ROZGRYWKI LIGOWE
Kolejna seria spotkań… przyniosła mnóstwo ciekawych rozstrzygnięć. Jako jedyni publikujemy materiał, który zawiera wszystkie wyniki, zawsze aktualne tabele 14 grup rozgrywkowych i zapowiedzi następnych pojedynków.
IV Liga (grupa śląska 2)
VI kolejka spotkań (12.09.2009 roku)
Porąbka - Unia Racibórz 0:1 (0:0); Rogów - Bielsko-Biała 2:2 (2:1); Żory - Pszów 1:0 (0:0); Łaziska Górne - Marklowice 4:0 (1:0); Knurów - Czaniec 1:1 (0:0); Bojszowy - Mikołów 2:0 (1:0); Czechowice-Dziedzice - Ruda Śląska 4:2 (3:0); Ornontowice - Rędziny 3:1 (1:0).
Aktualna TABELA
Zapowiedź VII kolejki spotkań (19.09.2009 roku)
Rędziny - Rogów, Ruda Śląska - Ornontowice (sobota, godz.11:00); Bielsko-Biała - Żory (sobota, godz.16:00); Unia Racibórz - Knurów, Pszów - Łaziska Górne, Marklowice - Porąbka, Mikołów - Czechowice-Dziedzice, Czaniec - Bojszowy (sobota, godz.17:00).
Klasa Okręgowa (grupa śląska 3)
VI kolejka spotkań (12/13.09.2009 roku)
Pietrowice Wielkie - Szczejkowice 5:3 (3:0); Nędza - Gorzyce 5:0 (3:0); Czyżowice - Ochojec 3:1 (1:0); Rymer - Lubomia 3:2 (1:1); Radlin - Rydułtowy 1:0 (0:0); Jedłownik - Krzyżanowice 2:2 (1:0); Połomia - Syrynia 4:1 (0:1); Skrzyszów - Jejkowice 0:3 (0:0).
Aktualna TABELA
Zapowiedź VII kolejki spotkań (19/20.09.2009 roku)
Krzyżanowice - Skrzyszów, Syrynia - Radlin, Jejkowice - Nędza, Rydułtowy - Rymer (sobota, godz.17:00); Lubomia - Czyżowice, Gorzyce - Pietrowice Wielkie, Ochojec - Jedłownik, Szczejkowice - Połomia (niedziela, godz.17:00).
A Klasa (Podokręg Racibórz)
VI kolejka spotkań (12/13.09.2009 roku)
Kuźnia Raciborska - Brzezie 6:0 (4:0); Krzanowice - Tworków 3:4 (0:1); Górki Śląskie - Nowa Wieś 0:2 (0:2); Ocice Racibórz - Turza Śląska 2:1 (1:0); Rudy - Krzyżkowice 1:1 (1:1); Gaszowice - Rafako Racibórz 0:6 (0:2); Samborowice - Zawada 1:3 (1:1); Kornowac - Rzuchów 6:3 (3:0). Zaległy mecz II kolejki spotkań: Krzyżkowice - Nowa Wieś 5:1 (1:1).
Aktualna TABELA
Zapowiedź VII kolejki spotkań (19/20.09.2009 roku)
Nowa Wieś - Kuźnia Raciborska, Rafako Racibórz - Samborowice, Krzyżkowice - Gaszowice (sobota, godz.16:00); Tworków - Górki Śląskie (niedziela, godz.15:00); Rzuchów - Rudy, Turza Śląska - Kornowac, Brzezie - Ocice Racibórz, Zawada - Krzanowice (niedziela, godz.16:00). Zaległy mecz V kolejki spotkań: Turza Śląska - Kuźnia Raciborska (16.09.2009 roku, środa o godz.17:00).
B Klasa (Podokręg Racibórz)
VI kolejka spotkań (12/13.09.2009 roku)
Siedliska - Gamów 3:2 (0:0); Zabełków - Studzienna 2:1 (1:0); Markowice - Pstrążna 3:1 (1:1); Chałupki - Ruda Kozielska 1:3 (1:2); Pietraszyn - Płonia Racibórz 6:0 (5:0); Buków - Babice 2:0 (0:0); Nieboczowy - Pawłów 3:2 (2:0); Lyski - Dzimierz 2:3 (1:1).
Aktualna TABELA
Zapowiedź VII kolejki spotkań (19/20.09.2009 roku)
Studzienna - Lyski, Płonia Racibórz - Zabełków, Pawłów - Siedliska, Babice - Markowice (sobota, godz.16:00); Dzimierz - Buków (niedziela, godz.14:00); Gamów - Pietraszyn, Ruda Kozielska - Nieboczowy (niedziela, godz.15:00); Pstrążna - Chałupki (niedziela, godz.15:30).
