ROZGRYWKI LIGOWE
W miniony weekend przed każdym meczem… symboliczną chwilą ciszy, uczczono pamięć tragicznie zmarłych górników z kopalni "Wujek-Śląsk". Publikujemy materiał, który zawiera wszystkie wyniki, zawsze aktualne tabele 14 grup i zapowiedzi następnych pojedynków.
IV Liga (grupa śląska 2)
VII kolejka spotkań (19.09.2009 roku)
Unia Racibórz - Knurów 6:1 (1:0); Pszów - Łaziska Górne 1:3 (0:0); Marklowice - Porąbka 0:1 (0:0); Rędziny - Rogów 0:4 (0:3); Bielsko-Biała - Żory 4:0 (2:0); Czaniec - Bojszowy 3:0 (3:0); Mikołów - Czechowice-Dziedzice 1:3 (1:0); Ruda Śląska - Ornontowice (przełożony na inny termin).
Aktualna TABELA
Zapowiedź VIII kolejki spotkań (26/27.09.2009 roku)
Unia Racibórz - Marklowice, Żory - Rędziny, Porąbka - Pszów, Knurów - Bojszowy, Łaziska Górne - Bielsko-Biała, Ornontowice - Mikołów, Czechowice-Dziedzice - Czaniec (sobota, godz. 16:00); Rogów - Ruda Śląska (niedziela, godz. 16:00).
Klasa Okręgowa (grupa śląska 3)
VII kolejka spotkań (19/20.09.2009 roku)
Krzyżanowice - Skrzyszów 3:1 (1:1); Syrynia - Radlin 2:3 (2:1); Jejkowice - Nędza 1:0 (1:0); Rydułtowy - Rymer 1:1 (0:1); Lubomia - Czyżowice 3:2 (2:1); Gorzyce - Pietrowice Wielkie 2:2 (2:0); Ochojec - Jedłownik 0:2 (0:1); Szczejkowice - Połomia 4:1 (2:0).
Aktualna TABELA
Zapowiedź VIII kolejki spotkań (26/27.09.2009 roku)
Nędza - Pietrowice Wielkie, Czyżowice - Rydułtowy, Jejkowice - Krzyżanowice, Rymer - Syrynia, Radlin - Szczejkowice (sobota, godz. 16:00); Jedłownik - Lubomia, Połomia - Gorzyce, Skrzyszów - Ochojec (niedziela, godz. 16:00).
A Klasa (Podokręg Racibórz)
VII kolejka spotkań (19/20.09.2009 roku)
Nowa Wieś - Kuźnia Raciborska 2:1 (0:0); Rafako Racibórz - Samborowice 7:0 (3:0); Krzyżkowice - Gaszowice 1:4 (0:1); Tworków - Górki Śląskie 3:0 (2:0); Rzuchów - Rudy 0:8 (0:5); Turza Śląska - Kornowac 1:2 (1:1); Brzezie - Ocice Racibórz 1:0 (0:0); Zawada - Krzanowice 1:2 (0:0). Zaległy mecz V kolejki spotkań (16.09.2009 roku): Turza Śląska - Kuźnia Raciborska 1:0 (0:0).
Aktualna TABELA
Zapowiedź VIII kolejki spotkań (26/27.09.2009 roku)
Kuźnia Raciborska - Tworków (sobota, godz. 15:00); Krzanowice - Rafako Racibórz, Górki Śląskie - Zawada, Ocice Racibórz - Nowa Wieś (sobota, godz. 16:00); Rudy - Gaszowice (niedziela, godz. 15:30); Kornowac - Brzezie, Samborowice - Krzyżkowice, Rzuchów - Turza Śląska (niedziela, godz. 16:00).
B Klasa (Podokręg Racibórz)
VII kolejka spotkań (19/20.09.2009 roku)
Studzienna - Lyski 6:2 (1:1); Płonia Racibórz - Zabełków 2:2 (1:1); Pawłów - Siedliska 4:2 (2:2); Babice - Markowice 2:1 (1:1); Dzimierz - Buków 1:3 (1:2); Gamów - Pietraszyn 3:1 (2:0); Ruda Kozielska - Nieboczowy 3:0 (1:0); Pstrążna - Chałupki 2:2 (0:0).
Aktualna TABELA
Zapowiedź VIII kolejki spotkań (26/27.09.2009 roku)
Siedliska - Ruda Kozielska, Zabełków - Gamów (sobota, godz. 15:00); Chałupki - Babice, Markowice - Dzimierz, Pietraszyn - Pawłów, Studzienna - Płonia Racibórz (sobota, godz. 16:00); Nieboczowy - Pstrążna (niedziela, godz. 15:00); Lyski - Buków (niedziela, godz. 16:00).
C Klasa - grupa 1 (Podokręg Racibórz)
IV kolejka spotkań (19/20.09.2009 roku)
Olza - Bieńkowice 0:3 (0:1); Grzegorzowice - Rudnik 1:1 (0:0); Syrynia II - Wojnowice 5:1 (2:0); Czernica - Cyprzanów 2:1 (1:1); Gaszowice II - pauza.
