1905 Krzanowice
LKS Ruda Kozielska – LKS Sparta Babice
KS Stal Kuźnia Raciborska – LKS Pstrążna
LKS Samborowice – LKS Gamów
KS Pietraszyn – LKS Studzienna
LKS Zameczek Czernica – LKS Czarni Nowa Wieś
LKS Bieńkowice – KS 1905 Krzanowice
III kolejka: 06.09.2009 roku – godz. 11:00
LKS Studzienna – LKS Zameczek Czernica
LKS Gamów – KS Pietraszyn
LKS Pstrążna – LKS Samborowice
LKS Sparta Babice – KS Stal Kuźnia Raciborska
KS 1905 Krzanowice – LKS Ruda Kozielska
LKS Czarni Nowa Wieś – LKS Bieńkowice
LKS Studzienna – LKS Zameczek Czernica
LKS Gamów – KS Pietraszyn
LKS Pstrążna – LKS Samborowice
LKS Sparta Babice – KS Stal Kuźnia Raciborska
KS 1905 Krzanowice – LKS Ruda Kozielska
LKS Czarni Nowa Wieś – LKS Bieńkowice
IV kolejka: 13.09.2009 roku – godz. 11:00
KS Stal Kuźnia Raciborska – KS 1905 Krzanowice
LKS Samborowice – LKS Sparta Babice
KS Pietraszyn – LKS Pstrążna
LKS Zameczek Czernica – LKS Gamów
LKS Czarni Nowa Wieś – LKS Studzienna
LKS Bieńkowice – LKS Ruda Kozielska
KS Stal Kuźnia Raciborska – KS 1905 Krzanowice
LKS Samborowice – LKS Sparta Babice
KS Pietraszyn – LKS Pstrążna
LKS Zameczek Czernica – LKS Gamów
LKS Czarni Nowa Wieś – LKS Studzienna
LKS Bieńkowice – LKS Ruda Kozielska
V kolejka: 20.09.2009 roku – godz. 11:00
LKS Gamów – LKS Czarni Nowa Wieś
LKS Pstrążna – LKS Zameczek Czernica
LKS Sparta Babice – KS Pietraszyn
KS 1905 Krzanowice – LKS Samborowice
LKS Ruda Kozielska – KS Stal Kuźnia Raciborska
LKS Studzienna – LKS Bieńkowice
LKS Gamów – LKS Czarni Nowa Wieś
LKS Pstrążna – LKS Zameczek Czernica
LKS Sparta Babice – KS Pietraszyn
KS 1905 Krzanowice – LKS Samborowice
LKS Ruda Kozielska – KS Stal Kuźnia Raciborska
LKS Studzienna – LKS Bieńkowice
VI kolejka: 27.09.2009 roku – godz. 11:00
LKS Samborowice – LKS Ruda Kozielska
KS Pietraszyn – KS 1905 Krzanowice
LKS Zameczek Czernica – LKS Sparta Babice
LKS Czarni Nowa Wieś – LKS Pstrążna
LKS Studzienna – LKS Gamów
LKS Bieńkowice – KS Stal Kuźnia Raciborska
LKS Samborowice – LKS Ruda Kozielska
KS Pietraszyn – KS 1905 Krzanowice
LKS Zameczek Czernica – LKS Sparta Babice
LKS Czarni Nowa Wieś – LKS Pstrążna
LKS Studzienna – LKS Gamów
LKS Bieńkowice – KS Stal Kuźnia Raciborska
VII kolejka: 04.10.2009 roku – godz. 11:00
LKS Pstrążna – LKS Studzienna
LKS Sparta Babice – LKS Czarni Nowa Wieś
KS 1905 Krzanowice – LKS Zameczek Czernica
LKS Ruda Kozielska – KS Pietraszyn
KS Stal Kuźnia Raciborska – LKS Samborowice
LKS Gamów – LKS Bieńkowice
LKS Pstrążna – LKS Studzienna
LKS Sparta Babice – LKS Czarni Nowa Wieś
KS 1905 Krzanowice – LKS Zameczek Czernica
LKS Ruda Kozielska – KS Pietraszyn
KS Stal Kuźnia Raciborska – LKS Samborowice
LKS Gamów – LKS Bieńkowice
VIII kolejka: 11.10.2009 roku – godz. 11:00