C Klasa - grupa 1 (Podokręg Racibórz)
III kolejka spotkań (12/13.09.2009 roku)
Wojnowice - Olza 3:0 (1:0); Rudnik - Gaszowice II 4:0 (2:0); Cyprzanów - Syrynia II 4:2 (2:1); Bieńkowice - Grzegorzowice 0:2 (0:1); Czernica - pauza.
Aktualna TABELA
Zapowiedź IV kolejki spotkań (19/20.09.2009 roku)
Olza - Bieńkowice (niedziela, godz.15:00); Grzegorzowice - Rudnik, Syrynia II - Wojnowice, Czernica - Cyprzanów (niedziela, godz.16:00); Gaszowice II - pauza.
C Klasa - grupa 2 (Podokręg Racibórz)
III kolejka spotkań (12/13.09.2009 roku)
Górki Śląskie II - Zawada Książęca 1:6 (0:2); Owsiszcze - Raszczyce 5:0 (3:0); Nędza II - Jankowice 0:1 (0:0); Adamowice - Bolesław 8:1 (1:0); Bogunice - Kobyla 2:2 (2:1).
Aktualna TABELA
Zapowiedź IV kolejki spotkań (19/20.09.2009 roku)
Jankowice - Owsiszcze, Bogunice - Nędza II, Kobyla - Zawada Książęca (niedziela, godz.15:00); Bolesław - Górki Śląskie II, Raszczyce - Adamowice (niedziela, godz.16:00).
Liga Juniorów Starszych (Podokręg Racibórz - grupa A)
IV kolejka spotkań (13.09.2009 roku)
Pszów - Syrynia 5:1 (2:0); Pietrowice Wielkie - Gorzyce 2:0 (1:0); Rudy - Lyski 0:2 (0:1); Gaszowice - Czyżowice 5:3 (2:1); Ocice Racibórz - Rafako Racibórz 1:2 (0:0); Markowice - Rogów 0:4 (0:3).
Aktualna TABELA
Zapowiedź V kolejki spotkań (20.09.2009 roku)
Rafako Racibórz - Pietrowice Wielkie, Rogów - Ocice Racibórz, Lyski - Markowice, Czyżowice - Rudy, Syrynia - Gaszowice, Gorzyce - Pszów (niedziela, godz.11:00).
Liga Juniorów Starszych (Podokręg Racibórz - grupa B1)
IV kolejka spotkań (13.09.2009 roku)
Zawada - Zabełków 7:0 (3:0); Brzezie - Tworków 5:7 (2:4); Nieboczowy - Płonia Racibórz 3:0 (1:0); Owsiszcze - Lubomia 1:4 (1:3); Kornowac - Rzuchów 8:0 (6:0); Krzyżanowice - Turza Śląska 5:2 (1:1). Zaległy mecz III kolejki spotkań: Rzuchów - Nieboczowy 0:4 (0:3).
Aktualna TABELA
Zapowiedź V kolejki spotkań (19/20.09.2009 roku)
Tworków - Krzyżanowice (sobota, godz.14:00); Płonia Racibórz - Kornowac, Turza Śląska - Nieboczowy, Lubomia - Brzezie (niedziela, godz.11:00); Zabełków - Owsiszcze (niedziela, godz.13:00); Rzuchów - Zawada (niedziela, godz.13:30). Zaległy mecz II kolejki spotkań: Krzyżanowice - Rzuchów (16.09.2009 roku, środa o godz.17:00).
Liga Juniorów Starszych (Podokręg Racibórz - grupa B2)
IV kolejka spotkań (13.09.2009 roku)
Kuźnia Raciborska - Krzanowice 4:0 (0:0); Samborowice - Babice 5:1 (2:1); Pietraszyn - Pstrążna 2:2 (2:1); Czernica - Gamów 4:2 (1:0); Bieńkowice - Ruda Kozielska 1:4 (0:2); Studzienna - pauza.
Aktualna TABELA
Zapowiedź V kolejki spotkań (19/20.09.2009 roku)
Babice - Pietraszyn (sobota, godz.11:00); Ruda Kozielska - Kuźnia Raciborska (sobota, godz.13:30); Pstrążna - Czernica, Krzanowice - Samborowice, Studzienna - Bieńkowice (niedziela, godz.11:00); Gamów - pauza.
Liga Juniorów Młodszych (Podokręg Racibórz)
III kolejka spotkań (12/13.09.2009 roku)
Górki Śląskie - Pawłów 0:1 (0:0); Turza Śląska - Bogunice 2:1 (2:0); Nędza - Kuźnia Raciborska 3:5 (0:3); Zawada Książęca - Grzegorzowice 4:1 (2:1); SALOS Pogrzebień - pauza.
Aktualna TABELA
Zapowiedź IV kolejki spotkań (19/20.09.2009 roku)
SALOS Pogrzebień - Górki Śląskie (sobota, godz.11:00); Bogunice - Nędza, Pawłów - Turza Śląska (niedziela, godz.11:00); Kuźnia Raciborska - Zawada Książęca (niedziela, godz.14:00); Grzegorzowice - pauza.