Aktualna TABELA
Zapowiedź V kolejki spotkań (26/27.09.2009 roku)
Wojnowice - Czernica, Rudnik - Olza, Gaszowice II - Grzegorzowice (sobota, godz. 16:00); Bieńkowice - Syrynia II (niedziela, godz. 16:00); Cyprzanów - pauza.
C Klasa - grupa 2 (Podokręg Racibórz)
IV kolejka spotkań (19/20.09.2009 roku)
Jankowice - Owsiszcze 0:4 (0:1); Bogunice - Nędza II 1:4 (1:2); Kobyla - Zawada Książęca 3:0 (2:0); Bolesław - Górki Śląskie II 13:2 (6:2); Raszczyce - Adamowice 1:4 (0:3).
Aktualna TABELA
Zapowiedź V kolejki spotkań (26/27.09.2009 roku)
Owsiszcze - Bogunice, Zawada Książęca - Bolesław (sobota, godz. 16:00); Adamowice - Jankowice, Nędza II - Kobyla (niedziela, godz. 15:00); Górki Śląskie II - Raszczyce (niedziela, godz. 16:00).
Liga Juniorów Starszych (Podokręg Racibórz - grupa A)
V kolejka spotkań (20.09.2009 roku)
Rafako Racibórz - Pietrowice Wielkie 2:3 (1:1); Rogów - Ocice Racibórz 3:1 (1:1); Lyski - Markowice 3:0 (0:0); Czyżowice - Rudy 5:0 (1:0); Syrynia - Gaszowice 4:2 (1:1); Gorzyce - Pszów 0:5 (0:0).
Aktualna TABELA
Zapowiedź VI kolejki spotkań (27.09.2009 roku)
Pietrowice Wielkie - Pszów, Gaszowice - Gorzyce, Rudy - Syrynia, Ocice Racibórz - Lyski, Rafako Racibórz - Rogów (niedziela, godz. 11:00); Markowice - Czyżowice (niedziela, godz. 14:00).
Liga Juniorów Starszych (Podokręg Racibórz - grupa B1)
V kolejka spotkań (19/20.09.2009 roku)
Tworków - Krzyżanowice 4:1 (0:1); Płonia Racibórz - Kornowac 4:0 (2:0); Turza Śląska - Nieboczowy 2:3 (1:1); Lubomia - Brzezie 11:1 (4:1); Zabełków - Owsiszcze 7:0 (3:0); Rzuchów - Zawada 1:9 (0:1). Wydział Gier zweryfikował nierozegrany mecz II kolejki: Krzyżanowice - Rzuchów 3:0 (walkower).
Aktualna TABELA
Zapowiedź VI kolejki spotkań (27.09.2009 roku)
Zawada - Owsiszcze, Brzezie - Zabełków (niedziela, godz. 11:00); Nieboczowy - Tworków (niedziela, godz. 12:00); Kornowac - Turza Śląska, Rzuchów - Płonia Racibórz (niedziela, godz. 13:30); Krzyżanowice - Lubomia (niedziela, godz. 14:00).
Liga Juniorów Starszych (Podokręg Racibórz - grupa B2)
V kolejka spotkań (19/20.09.2009 roku)
Babice - Pietraszyn 2:2 (1:2); Ruda Kozielska - Kuźnia Raciborska 5:3 (0:1); Pstrążna - Czernica 1:0 (1:0); Krzanowice - Samborowice 2:0 (1:0); Studzienna - Bieńkowice 9:1 (4:0); Gamów - pauza.
Aktualna TABELA
Zapowiedź VI kolejki spotkań (27.09.2009 roku)
Samborowice - Ruda Kozielska, Pietraszyn - Krzanowice, Czernica - Babice, Studzienna - Gamów, Bieńkowice - Kuźnia Raciborska (niedziela, godz. 11:00); Pstrążna - pauza.
Liga Juniorów Młodszych (Podokręg Racibórz)
IV kolejka spotkań (19/20.09.2009 roku)
SALOS Pogrzebień - Górki Śląskie 6:3 (0:2); Bogunice - Nędza 0:0; Pawłów - Turza Śląska 2:1 (1:1); Kuźnia Raciborska - Zawada Książęca 2:3 (1:1); Grzegorzowice - pauza.
Aktualna TABELA
Zapowiedź V kolejki spotkań (26/27.09.2009 roku)
Turza Śląska - SALOS Pogrzebień, Grzegorzowice - Kuźnia Raciborska (sobota, godz. 11:00); Nędza - Pawłów, Zawada Książęca - Bogunice (niedziela, godz. 11:00); Górki Śląskie - pauza.
Trampkarze Starsi (Podokręg Racibórz - grupa 1)
V kolejka spotkań (19.09.2009 roku)
Rafako Racibórz - Ocice Racibórz 4:0 (0:0); Adamowice - Rogów II 5:2 (0:2); Studzienna - Kuźnia Raciborska 2:1 (1:0); Unia Racibórz - Lyski 2:7 (1:3); Rudy - Pstrążna 3:2 (3:0); Cyprzanów - Kobyla 3:3 (1:1).