KS Pietraszyn – KS Stal Kuźnia Raciborska
LKS Zameczek Czernica – LKS Ruda Kozielska
LKS Czarni Nowa Wieś – KS 1905 Krzanowice
LKS Studzienna – LKS Sparta Babice
LKS Gamów – LKS Pstrążna
LKS Bieńkowice – LKS Samborowice
KS Pietraszyn – KS Stal Kuźnia Raciborska
LKS Zameczek Czernica – LKS Ruda Kozielska
LKS Czarni Nowa Wieś – KS 1905 Krzanowice
LKS Studzienna – LKS Sparta Babice
LKS Gamów – LKS Pstrążna
LKS Bieńkowice – LKS Samborowice
IX kolejka: 18.10.2009 roku – godz. 11:00
LKS Sparta Babice – LKS Gamów
KS 1905 Krzanowice – LKS Studzienna
LKS Ruda Kozielska – LKS Czarni Nowa Wieś
KS Stal Kuźnia Raciborska – LKS Zameczek Czernica
LKS Samborowice – KS Pietraszyn
LKS Pstrążna – LKS Bieńkowice
LKS Sparta Babice – LKS Gamów
KS 1905 Krzanowice – LKS Studzienna
LKS Ruda Kozielska – LKS Czarni Nowa Wieś
KS Stal Kuźnia Raciborska – LKS Zameczek Czernica
LKS Samborowice – KS Pietraszyn
LKS Pstrążna – LKS Bieńkowice
X kolejka: 25.10.2009 roku – godz. 11:00
LKS Zameczek Czernica – LKS Samborowice
LKS Czarni Nowa Wieś – KS Stal Kuźnia Raciborska
LKS Studzienna – LKS Ruda Kozielska
LKS Gamów – KS 1905 Krzanowice
LKS Pstrążna – LKS Sparta Babice
LKS Bieńkowice – KS Pietraszyn
LKS Zameczek Czernica – LKS Samborowice
LKS Czarni Nowa Wieś – KS Stal Kuźnia Raciborska
LKS Studzienna – LKS Ruda Kozielska
LKS Gamów – KS 1905 Krzanowice
LKS Pstrążna – LKS Sparta Babice
LKS Bieńkowice – KS Pietraszyn
XI kolejka: 08.11.2009 roku – godz. 11:00
KS 1905 Krzanowice – LKS Pstrążna
LKS Ruda Kozielska – LKS Gamów
KS Stal Kuźnia Raciborska – LKS Studzienna
LKS Samborowice – LKS Czarni Nowa Wieś
KS Pietraszyn – LKS Zameczek Czernica
LKS Sparta Babice – LKS Bieńkowice
KS 1905 Krzanowice – LKS Pstrążna
LKS Ruda Kozielska – LKS Gamów
KS Stal Kuźnia Raciborska – LKS Studzienna
LKS Samborowice – LKS Czarni Nowa Wieś
KS Pietraszyn – LKS Zameczek Czernica
LKS Sparta Babice – LKS Bieńkowice
Uwagi do terminarza rozgrywek!
Roczniki juniorów starszych w sezonie piłkarskim 2009/2010 – to zawodnicy urodzeni w 1991 roku i młodsi + czterech z rocznika 1990 i dwóch z rocznika 1989.
Drużyna LKS Sparta Babice rozgrywa mecze jako gospodarz w soboty o godz.11:00.
Drużyna LKS Ruda Kozielska rozgrywa mecze jako gospodarz w soboty o godz.13:30
(na boisku w Rudach).
Terminarz rozgrywek piłkarskich juniorów starszych (grupa B2) opracował Henryk Kucznierz.
Roczniki juniorów starszych w sezonie piłkarskim 2009/2010 – to zawodnicy urodzeni w 1991 roku i młodsi + czterech z rocznika 1990 i dwóch z rocznika 1989.
Drużyna LKS Sparta Babice rozgrywa mecze jako gospodarz w soboty o godz.11:00.
Drużyna LKS Ruda Kozielska rozgrywa mecze jako gospodarz w soboty o godz.13:30
(na boisku w Rudach).