Trampkarze Starsi (Podokręg Racibórz - grupa 1)
III kolejka spotkań (12.09.2009 roku)
Cyprzanów - Rogów II 3:5 (1:2); Rafako Racibórz - Kuźnia Raciborska 4:1 (1:0); Adamowice - Lyski 4:3 (1:3); Studzienna - Pstrążna 5:2 (2:0); Ocice Racibórz - Kobyla 2:1 (1:0); Unia Racibórz - Rudy 2:2 (0:2).
Aktualna TABELA
Zapowiedź IV kolejki spotkań (16.09.2009 roku)
Pstrążna - Unia Racibórz, Lyski - Studzienna, Kuźnia Raciborska - Adamowice, Rogów II - Rafako Racibórz, Ocice Racibórz - Cyprzanów, Kobyla - Rudy (środa, godz.17:00).
Zapowiedź V kolejki spotkań (19.09.2009 roku)
Rafako Racibórz - Ocice Racibórz, Adamowice - Rogów II, Studzienna - Kuźnia Raciborska, Unia Racibórz - Lyski, Rudy - Pstrążna, Cyprzanów - Kobyla (sobota, godz.11:00).
Trampkarze Starsi (Podokręg Racibórz - grupa 2)
III kolejka spotkań (12.09.2009 roku)
Zabełków - Krzyżanowice 4:0 (1:0); Bełsznica - Gorzyce 1:9 (0:5); Pszów - Syrynia 4:3 (3:2); Rogów I - Zawada 11:0 (3:0); Bieńkowice - Tworków 0:4 (0:2); Chałupki - Pietrowice Wielkie (przełożony na 23.09.2009 roku).
Aktualna TABELA
Zapowiedź IV kolejki spotkań (16.09.2009 roku)
Tworków - Zawada, Syrynia - Rogów I, Gorzyce - Pszów, Bieńkowice - Chałupki, Pietrowice Wielkie - Zabełków (środa, godz.17:00); Krzyżanowice - Bełsznica (przełożony na 23.09.2009 roku).
Zapowiedź V kolejki spotkań (19.09.2009 roku)
Chałupki - Tworków, Zabełków - Bieńkowice, Pszów - Krzyżanowice, Rogów I - Gorzyce, Zawada - Syrynia, Bełsznica - Pietrowice Wielkie (sobota, godz.11:00).
Trampkarze Młodsi (Podokręg Racibórz - grupa 1)
III kolejka spotkań (14.09.2009 roku)
Gaszowice - WAP Jedłownik 0:10 (0:5); Rogów - Krzyżkowice 10:1 (4:0); Pszów - Gorzyce 1:5 (0:1); Nowa Wieś - Lubomia 1:4 (1:1).
Aktualna TABELA
Zapowiedź IV kolejki spotkań (21.09.2009 roku)
WAP Jedłownik - Lubomia, Gorzyce - Nowa Wieś, Krzyżkowice - Pszów, Gaszowice - Rogów (poniedziałek, godz.17:00).
Trampkarze Młodsi (Podokręg Racibórz - grupa 2)
II kolejka spotkań (14.09.2009 roku)
Pietrowice Wielkie - Unia Racibórz 1:11 (0:5); Krzanowice - Markowice 13:0 (6:0); Gamów - Górki Śląskie 6:2 (3:1); Wojnowice - Nędza 1:4 (1:3).
Aktualna TABELA
Zapowiedź III kolejki spotkań (19/21.09.2009 roku)
Markowice - Gamów (sobota, godz.11:00); Unia Racibórz - Krzanowice, Nędza - Pietrowice Wielkie, Górki Śląskie - Wojnowice (poniedziałek, godz.17:00).
Śląska Liga Juniorów Starszych
VI kolejka spotkań (13.09.2009 roku)
Zagłębie Sosnowiec - Unia Racibórz 11:2 (6:0).
Zapowiedź VII kolejki spotkań (20.09.2009 roku)
Unia Racibórz - Energetyk ROW Rybnik (niedziela, godz.12:00).
Regionalna Liga Juniorów (grupa 1)
III kolejka spotkań (13.09.2009 roku)
Górnik Radlin - Unia Racibórz 1:6 (1:4).
Zapowiedź IV kolejki spotkań (19.09.2009 roku)
Unia Racibórz - Energetyk ROW Rybnik (sobota, godz.10:00).
UWAGA!
W przypadku takiej samej liczby punktów (zdobytych przez zespoły w poszczególnych grupach) o miejscu zajmowanym w tabeli (w trakcie bieżących rozgrywek), w pierwszej kolejności decyduje różnica bramek strzelonych, w stosunku do straconych. Natomiast bilans bezpośrednich pojedynków (zgodnie z obowiązującym regulaminem) ma zastosowanie w analogicznych sytuacjach, dopiero po zakończeniu całego sezonu - przy ostatecznej weryfikacji!