IV kolejka spotkań (16.09.2009 roku)
Pstrążna - Unia Racibórz 3:4 (2:0); Lyski - Studzienna 1:0 (0:0); Kuźnia Raciborska - Adamowice 3:3 (1:2); Rogów II - Rafako Racibórz 3:4 (1:2); Ocice Racibórz - Cyprzanów 3:1 (2:1); Kobyla - Rudy 2:6 (0:4).
Aktualna TABELA
Zapowiedź VI kolejki spotkań (25/26.09.2009 roku)
Lyski - Rudy (piątek, godz. 17:00); Kuźnia Raciborska - Unia Racibórz, Rogów II - Studzienna, Ocice Racibórz - Adamowice, Cyprzanów - Rafako Racibórz, Kobyla - Pstrążna (sobota, godz. 11:00).
Trampkarze Starsi (Podokręg Racibórz - grupa 2)
V kolejka spotkań (19.09.2009 roku)
Chałupki - Tworków 1:5 (1:2); Zabełków - Bieńkowice 7:0 (2:0); Pszów - Krzyżanowice 5:0 (3:0); Rogów I - Gorzyce 11:0 (5:0); Zawada - Syrynia 1:1 (1:1); Bełsznica - Pietrowice Wielkie 0:13 (0:6).
IV kolejka spotkań (16.09.2009 roku)
Tworków - Zawada 5:3 (3:0); Syrynia - Rogów I 1:1 (0:0); Gorzyce - Pszów 1:9 (0:5); Bieńkowice - Chałupki 2:1 (1:1); Pietrowice Wielkie - Zabełków 2:10 (1:4); Krzyżanowice - Bełsznica (przełożony na 23.09.2009 roku, środa o godz. 17:00).
Aktualna TABELA
Zapowiedź VI kolejki spotkań (26.09.2009 roku)
Tworków - Syrynia, Gorzyce - Zawada, Krzyżanowice - Rogów I, Bieńkowice - Bełsznica, Chałupki - Zabełków, Pietrowice - Pszów (sobota, godz. 11:00). Zaległy mecz III kolejki spotkań: Chałupki - Pietrowice Wielkie (23.09.2009 roku, środa o godz. 17:00).
Trampkarze Młodsi (Podokręg Racibórz - grupa 1)
III kolejka spotkań (14.09.2009 roku)
Gaszowice - WAP Jedłownik 0:10 (0:5); Rogów - Krzyżkowice 10:1 (4:0); Pszów - Gorzyce 1:5 (0:1); Nowa Wieś - Lubomia 1:4 (1:1).
Aktualna TABELA
Zapowiedź IV kolejki spotkań (21.09.2009 roku)
WAP Jedłownik - Lubomia, Gorzyce - Nowa Wieś, Krzyżkowice - Pszów, Gaszowice - Rogów (poniedziałek, godz. 17:00).
Trampkarze Młodsi (Podokręg Racibórz - grupa 2)
II kolejka spotkań (14.09.2009 roku)
Pietrowice Wielkie - Unia Racibórz 1:11 (0:5); Krzanowice - Markowice 13:0 (6:0); Gamów - Górki Śląskie 6:2 (3:1); Wojnowice - Nędza 1:4 (1:3). Przełożony mecz III kolejki spotkań: Markowice - Gamów 1:19 (0:12).
Aktualna TABELA
Zapowiedź III kolejki spotkań (21.09.2009 roku)
Unia Racibórz - Krzanowice, Nędza - Pietrowice Wielkie, Górki Śląskie - Wojnowice (poniedziałek, godz. 17:00); Markowice - Gamów (rozegrany 19.09.2009 roku).
Śląska Liga Juniorów Starszych
VII kolejka spotkań (20.09.2009 roku)
Unia Racibórz - Energetyk ROW Rybnik 2:2 (1:1).
Zapowiedź VIII kolejki spotkań (27.09.2009 roku)
Czarni Góral Żywiec - Unia Racibórz (niedziela, godz. 12:00).
Regionalna Liga Juniorów (grupa 1)
IV kolejka spotkań (19.09.2009 roku)
Unia Racibórz - Energetyk ROW Rybnik 3:0 (3:0).
Zapowiedź V kolejki spotkań (26.09.2009 roku)
MOSiR Jastrzębie - Unia Racibórz (sobota, godz. 10:00).
UWAGA!
W przypadku takiej samej liczby punktów (zdobytych przez zespoły w poszczególnych grupach) o miejscu zajmowanym w tabeli (w trakcie bieżących rozgrywek), w pierwszej kolejności decyduje różnica bramek strzelonych, w stosunku do straconych. Natomiast bilans bezpośrednich pojedynków (zgodnie z obowiązującym regulaminem) ma zastosowanie w analogicznych sytuacjach, dopiero po zakończeniu całego sezonu - przy ostatecznej weryfikacji!
(ak)
VII kolejka spotkań (19.09.2009 roku)
Unia Racibórz - Knurów 6:1 (1:0); Pszów - Łaziska Górne 1:3 (0:0); Marklowice - Porąbka 0:1 (0:0); Rędziny - Rogów 0:4 (0:3); Bielsko-Biała - Żory 4:0 (2:0); Czaniec - Bojszowy 3:0 (3:0); Mikołów - Czechowice-Dziedzice 1:3 (1:0); Ruda Śląska - Ornontowice (przełożony na inny termin).