Terminarz rozgrywek piłkarskich juniorów starszych (grupa B2) opracował Henryk Kucznierz.
Juniorzy młodsi
Zestawienie spotkań
I kolejka: 30.08.2009 roku – godz. 11:00
LKS Pawłów – LKS Start Pietrowice Wielkie
SALOS Pogrzebień – LKS Bogunice
LKS Górki Śląskie – KS Stal Kuźnia Raciborska
LKS Unia Turza Śląska – LKS Grzegorzowice
LKS Baterex Nędza – LKS Zgoda Zawada Książęca
LKS Pawłów – LKS Start Pietrowice Wielkie
SALOS Pogrzebień – LKS Bogunice
LKS Górki Śląskie – KS Stal Kuźnia Raciborska
LKS Unia Turza Śląska – LKS Grzegorzowice
LKS Baterex Nędza – LKS Zgoda Zawada Książęca
II kolejka: 06.09.2009 roku – godz. 11:00
LKS Start Pietrowice Wielkie – LKS Zgoda Zawada Książęca
LKS Grzegorzowice – LKS Baterex Nędza
KS Stal Kuźnia Raciborska – LKS Unia Turza Śląska
LKS Bogunice – LKS Górki Śląskie
LKS Pawłów – SALOS Pogrzebień
LKS Start Pietrowice Wielkie – LKS Zgoda Zawada Książęca
LKS Grzegorzowice – LKS Baterex Nędza
KS Stal Kuźnia Raciborska – LKS Unia Turza Śląska
LKS Bogunice – LKS Górki Śląskie
LKS Pawłów – SALOS Pogrzebień
III kolejka: 13.09.2009 roku – godz. 11:00
SALOS Pogrzebień – LKS Start Pietrowice Wielkie
LKS Górki Śląskie – LKS Pawłów
LKS Unia Turza Śląska – LKS Bogunice
LKS Baterex Nędza – KS Stal Kuźnia Raciborska
LKS Zgoda Zawada Książęca – LKS Grzegorzowice
SALOS Pogrzebień – LKS Start Pietrowice Wielkie
LKS Górki Śląskie – LKS Pawłów
LKS Unia Turza Śląska – LKS Bogunice
LKS Baterex Nędza – KS Stal Kuźnia Raciborska
LKS Zgoda Zawada Książęca – LKS Grzegorzowice
IV kolejka: 20.09.2009 roku – godz. 11:00
LKS Start Pietrowice Wielkie – LKS Grzegorzowice
KS Stal Kuźnia Raciborska – LKS Zgoda Zawada Książęca
LKS Bogunice – LKS Baterex Nędza
LKS Pawłów – LKS Unia Turza Śląska
SALOS Pogrzebień – LKS Górki Śląskie
LKS Start Pietrowice Wielkie – LKS Grzegorzowice
KS Stal Kuźnia Raciborska – LKS Zgoda Zawada Książęca
LKS Bogunice – LKS Baterex Nędza
LKS Pawłów – LKS Unia Turza Śląska
SALOS Pogrzebień – LKS Górki Śląskie
V kolejka: 27.09.2009 roku – godz. 11:00
LKS Górki Śląskie – LKS Start Pietrowice Wielkie
LKS Unia Turza Śląska – SALOS Pogrzebień
LKS Baterex Nędza – LKS Pawłów
LKS Zgoda Zawada Książęca – LKS Bogunice
LKS Grzegorzowice – KS Stal Kuźnia Raciborska
LKS Górki Śląskie – LKS Start Pietrowice Wielkie
LKS Unia Turza Śląska – SALOS Pogrzebień
LKS Baterex Nędza – LKS Pawłów
LKS Zgoda Zawada Książęca – LKS Bogunice
LKS Grzegorzowice – KS Stal Kuźnia Raciborska
VI kolejka: 04.10.2009 roku – godz. 11:00
LKS Start Pietrowice Wielkie – KS Stal Kuźnia Raciborska
LKS Bogunice – LKS Grzegorzowice
LKS Pawłów – LKS Zgoda Zawada Książęca
SALOS Pogrzebień – LKS Baterex Nędza
LKS Górki Śląskie – LKS Unia Turza Śląska
LKS Start Pietrowice Wielkie – KS Stal Kuźnia Raciborska