(ak)
VI kolejka spotkań (12.09.2009 roku)
Porąbka - Unia Racibórz 0:1 (0:0); Rogów - Bielsko-Biała 2:2 (2:1); Żory - Pszów 1:0 (0:0); Łaziska Górne - Marklowice 4:0 (1:0); Knurów - Czaniec 1:1 (0:0); Bojszowy - Mikołów 2:0 (1:0); Czechowice-Dziedzice - Ruda Śląska 4:2 (3:0); Ornontowice - Rędziny 3:1 (1:0).
Aktualna TABELA
Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki |
1. Łaziska Górne | 6 | 16 | 14:1 |
2. Ornontowice | 6 | 15 | 18:9 |
3. Czaniec | 6 | 13 | 14:2 |
4. Porąbka | 6 | 12 | 10:7 |
5. Czechowice-Dziedzice | 6 | 10 | 10:8 |
6. Marklowice | 6 | 9 | 13:10 |
7. Unia Racibórz | 6 | 9 | 9:9 |
8. Ruda Śląska | 6 | 9 | 16:18 |
9. Rędziny | 6 | 8 | 7:10 |
10. Rogów | 6 | 6 | 6:8 |
11. Żory | 6 | 6 | 6:17 |
12. Bojszowy | 6 | 5 | 7:8 |
13. Bielsko-Biała | 6 | 5 | 8:10 |
14. Pszów | 6 | 5 | 5:10 |
15. Mikołów | 6 | 5 | 3:9 |
16. Knurów | 6 | 2 | 5:15 |
Zapowiedź VII kolejki spotkań (19.09.2009 roku)
Rędziny - Rogów, Ruda Śląska - Ornontowice (sobota, godz.11:00); Bielsko-Biała - Żory (sobota, godz.16:00); Unia Racibórz - Knurów, Pszów - Łaziska Górne, Marklowice - Porąbka, Mikołów - Czechowice-Dziedzice, Czaniec - Bojszowy (sobota, godz.17:00).
Klasa Okręgowa (grupa śląska 3)
VI kolejka spotkań (12/13.09.2009 roku)
Pietrowice Wielkie - Szczejkowice 5:3 (3:0); Nędza - Gorzyce 5:0 (3:0); Czyżowice - Ochojec 3:1 (1:0); Rymer - Lubomia 3:2 (1:1); Radlin - Rydułtowy 1:0 (0:0); Jedłownik - Krzyżanowice 2:2 (1:0); Połomia - Syrynia 4:1 (0:1); Skrzyszów - Jejkowice 0:3 (0:0).
Aktualna TABELA
Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki |
1. Połomia | 6 | 16 | 18:5 |
2. Nędza | 6 | 15 | 19:6 |
3. Rymer | 6 | 15 | 18:10 |
4. Pietrowice Wielkie | 6 | 14 | 20:14 |
5. Jedłownik | 6 | 13 | 10:4 |
6. Lubomia | 6 | 10 | 18:11 |
7. Jejkowice | 6 | 8 | 12:7 |
8. Rydułtowy | 6 | 8 | 7:6 |
9. Krzyżanowice | 6 | 7 | 15:14 |
10. Czyżowice | 6 | 7 | 9:18 |
11. Skrzyszów | 6 | 6 | 15:15 |
12. Syrynia | 6 | 4 | 7:12 |
13. Ochojec | 6 | 4 | 13:23 |
14. Szczejkowice | 6 | 4 | 7:19 |
15. Radlin | 6 | 3 | 9:22 |
16. Gorzyce | 6 | 2 | 4:15 |
Zapowiedź VII kolejki spotkań (19/20.09.2009 roku)
Krzyżanowice - Skrzyszów, Syrynia - Radlin, Jejkowice - Nędza, Rydułtowy - Rymer (sobota, godz.17:00); Lubomia - Czyżowice, Gorzyce - Pietrowice Wielkie, Ochojec - Jedłownik, Szczejkowice - Połomia (niedziela, godz.17:00).
A Klasa (Podokręg Racibórz)
VI kolejka spotkań (12/13.09.2009 roku)
Kuźnia Raciborska - Brzezie 6:0 (4:0); Krzanowice - Tworków 3:4 (0:1); Górki Śląskie - Nowa Wieś 0:2 (0:2); Ocice Racibórz - Turza Śląska 2:1 (1:0); Rudy - Krzyżkowice 1:1 (1:1); Gaszowice - Rafako Racibórz 0:6 (0:2); Samborowice - Zawada 1:3 (1:1); Kornowac - Rzuchów 6:3 (3:0). Zaległy mecz II kolejki spotkań: Krzyżkowice - Nowa Wieś 5:1 (1:1).