Aktualna TABELA
Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki |
1. Łaziska Górne | 7 | 19 | 17:2 |
2. Czaniec | 7 | 16 | 17:2 |
3. Ornontowice | 6 | 15 | 18:9 |
4. Porąbka | 7 | 15 | 11:7 |
5. Czechowice-Dziedzice | 7 | 13 | 13:9 |
6. Unia Racibórz | 7 | 12 | 15:10 |
7. Marklowice | 7 | 9 | 13:11 |
8. Rogów | 7 | 9 | 10:8 |
9. Ruda Śląska | 6 | 9 | 16:18 |
10. Bielsko-Biała | 7 | 8 | 12:10 |
11. Rędziny | 7 | 8 | 7:14 |
12. Żory | 7 | 6 | 6:21 |
13. Bojszowy | 7 | 5 | 7:11 |
14. Pszów | 7 | 5 | 6:13 |
15. Mikołów | 7 | 5 | 4:12 |
16. Knurów | 7 | 2 | 6:21 |
Zapowiedź VIII kolejki spotkań (26/27.09.2009 roku)
Unia Racibórz - Marklowice, Żory - Rędziny, Porąbka - Pszów, Knurów - Bojszowy, Łaziska Górne - Bielsko-Biała, Ornontowice - Mikołów, Czechowice-Dziedzice - Czaniec (sobota, godz. 16:00); Rogów - Ruda Śląska (niedziela, godz. 16:00).
Klasa Okręgowa (grupa śląska 3)
VII kolejka spotkań (19/20.09.2009 roku)
Krzyżanowice - Skrzyszów 3:1 (1:1); Syrynia - Radlin 2:3 (2:1); Jejkowice - Nędza 1:0 (1:0); Rydułtowy - Rymer 1:1 (0:1); Lubomia - Czyżowice 3:2 (2:1); Gorzyce - Pietrowice Wielkie 2:2 (2:0); Ochojec - Jedłownik 0:2 (0:1); Szczejkowice - Połomia 4:1 (2:0).
Aktualna TABELA
Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki |
1. Połomia | 7 | 16 | 19:9 |
2. Rymer | 7 | 16 | 19:11 |
3. Jedłownik | 7 | 16 | 12:4 |
4. Nędza | 7 | 15 | 19:7 |
5. Pietrowice Wielkie | 7 | 15 | 22:16 |
6. Lubomia | 7 | 13 | 21:13 |
7. Jejkowice | 7 | 11 | 13:7 |
8. Krzyżanowice | 7 | 10 | 18:15 |
9. Rydułtowy | 7 | 9 | 8:7 |
10. Szczejkowice | 7 | 7 | 11:20 |
11. Czyżowice | 7 | 7 | 11:21 |
12. Skrzyszów | 7 | 6 | 16:18 |
13. Radlin | 7 | 6 | 12:24 |
14. Syrynia | 7 | 4 | 9:15 |
15. Ochojec | 7 | 4 | 13:25 |
16. Gorzyce | 7 | 3 | 6:17 |
Zapowiedź VIII kolejki spotkań (26/27.09.2009 roku)
Nędza - Pietrowice Wielkie, Czyżowice - Rydułtowy, Jejkowice - Krzyżanowice, Rymer - Syrynia, Radlin - Szczejkowice (sobota, godz. 16:00); Jedłownik - Lubomia, Połomia - Gorzyce, Skrzyszów - Ochojec (niedziela, godz. 16:00).
A Klasa (Podokręg Racibórz)
VII kolejka spotkań (19/20.09.2009 roku)
Nowa Wieś - Kuźnia Raciborska 2:1 (0:0); Rafako Racibórz - Samborowice 7:0 (3:0); Krzyżkowice - Gaszowice 1:4 (0:1); Tworków - Górki Śląskie 3:0 (2:0); Rzuchów - Rudy 0:8 (0:5); Turza Śląska - Kornowac 1:2 (1:1); Brzezie - Ocice Racibórz 1:0 (0:0); Zawada - Krzanowice 1:2 (0:0). Zaległy mecz V kolejki spotkań (16.09.2009 roku): Turza Śląska - Kuźnia Raciborska 1:0 (0:0).
Aktualna TABELA
Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki |
1. Rafako Racibórz | 7 | 21 | 34:1 |
2. Kornowac | 7 | 16 | 23:13 |
3. Brzezie | 7 | 15 | 16:14 |
4. Rudy | 7 | 14 | 19:9 |
5. Krzanowice | 7 | 12 | 26:15 |
6. Kuźnia Raciborska | 7 | 12 | 15:7 |
7. Nowa Wieś | 7 | 12 | 12:16 |
8. Zawada | 6 | 9 | 10:7 |
9. Ocice Racibórz | 7 | 9 | 16:19 |
10. Gaszowice | 7 | 9 | 12:17 |
11. Tworków | 6 | 7 | 8:10 |
12. Samborowice | 7 | 7 | 14:17 |
13. Krzyżkowice | 7 | 7 | 9:20 |
14. Turza Śląska | 7 | 6 | 8:15 |
15. Górki Śląskie | 7 | 6 | 8:16 |
16. Rzuchów | 7 | 0 | 8:42 |
Zapowiedź VIII kolejki spotkań (26/27.09.2009 roku)
Kuźnia Raciborska - Tworków (sobota, godz. 15:00); Krzanowice - Rafako Racibórz, Górki Śląskie - Zawada, Ocice Racibórz - Nowa Wieś (sobota, godz. 16:00); Rudy - Gaszowice (niedziela, godz. 15:30); Kornowac - Brzezie, Samborowice - Krzyżkowice, Rzuchów - Turza Śląska (niedziela, godz. 16:00).