LKS Bogunice – LKS Grzegorzowice
LKS Pawłów – LKS Zgoda Zawada Książęca
SALOS Pogrzebień – LKS Baterex Nędza
LKS Górki Śląskie – LKS Unia Turza Śląska
VII kolejka: 11.10.2009 roku – godz. 11:00
LKS Unia Turza Śląska – LKS Start Pietrowice Wielkie
LKS Baterex Nędza – LKS Górki Śląskie
LKS Zgoda Zawada Książęca – SALOS Pogrzebień
LKS Grzegorzowice – LKS Pawłów
KS Stal Kuźnia Raciborska – LKS Bogunice
LKS Unia Turza Śląska – LKS Start Pietrowice Wielkie
LKS Baterex Nędza – LKS Górki Śląskie
LKS Zgoda Zawada Książęca – SALOS Pogrzebień
LKS Grzegorzowice – LKS Pawłów
KS Stal Kuźnia Raciborska – LKS Bogunice
VIII kolejka: 18.10.2009 roku – godz. 11:00
LKS Start Pietrowice Wielkie – LKS Bogunice
LKS Pawłów – KS Stal Kuźnia Raciborska
SALOS Pogrzebień – LKS Grzegorzowice
LKS Górki Śląskie – LKS Zgoda Zawada Książęca
LKS Unia Turza Śląska – LKS Baterex Nędza
LKS Start Pietrowice Wielkie – LKS Bogunice
LKS Pawłów – KS Stal Kuźnia Raciborska
SALOS Pogrzebień – LKS Grzegorzowice
LKS Górki Śląskie – LKS Zgoda Zawada Książęca
LKS Unia Turza Śląska – LKS Baterex Nędza
IX kolejka: 25.10.2009 roku – godz. 11:00
LKS Baterex Nędza – LKS Start Pietrowice Wielkie
LKS Zgoda Zawada Książęca – LKS Unia Turza Śląska
LKS Grzegorzowice – LKS Górki Śląskie
KS Stal Kuźnia Raciborska – SALOS Pogrzebień
LKS Bogunice – LKS Pawłów
LKS Baterex Nędza – LKS Start Pietrowice Wielkie
LKS Zgoda Zawada Książęca – LKS Unia Turza Śląska
LKS Grzegorzowice – LKS Górki Śląskie
KS Stal Kuźnia Raciborska – SALOS Pogrzebień
LKS Bogunice – LKS Pawłów
Uwagi do terminarza rozgrywek!
Roczniki juniorów młodszych w sezonie piłkarskim 2009/2010 – to zawodnicy urodzeni w 1993 roku i młodsi + dwóch z rocznika 1992.
Drużyny: LKS Górki Śląskie, LKS Unia Turza Śląska, SALOS Pogrzebień, LKS Grzegorzowice i LKS Start Pietrowice Wielkie rozgrywają mecze jako gospodarz w soboty o godz.11:00.
Drużyna KS Stal Kuźnia Raciborska rozgrywa mecze jako gospodarz w niedziele o godz.14:00.
Terminarz rozgrywek piłkarskich juniorów młodszych opracował Henryk Kucznierz.
Roczniki juniorów młodszych w sezonie piłkarskim 2009/2010 – to zawodnicy urodzeni w 1993 roku i młodsi + dwóch z rocznika 1992.
Drużyny: LKS Górki Śląskie, LKS Unia Turza Śląska, SALOS Pogrzebień, LKS Grzegorzowice i LKS Start Pietrowice Wielkie rozgrywają mecze jako gospodarz w soboty o godz.11:00.
Drużyna KS Stal Kuźnia Raciborska rozgrywa mecze jako gospodarz w niedziele o godz.14:00.
Terminarz rozgrywek piłkarskich juniorów młodszych opracował Henryk Kucznierz.
Wszystkie 4 terminarze rozgrywek piłkarskich, tj. juniorów starszych (grupy A, B1 i B2) oraz juniorów młodszych, zostaną opublikowane w najbliższym wydaniu gazety Nowiny Raciborskie - 11 sierpnia 2009 roku. Zapraszamy do lektury!
(ak)