Aktualna TABELA
Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki |
1. Rafako Racibórz | 6 | 18 | 27:1 |
2. Kornowac | 6 | 13 | 21:12 |
3. Kuźnia Raciborska | 5 | 12 | 14:4 |
4. Brzezie | 6 | 12 | 15:14 |
5. Rudy | 6 | 11 | 11:9 |
6. Krzanowice | 6 | 9 | 24:14 |
7. Zawada | 5 | 9 | 9:5 |
8. Ocice Racibórz | 6 | 9 | 16:18 |
9. Nowa Wieś | 6 | 9 | 10:15 |
10. Samborowice | 6 | 7 | 14:10 |
11. Krzyżkowice | 6 | 7 | 8:16 |
12. Górki Śląskie | 6 | 6 | 8:13 |
13. Gaszowice | 6 | 6 | 8:16 |
14. Tworków | 5 | 4 | 5:10 |
15. Turza Śląska | 5 | 3 | 6:13 |
16. Rzuchów | 6 | 0 | 8:34 |
Zapowiedź VII kolejki spotkań (19/20.09.2009 roku)
Nowa Wieś - Kuźnia Raciborska, Rafako Racibórz - Samborowice, Krzyżkowice - Gaszowice (sobota, godz.16:00); Tworków - Górki Śląskie (niedziela, godz.15:00); Rzuchów - Rudy, Turza Śląska - Kornowac, Brzezie - Ocice Racibórz, Zawada - Krzanowice (niedziela, godz.16:00). Zaległy mecz V kolejki spotkań: Turza Śląska - Kuźnia Raciborska (16.09.2009 roku, środa o godz.17:00).
B Klasa (Podokręg Racibórz)
VI kolejka spotkań (12/13.09.2009 roku)
Siedliska - Gamów 3:2 (0:0); Zabełków - Studzienna 2:1 (1:0); Markowice - Pstrążna 3:1 (1:1); Chałupki - Ruda Kozielska 1:3 (1:2); Pietraszyn - Płonia Racibórz 6:0 (5:0); Buków - Babice 2:0 (0:0); Nieboczowy - Pawłów 3:2 (2:0); Lyski - Dzimierz 2:3 (1:1).
Aktualna TABELA
Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki |
1. Markowice | 6 | 16 | 18:7 |
2. Dzimierz | 6 | 15 | 26:11 |
3. Babice | 6 | 13 | 18:11 |
4. Studzienna | 6 | 12 | 11:7 |
5. Zabełków | 6 | 12 | 13:14 |
6. Pietraszyn | 6 | 10 | 15:9 |
7. Chałupki | 6 | 10 | 17:12 |
8. Nieboczowy | 6 | 9 | 14:15 |
9. Ruda Kozielska | 6 | 7 | 12:11 |
10. Buków | 6 | 7 | 10:13 |
11. Siedliska | 5 | 5 | 10:13 |
12. Gamów | 6 | 5 | 11:16 |
13. Pstrążna | 6 | 5 | 12:18 |
14. Płonia Racibórz | 5 | 3 | 11:21 |
15. Pawłów | 6 | 3 | 11:25 |
16. Lyski | 6 | 2 | 9:15 |
Zapowiedź VII kolejki spotkań (19/20.09.2009 roku)
Studzienna - Lyski, Płonia Racibórz - Zabełków, Pawłów - Siedliska, Babice - Markowice (sobota, godz.16:00); Dzimierz - Buków (niedziela, godz.14:00); Gamów - Pietraszyn, Ruda Kozielska - Nieboczowy (niedziela, godz.15:00); Pstrążna - Chałupki (niedziela, godz.15:30).
C Klasa - grupa 1 (Podokręg Racibórz)
III kolejka spotkań (12/13.09.2009 roku)
Wojnowice - Olza 3:0 (1:0); Rudnik - Gaszowice II 4:0 (2:0); Cyprzanów - Syrynia II 4:2 (2:1); Bieńkowice - Grzegorzowice 0:2 (0:1); Czernica - pauza.
Aktualna TABELA
Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki |
1. Cyprzanów | 3 | 9 | 14:5 |
2. Wojnowice | 3 | 7 | 5:1 |
3. Czernica | 2 | 6 | 11:1 |
4. Bieńkowice | 3 | 6 | 5:4 |
5. Grzegorzowice | 3 | 4 | 6:5 |
6. Rudnik | 2 | 3 | 4:1 |
7. Syrynia II | 2 | 0 | 3:7 |
8. Gaszowice II | 3 | 0 | 2:9 |
9. Olza | 3 | 0 | 0:17 |
Zapowiedź IV kolejki spotkań (19/20.09.2009 roku)
Olza - Bieńkowice (niedziela, godz.15:00); Grzegorzowice - Rudnik, Syrynia II - Wojnowice, Czernica - Cyprzanów (niedziela, godz.16:00); Gaszowice II - pauza.
C Klasa - grupa 2 (Podokręg Racibórz)
III kolejka spotkań (12/13.09.2009 roku)
Górki Śląskie II - Zawada Książęca 1:6 (0:2); Owsiszcze - Raszczyce 5:0 (3:0); Nędza II - Jankowice 0:1 (0:0); Adamowice - Bolesław 8:1 (1:0); Bogunice - Kobyla 2:2 (2:1).