B Klasa (Podokręg Racibórz)
VII kolejka spotkań (19/20.09.2009 roku)
Studzienna - Lyski 6:2 (1:1); Płonia Racibórz - Zabełków 2:2 (1:1); Pawłów - Siedliska 4:2 (2:2); Babice - Markowice 2:1 (1:1); Dzimierz - Buków 1:3 (1:2); Gamów - Pietraszyn 3:1 (2:0); Ruda Kozielska - Nieboczowy 3:0 (1:0); Pstrążna - Chałupki 2:2 (0:0).
Aktualna TABELA
Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki |
1. Markowice | 7 | 16 | 19:9 |
2. Babice | 7 | 16 | 20:12 |
3. Dzimierz | 7 | 15 | 27:14 |
4. Studzienna | 7 | 15 | 17:9 |
5. Zabełków | 7 | 13 | 15:16 |
6. Chałupki | 7 | 11 | 19:14 |
7. Pietraszyn | 7 | 10 | 16:12 |
8. Ruda Kozielska | 7 | 10 | 15:11 |
9. Buków | 7 | 10 | 13:14 |
10. Nieboczowy | 7 | 9 | 14:18 |
11. Gamów | 7 | 8 | 14:17 |
12. Pstrążna | 7 | 6 | 14:20 |
13. Pawłów | 7 | 6 | 15:27 |
14. Siedliska | 6 | 5 | 12:17 |
15. Płonia Racibórz | 6 | 4 | 13:23 |
16. Lyski | 7 | 2 | 11:21 |
Zapowiedź VIII kolejki spotkań (26/27.09.2009 roku)
Siedliska - Ruda Kozielska, Zabełków - Gamów (sobota, godz. 15:00); Chałupki - Babice, Markowice - Dzimierz, Pietraszyn - Pawłów, Studzienna - Płonia Racibórz (sobota, godz. 16:00); Nieboczowy - Pstrążna (niedziela, godz. 15:00); Lyski - Buków (niedziela, godz. 16:00).
C Klasa - grupa 1 (Podokręg Racibórz)
IV kolejka spotkań (19/20.09.2009 roku)
Olza - Bieńkowice 0:3 (0:1); Grzegorzowice - Rudnik 1:1 (0:0); Syrynia II - Wojnowice 5:1 (2:0); Czernica - Cyprzanów 2:1 (1:1); Gaszowice II - pauza.
Aktualna TABELA
Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki |
1. Czernica | 3 | 9 | 13:2 |
2. Cyprzanów | 4 | 9 | 15:7 |
3. Bieńkowice | 4 | 9 | 8:4 |
4. Wojnowice | 4 | 7 | 6:6 |
5. Grzegorzowice | 4 | 5 | 7:6 |
6. Rudnik | 3 | 4 | 5:2 |
7. Syrynia II | 3 | 3 | 8:8 |
8. Gaszowice II | 3 | 0 | 2:9 |
9. Olza | 4 | 0 | 0:20 |
Zapowiedź V kolejki spotkań (26/27.09.2009 roku)
Wojnowice - Czernica, Rudnik - Olza, Gaszowice II - Grzegorzowice (sobota, godz. 16:00); Bieńkowice - Syrynia II (niedziela, godz. 16:00); Cyprzanów - pauza.
C Klasa - grupa 2 (Podokręg Racibórz)
IV kolejka spotkań (19/20.09.2009 roku)
Jankowice - Owsiszcze 0:4 (0:1); Bogunice - Nędza II 1:4 (1:2); Kobyla - Zawada Książęca 3:0 (2:0); Bolesław - Górki Śląskie II 13:2 (6:2); Raszczyce - Adamowice 1:4 (0:3).
Aktualna TABELA
Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki |
1. Owsiszcze | 4 | 12 | 21:3 |
2. Adamowice | 4 | 12 | 19:4 |
3. Nędza II | 4 | 9 | 15:5 |
4. Kobyla | 4 | 7 | 10:5 |
5. Jankowice | 4 | 7 | 6:6 |
6. Bogunice | 4 | 5 | 7:9 |
7. Bolesław | 4 | 3 | 17:20 |
8. Zawada Książęca | 4 | 3 | 9:17 |
9. Raszczyce | 4 | 0 | 3:14 |
10. Górki Śląskie II | 4 | 0 | 4:28 |
Zapowiedź V kolejki spotkań (26/27.09.2009 roku)
Owsiszcze - Bogunice, Zawada Książęca - Bolesław (sobota, godz. 16:00); Adamowice - Jankowice, Nędza II - Kobyla (niedziela, godz. 15:00); Górki Śląskie II - Raszczyce (niedziela, godz. 16:00).