Aktualna TABELA
Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki |
1. Owsiszcze | 3 | 9 | 17:3 |
2. Adamowice | 3 | 9 | 15:3 |
3. Jankowice | 3 | 7 | 6:2 |
4. Nędza II | 3 | 6 | 11:4 |
5. Bogunice | 3 | 5 | 6:5 |
6. Kobyla | 3 | 4 | 7:5 |
7. Zawada Książęca | 3 | 3 | 9:14 |
8. Raszczyce | 3 | 0 | 2:10 |
9. Górki Śląskie II | 3 | 0 | 2:15 |
10. Bolesław | 3 | 0 | 4:18 |
Zapowiedź IV kolejki spotkań (19/20.09.2009 roku)
Jankowice - Owsiszcze, Bogunice - Nędza II, Kobyla - Zawada Książęca (niedziela, godz.15:00); Bolesław - Górki Śląskie II, Raszczyce - Adamowice (niedziela, godz.16:00).
Liga Juniorów Starszych (Podokręg Racibórz - grupa A)
IV kolejka spotkań (13.09.2009 roku)
Pszów - Syrynia 5:1 (2:0); Pietrowice Wielkie - Gorzyce 2:0 (1:0); Rudy - Lyski 0:2 (0:1); Gaszowice - Czyżowice 5:3 (2:1); Ocice Racibórz - Rafako Racibórz 1:2 (0:0); Markowice - Rogów 0:4 (0:3).
Aktualna TABELA
Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki |
1. Pszów | 4 | 12 | 20:7 |
2. Pietrowice Wielkie | 4 | 12 | 13:5 |
3. Rafako Racibórz | 4 | 12 | 11:3 |
4. Lyski | 4 | 9 | 8:9 |
5. Rogów | 4 | 7 | 17:7 |
6. Ocice Racibórz | 4 | 6 | 15:11 |
7. Syrynia | 4 | 4 | 7:10 |
8. Gaszowice | 4 | 3 | 6:15 |
9. Czyżowice | 4 | 2 | 7:10 |
10. Gorzyce | 4 | 1 | 2:10 |
11. Rudy | 4 | 1 | 5:14 |
12. Markowice | 4 | 0 | 2:12 |
Zapowiedź V kolejki spotkań (20.09.2009 roku)
Rafako Racibórz - Pietrowice Wielkie, Rogów - Ocice Racibórz, Lyski - Markowice, Czyżowice - Rudy, Syrynia - Gaszowice, Gorzyce - Pszów (niedziela, godz.11:00).
Liga Juniorów Starszych (Podokręg Racibórz - grupa B1)
IV kolejka spotkań (13.09.2009 roku)
Zawada - Zabełków 7:0 (3:0); Brzezie - Tworków 5:7 (2:4); Nieboczowy - Płonia Racibórz 3:0 (1:0); Owsiszcze - Lubomia 1:4 (1:3); Kornowac - Rzuchów 8:0 (6:0); Krzyżanowice - Turza Śląska 5:2 (1:1). Zaległy mecz III kolejki spotkań: Rzuchów - Nieboczowy 0:4 (0:3).
Aktualna TABELA
Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki |
1. Zawada | 4 | 12 | 24:4 |
2. Tworków | 4 | 12 | 20:5 |
3. Kornowac | 4 | 9 | 15:8 |
4. Turza Śląska | 4 | 9 | 16:10 |
5. Płonia Racibórz | 4 | 7 | 11:9 |
6. Nieboczowy | 4 | 6 | 9:10 |
7. Brzezie | 4 | 4 | 15:17 |
8. Lubomia | 3 | 3 | 8:9 |
9. Krzyżanowice | 3 | 3 | 7:8 |
10. Zabełków | 3 | 0 | 0:11 |
11. Owsiszcze | 4 | 0 | 5:22 |
12. Rzuchów | 3 | 0 | 0:17 |
Zapowiedź V kolejki spotkań (19/20.09.2009 roku)
Tworków - Krzyżanowice (sobota, godz.14:00); Płonia Racibórz - Kornowac, Turza Śląska - Nieboczowy, Lubomia - Brzezie (niedziela, godz.11:00); Zabełków - Owsiszcze (niedziela, godz.13:00); Rzuchów - Zawada (niedziela, godz.13:30). Zaległy mecz II kolejki spotkań: Krzyżanowice - Rzuchów (16.09.2009 roku, środa o godz.17:00).
Liga Juniorów Starszych (Podokręg Racibórz - grupa B2)
IV kolejka spotkań (13.09.2009 roku)
Kuźnia Raciborska - Krzanowice 4:0 (0:0); Samborowice - Babice 5:1 (2:1); Pietraszyn - Pstrążna 2:2 (2:1); Czernica - Gamów 4:2 (1:0); Bieńkowice - Ruda Kozielska 1:4 (0:2); Studzienna - pauza.
Aktualna TABELA
Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki |
1. Studzienna | 3 | 9 | 24:0 |
2. Kuźnia Raciborska | 4 | 9 | 23:6 |
3. Gamów | 4 | 9 | 20:11 |
4. Krzanowice | 4 | 9 | 7:6 |
5. Ruda Kozielska | 4 | 6 | 6:5 |
6. Samborowice | 4 | 6 | 13:13 |
7. Czernica | 3 | 6 | 8:10 |
8. Pstrążna | 4 | 4 | 4:19 |
9. Pietraszyn | 3 | 1 | 3:22 |
10. Bieńkowice | 3 | 0 | 5:11 |
11. Babice | 4 | 0 | 3:13 |
Zapowiedź V kolejki spotkań (19/20.09.2009 roku)
Babice - Pietraszyn (sobota, godz.11:00); Ruda Kozielska - Kuźnia Raciborska (sobota, godz.13:30); Pstrążna - Czernica, Krzanowice - Samborowice, Studzienna - Bieńkowice (niedziela, godz.11:00); Gamów - pauza.
Liga Juniorów Młodszych (Podokręg Racibórz)
III kolejka spotkań (12/13.09.2009 roku)
Górki Śląskie - Pawłów 0:1 (0:0); Turza Śląska - Bogunice 2:1 (2:0); Nędza - Kuźnia Raciborska 3:5 (0:3); Zawada Książęca - Grzegorzowice 4:1 (2:1); SALOS Pogrzebień - pauza.
Aktualna TABELA
Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki |
1. Turza Śląska | 3 | 7 | 9:3 |
2. Pawłów | 2 | 6 | 6:0 |
3. Górki Śląskie | 3 | 6 | 6:1 |
4. Grzegorzowice | 3 | 4 | 6:6 |
5. Zawada Książęca | 2 | 3 | 4:4 |
6. Nędza | 3 | 3 | 7:9 |
7. SALOS Pogrzebień | 2 | 3 | 6:9 |
8. Kuźnia Raciborska | 3 | 3 | 6:10 |
9. Bogunice | 3 | 0 | 5:13 |
Zapowiedź IV kolejki spotkań (19/20.09.2009 roku)
SALOS Pogrzebień - Górki Śląskie (sobota, godz.11:00); Bogunice - Nędza, Pawłów - Turza Śląska (niedziela, godz.11:00); Kuźnia Raciborska - Zawada Książęca (niedziela, godz.14:00); Grzegorzowice - pauza.
Trampkarze Starsi (Podokręg Racibórz - grupa 1)
III kolejka spotkań (12.09.2009 roku)
Cyprzanów - Rogów II 3:5 (1:2); Rafako Racibórz - Kuźnia Raciborska 4:1 (1:0); Adamowice - Lyski 4:3 (1:3); Studzienna - Pstrążna 5:2 (2:0); Ocice Racibórz - Kobyla 2:1 (1:0); Unia Racibórz - Rudy 2:2 (0:2).
Aktualna TABELA
Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki |
1. Rogów II | 3 | 9 | 14:6 |
2. Adamowice | 3 | 7 | 10:8 |
3. Lyski | 3 | 6 | 15:7 |
4. Studzienna | 3 | 6 | 9:6 |
5. Rudy | 3 | 5 | 9:7 |
6. Unia Racibórz | 3 | 4 | 9:4 |
7. Kuźnia Raciborska | 3 | 4 | 7:6 |
8. Rafako Racibórz | 3 | 3 | 7:6 |
9. Pstrążna | 3 | 3 | 7:10 |
10. Ocice Racibórz | 3 | 3 | 4:9 |
11. Cyprzanów | 3 | 1 | 7:17 |
12. Kobyla | 3 | 0 | 2:14 |
Zapowiedź IV kolejki spotkań (16.09.2009 roku)
Pstrążna - Unia Racibórz, Lyski - Studzienna, Kuźnia Raciborska - Adamowice, Rogów II - Rafako Racibórz, Ocice Racibórz - Cyprzanów, Kobyla - Rudy (środa, godz.17:00).
Zapowiedź V kolejki spotkań (19.09.2009 roku)
Rafako Racibórz - Ocice Racibórz, Adamowice - Rogów II, Studzienna - Kuźnia Raciborska, Unia Racibórz - Lyski, Rudy - Pstrążna, Cyprzanów - Kobyla (sobota, godz.11:00).
Trampkarze Starsi (Podokręg Racibórz - grupa 2)
III kolejka spotkań (12.09.2009 roku)
Zabełków - Krzyżanowice 4:0 (1:0); Bełsznica - Gorzyce 1:9 (0:5); Pszów - Syrynia 4:3 (3:2); Rogów I - Zawada 11:0 (3:0); Bieńkowice - Tworków 0:4 (0:2); Chałupki - Pietrowice Wielkie (przełożony na 23.09.2009 roku).