Liga Juniorów Starszych (Podokręg Racibórz - grupa A)
V kolejka spotkań (20.09.2009 roku)
Rafako Racibórz - Pietrowice Wielkie 2:3 (1:1); Rogów - Ocice Racibórz 3:1 (1:1); Lyski - Markowice 3:0 (0:0); Czyżowice - Rudy 5:0 (1:0); Syrynia - Gaszowice 4:2 (1:1); Gorzyce - Pszów 0:5 (0:0).
Aktualna TABELA
Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki |
1. Pszów | 5 | 15 | 25:7 |
2. Pietrowice Wielkie | 5 | 15 | 16:7 |
3. Rafako Racibórz | 5 | 12 | 13:6 |
4. Lyski | 5 | 12 | 11:9 |
5. Rogów | 5 | 10 | 20:8 |
6. Syrynia | 5 | 7 | 11:12 |
7. Ocice Racibórz | 5 | 6 | 16:14 |
8. Czyżowice | 5 | 5 | 12:10 |
9. Gaszowice | 5 | 3 | 8:19 |
10. Gorzyce | 5 | 1 | 2:15 |
11. Rudy | 5 | 1 | 5:19 |
12. Markowice | 5 | 0 | 2:15 |
Zapowiedź VI kolejki spotkań (27.09.2009 roku)
Pietrowice Wielkie - Pszów, Gaszowice - Gorzyce, Rudy - Syrynia, Ocice Racibórz - Lyski, Rafako Racibórz - Rogów (niedziela, godz. 11:00); Markowice - Czyżowice (niedziela, godz. 14:00).
Liga Juniorów Starszych (Podokręg Racibórz - grupa B1)
V kolejka spotkań (19/20.09.2009 roku)
Tworków - Krzyżanowice 4:1 (0:1); Płonia Racibórz - Kornowac 4:0 (2:0); Turza Śląska - Nieboczowy 2:3 (1:1); Lubomia - Brzezie 11:1 (4:1); Zabełków - Owsiszcze 7:0 (3:0); Rzuchów - Zawada 1:9 (0:1). Wydział Gier zweryfikował nierozegrany mecz II kolejki: Krzyżanowice - Rzuchów 3:0 (walkower).
Aktualna TABELA
Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki |
1. Zawada | 5 | 15 | 33:5 |
2. Tworków | 5 | 15 | 24:6 |
3. Płonia Racibórz | 5 | 10 | 15:9 |
4. Turza Śląska | 5 | 9 | 18:13 |
5. Kornowac | 5 | 9 | 15:12 |
6. Nieboczowy | 5 | 9 | 12:12 |
7. Lubomia | 4 | 6 | 19:10 |
8. Krzyżanowice | 5 | 6 | 11:12 |
9. Brzezie | 5 | 4 | 16:28 |
10. Zabełków | 4 | 3 | 7:11 |
11. Owsiszcze | 5 | 0 | 5:29 |
12. Rzuchów | 5 | 0 | 1:29 |
Zapowiedź VI kolejki spotkań (27.09.2009 roku)
Zawada - Owsiszcze, Brzezie - Zabełków (niedziela, godz. 11:00); Nieboczowy - Tworków (niedziela, godz. 12:00); Kornowac - Turza Śląska, Rzuchów - Płonia Racibórz (niedziela, godz. 13:30); Krzyżanowice - Lubomia (niedziela, godz. 14:00).
Liga Juniorów Starszych (Podokręg Racibórz - grupa B2)
V kolejka spotkań (19/20.09.2009 roku)
Babice - Pietraszyn 2:2 (1:2); Ruda Kozielska - Kuźnia Raciborska 5:3 (0:1); Pstrążna - Czernica 1:0 (1:0); Krzanowice - Samborowice 2:0 (1:0); Studzienna - Bieńkowice 9:1 (4:0); Gamów - pauza.
Aktualna TABELA
Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki |
1. Studzienna | 4 | 12 | 33:1 |
2. Krzanowice | 5 | 12 | 9:6 |
3. Kuźnia Raciborska | 5 | 9 | 26:11 |
4. Gamów | 4 | 9 | 20:11 |
5. Ruda Kozielska | 5 | 9 | 11:8 |
6. Pstrążna | 5 | 7 | 5:19 |
7. Samborowice | 5 | 6 | 13:15 |
8. Czernica | 4 | 6 | 8:11 |
9. Pietraszyn | 4 | 2 | 5:24 |
10. Babice | 5 | 1 | 5:15 |
11. Bieńkowice | 4 | 0 | 6:20 |
Zapowiedź VI kolejki spotkań (27.09.2009 roku)
Samborowice - Ruda Kozielska, Pietraszyn - Krzanowice, Czernica - Babice, Studzienna - Gamów, Bieńkowice - Kuźnia Raciborska (niedziela, godz. 11:00); Pstrążna - pauza.