Aktualna TABELA
Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki |
1. Pszów | 3 | 9 | 15:7 |
2. Syrynia | 3 | 6 | 32:5 |
3. Rogów I | 3 | 6 | 19:6 |
4. Zabełków | 3 | 6 | 16:8 |
5. Tworków | 3 | 6 | 13:7 |
6. Chałupki | 2 | 3 | 5:6 |
7. Pietrowice Wielkie | 2 | 3 | 9:11 |
8. Krzyżanowice | 3 | 3 | 6:8 |
9. Bieńkowice | 3 | 3 | 6:14 |
10. Gorzyce | 3 | 3 | 12:17 |
11. Zawada | 3 | 3 | 8:17 |
12. Bełsznica | 3 | 0 | 2:37 |
Zapowiedź IV kolejki spotkań (16.09.2009 roku)
Tworków - Zawada, Syrynia - Rogów I, Gorzyce - Pszów, Bieńkowice - Chałupki, Pietrowice Wielkie - Zabełków (środa, godz.17:00); Krzyżanowice - Bełsznica (przełożony na 23.09.2009 roku).
Zapowiedź V kolejki spotkań (19.09.2009 roku)
Chałupki - Tworków, Zabełków - Bieńkowice, Pszów - Krzyżanowice, Rogów I - Gorzyce, Zawada - Syrynia, Bełsznica - Pietrowice Wielkie (sobota, godz.11:00).
Trampkarze Młodsi (Podokręg Racibórz - grupa 1)
III kolejka spotkań (14.09.2009 roku)
Gaszowice - WAP Jedłownik 0:10 (0:5); Rogów - Krzyżkowice 10:1 (4:0); Pszów - Gorzyce 1:5 (0:1); Nowa Wieś - Lubomia 1:4 (1:1).
Aktualna TABELA
Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki |
1. Rogów | 3 | 9 | 23:4 |
2. WAP Jedłownik | 2 | 6 | 18:0 |
3. Gorzyce | 3 | 6 | 13:6 |
4. Lubomia | 3 | 6 | 7:10 |
5. Gaszowice | 3 | 3 | 8:20 |
6. Pszów | 2 | 0 | 1:7 |
7. Nowa Wieś | 2 | 0 | 1:12 |
8. Krzyżkowice | 2 | 0 | 5:17 |
Zapowiedź IV kolejki spotkań (21.09.2009 roku)
WAP Jedłownik - Lubomia, Gorzyce - Nowa Wieś, Krzyżkowice - Pszów, Gaszowice - Rogów (poniedziałek, godz.17:00).
Trampkarze Młodsi (Podokręg Racibórz - grupa 2)
II kolejka spotkań (14.09.2009 roku)
Pietrowice Wielkie - Unia Racibórz 1:11 (0:5); Krzanowice - Markowice 13:0 (6:0); Gamów - Górki Śląskie 6:2 (3:1); Wojnowice - Nędza 1:4 (1:3).
Aktualna TABELA
Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki |
1. Krzanowice | 2 | 6 | 21:0 |
2. Unia Racibórz | 2 | 6 | 21:3 |
3. Gamów | 2 | 6 | 10:2 |
4. Pietrowice Wielkie | 2 | 3 | 17:11 |
5. Nędza | 2 | 3 | 6:11 |
6. Wojnowice | 2 | 0 | 1:8 |
7. Górki Śląskie | 2 | 0 | 2:14 |
8. Markowice | 2 | 0 | 0:29 |
Zapowiedź III kolejki spotkań (19/21.09.2009 roku)
Markowice - Gamów (sobota, godz.11:00); Unia Racibórz - Krzanowice, Nędza - Pietrowice Wielkie, Górki Śląskie - Wojnowice (poniedziałek, godz.17:00).
Śląska Liga Juniorów Starszych
VI kolejka spotkań (13.09.2009 roku)
Zagłębie Sosnowiec - Unia Racibórz 11:2 (6:0).
Zapowiedź VII kolejki spotkań (20.09.2009 roku)
Unia Racibórz - Energetyk ROW Rybnik (niedziela, godz.12:00).
Regionalna Liga Juniorów (grupa 1)
III kolejka spotkań (13.09.2009 roku)
Górnik Radlin - Unia Racibórz 1:6 (1:4).
Zapowiedź IV kolejki spotkań (19.09.2009 roku)
Unia Racibórz - Energetyk ROW Rybnik (sobota, godz.10:00).
UWAGA!
W przypadku takiej samej liczby punktów (zdobytych przez zespoły w poszczególnych grupach) o miejscu zajmowanym w tabeli (w trakcie bieżących rozgrywek), w pierwszej kolejności decyduje różnica bramek strzelonych, w stosunku do straconych. Natomiast bilans bezpośrednich pojedynków (zgodnie z obowiązującym regulaminem) ma zastosowanie w analogicznych sytuacjach, dopiero po zakończeniu całego sezonu - przy ostatecznej weryfikacji!
(ak)
szybko i na temat