Liga Juniorów Młodszych (Podokręg Racibórz)
IV kolejka spotkań (19/20.09.2009 roku)
SALOS Pogrzebień - Górki Śląskie 6:3 (0:2); Bogunice - Nędza 0:0; Pawłów - Turza Śląska 2:1 (1:1); Kuźnia Raciborska - Zawada Książęca 2:3 (1:1); Grzegorzowice - pauza.
Aktualna TABELA
Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki |
1. Pawłów | 3 | 9 | 8:1 |
2. Turza Śląska | 4 | 7 | 10:5 |
3. Górki Śląskie | 4 | 6 | 9:7 |
4. Zawada Książęca | 3 | 6 | 7:6 |
5. SALOS Pogrzebień | 3 | 6 | 12:12 |
6. Grzegorzowice | 3 | 4 | 6:6 |
7. Nędza | 4 | 4 | 7:9 |
8. Kuźnia Raciborska | 4 | 3 | 8:13 |
9. Bogunice | 4 | 1 | 5:13 |
Zapowiedź V kolejki spotkań (26/27.09.2009 roku)
Turza Śląska - SALOS Pogrzebień, Grzegorzowice - Kuźnia Raciborska (sobota, godz. 11:00); Nędza - Pawłów, Zawada Książęca - Bogunice (niedziela, godz. 11:00); Górki Śląskie - pauza.
Trampkarze Starsi (Podokręg Racibórz - grupa 1)
V kolejka spotkań (19.09.2009 roku)
Rafako Racibórz - Ocice Racibórz 4:0 (0:0); Adamowice - Rogów II 5:2 (0:2); Studzienna - Kuźnia Raciborska 2:1 (1:0); Unia Racibórz - Lyski 2:7 (1:3); Rudy - Pstrążna 3:2 (3:0); Cyprzanów - Kobyla 3:3 (1:1).
IV kolejka spotkań (16.09.2009 roku)
Pstrążna - Unia Racibórz 3:4 (2:0); Lyski - Studzienna 1:0 (0:0); Kuźnia Raciborska - Adamowice 3:3 (1:2); Rogów II - Rafako Racibórz 3:4 (1:2); Ocice Racibórz - Cyprzanów 3:1 (2:1); Kobyla - Rudy 2:6 (0:4).
Aktualna TABELA
Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki |
1. Lyski | 5 | 12 | 23:9 |
2. Rudy | 5 | 11 | 18:11 |
3. Adamowice | 5 | 11 | 18:13 |
4. Rafako Racibórz | 5 | 9 | 15:9 |
5. Rogów II | 5 | 9 | 19:15 |
6. Studzienna | 5 | 9 | 11:8 |
7. Unia Racibórz | 5 | 7 | 15:14 |
8. Ocice Racibórz | 5 | 6 | 7:14 |
9. Kuźnia Raciborska | 5 | 5 | 11:11 |
10. Pstrążna | 5 | 3 | 12:17 |
11. Cyprzanów | 5 | 2 | 11:23 |
12. Kobyla | 5 | 1 | 7:23 |
Zapowiedź VI kolejki spotkań (25/26.09.2009 roku)
Lyski - Rudy (piątek, godz. 17:00); Kuźnia Raciborska - Unia Racibórz, Rogów II - Studzienna, Ocice Racibórz - Adamowice, Cyprzanów - Rafako Racibórz, Kobyla - Pstrążna (sobota, godz. 11:00).
Trampkarze Starsi (Podokręg Racibórz - grupa 2)
V kolejka spotkań (19.09.2009 roku)
Chałupki - Tworków 1:5 (1:2); Zabełków - Bieńkowice 7:0 (2:0); Pszów - Krzyżanowice 5:0 (3:0); Rogów I - Gorzyce 11:0 (5:0); Zawada - Syrynia 1:1 (1:1); Bełsznica - Pietrowice Wielkie 0:13 (0:6).
IV kolejka spotkań (16.09.2009 roku)
Tworków - Zawada 5:3 (3:0); Syrynia - Rogów I 1:1 (0:0); Gorzyce - Pszów 1:9 (0:5); Bieńkowice - Chałupki 2:1 (1:1); Pietrowice Wielkie - Zabełków 2:10 (1:4); Krzyżanowice - Bełsznica (przełożony na 23.09.2009 roku, środa o godz. 17:00).
Aktualna TABELA
Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki |
1. Pszów | 5 | 15 | 29:8 |
2. Zabełków | 5 | 12 | 33:10 |
3. Tworków | 5 | 12 | 23:11 |
4. Rogów I | 5 | 10 | 31:7 |
5. Syrynia | 5 | 8 | 34:7 |
6. Pietrowice Wielkie | 4 | 6 | 24:21 |
7. Bieńkowice | 5 | 6 | 8:22 |
8. Zawada | 5 | 4 | 12:23 |
9. Chałupki | 4 | 3 | 7:13 |
10. Krzyżanowice | 4 | 3 | 6:13 |
11. Gorzyce | 5 | 3 | 13:37 |
12. Bełsznica | 4 | 0 | 2:50 |
Zapowiedź VI kolejki spotkań (26.09.2009 roku)
Tworków - Syrynia, Gorzyce - Zawada, Krzyżanowice - Rogów I, Bieńkowice - Bełsznica, Chałupki - Zabełków, Pietrowice - Pszów (sobota, godz. 11:00). Zaległy mecz III kolejki spotkań: Chałupki - Pietrowice Wielkie (23.09.2009 roku, środa o godz. 17:00).
Trampkarze Młodsi (Podokręg Racibórz - grupa 1)
III kolejka spotkań (14.09.2009 roku)
Gaszowice - WAP Jedłownik 0:10 (0:5); Rogów - Krzyżkowice 10:1 (4:0); Pszów - Gorzyce 1:5 (0:1); Nowa Wieś - Lubomia 1:4 (1:1).
Aktualna TABELA
Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki |
1. Rogów | 3 | 9 | 23:4 |
2. WAP Jedłownik | 2 | 6 | 18:0 |
3. Gorzyce | 3 | 6 | 13:6 |
4. Lubomia | 3 | 6 | 7:10 |
5. Gaszowice | 3 | 3 | 8:20 |
6. Pszów | 2 | 0 | 1:7 |
7. Nowa Wieś | 2 | 0 | 1:12 |
8. Krzyżkowice | 2 | 0 | 5:17 |
Zapowiedź IV kolejki spotkań (21.09.2009 roku)
WAP Jedłownik - Lubomia, Gorzyce - Nowa Wieś, Krzyżkowice - Pszów, Gaszowice - Rogów (poniedziałek, godz. 17:00).
Trampkarze Młodsi (Podokręg Racibórz - grupa 2)
II kolejka spotkań (14.09.2009 roku)
Pietrowice Wielkie - Unia Racibórz 1:11 (0:5); Krzanowice - Markowice 13:0 (6:0); Gamów - Górki Śląskie 6:2 (3:1); Wojnowice - Nędza 1:4 (1:3). Przełożony mecz III kolejki spotkań: Markowice - Gamów 1:19 (0:12).
Aktualna TABELA
Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki |
1. Gamów | 3 | 9 | 29:3 |
2. Krzanowice | 2 | 6 | 21:0 |
3. Unia Racibórz | 2 | 6 | 21:3 |
4. Pietrowice Wielkie | 2 | 3 | 17:11 |
5. Nędza | 2 | 3 | 6:11 |
6. Wojnowice | 2 | 0 | 1:8 |
7. Górki Śląskie | 2 | 0 | 2:14 |
8. Markowice | 3 | 0 | 1:48 |
Zapowiedź III kolejki spotkań (21.09.2009 roku)
Unia Racibórz - Krzanowice, Nędza - Pietrowice Wielkie, Górki Śląskie - Wojnowice (poniedziałek, godz. 17:00); Markowice - Gamów (rozegrany 19.09.2009 roku).
Śląska Liga Juniorów Starszych
VII kolejka spotkań (20.09.2009 roku)
Unia Racibórz - Energetyk ROW Rybnik 2:2 (1:1).
Zapowiedź VIII kolejki spotkań (27.09.2009 roku)
Czarni Góral Żywiec - Unia Racibórz (niedziela, godz. 12:00).
Regionalna Liga Juniorów (grupa 1)
IV kolejka spotkań (19.09.2009 roku)
Unia Racibórz - Energetyk ROW Rybnik 3:0 (3:0).
Zapowiedź V kolejki spotkań (26.09.2009 roku)
MOSiR Jastrzębie - Unia Racibórz (sobota, godz. 10:00).
UWAGA!
W przypadku takiej samej liczby punktów (zdobytych przez zespoły w poszczególnych grupach) o miejscu zajmowanym w tabeli (w trakcie bieżących rozgrywek), w pierwszej kolejności decyduje różnica bramek strzelonych, w stosunku do straconych. Natomiast bilans bezpośrednich pojedynków (zgodnie z obowiązującym regulaminem) ma zastosowanie w analogicznych sytuacjach, dopiero po zakończeniu całego sezonu - przy ostatecznej weryfikacji!
(ak)
w C Klasie gdzie był rozgrywany Mecz Miedzy Lks Wojnowice -Syrynia II to sedzia wogole nie rozpoczoł meczu minutą ciszy ... i moim zdaniem to nie był sedzia tylko wariat jakiś ;/
piknie jak zawsze
Oczywiscie że nie [*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*]
Została przesłana pisemna (mailem) prośba do wszystkich sędziów, żeby KAŻDY mecz (nawet trampkarzy) rozpocząć od CHWILI CISZY, dlatego taka treść zajawki. Jeśli na którymś z boisk tego nie uczyniono... bardzo proszę nie komentujmy tego (uzasadnianć chyba nie muszę dlaczego?). Pozdrawiam
Poprawka sędzia Węglorz. :)
Jest błąd już w samej "zajawce". Na meczu Rafako sędzia Węgrzyn nie zrobił nawet 1 setnej sekundy Ciszy. Myślę, że powinni go za to rozliczyć.
A co do samej tragedii [*].
A wyniki jak zwykle I klasa. Gratulacje
jak zwykle świeże informacje :D xD