SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
Unia Racibórz wywalczyła 1 punkt w Knurowie, Pszów przegrał na boisku lidera, Marklowice coraz bliżej strefy spadkowej, a Rogów wiosną wciąż niepokonany. Nędza dzięki wysokiej wygranej w Pietrowicach Wielkich odrabia straty do czołówki, natomiast Rafako na 8 kolejek przed końcem bieżącego sezonu, zapewniło już sobie awans do okręgówki!
IV liga (grupa 2)
XXII kolejka spotkań (08.05.2010 roku)
Knurów – Unia Racibórz 1:1 (1:1); Rogów – Rędziny 1:0 (1:0); Żory – Bielsko-Biała 1:1 (1:1); Łaziska Górne – Pszów 4:0 (1:0); Porąbka – Marklowice 1:0 (0:0); Ornontowice – Ruda Śląska 3:0 (2:0); Czechowice-Dziedzice – Mikołów 2:0 (0:0); Bojszowy – Czaniec 5:2 (2:0).
Aktualna TABELA
Zapowiedź XVIII zaległej kolejki spotkań (12.05.2010 roku)
Rogów – Unia Racibórz, Żory – Porąbka, Czechowice-Dziedzice – Pszów, Ornontowice – Marklowice, Knurów – Łaziska Górne, Bojszowy – Bielsko-Biała, Czaniec – Rędziny, Mikołów – Ruda Śląska (środa, godz. 18:00).
Zapowiedź XXIII kolejki spotkań (15/16.05.2010 roku)
Ruda Śląska – Rogów, Rędziny – Żory (sobota, godz. 11:00); Marklowice – Unia Racibórz, Pszów – Porąbka, Mikołów – Ornontowice, Czaniec – Czechowice-Dziedzice, Bojszowy – Knurów (sobota, godz. 17:00); Bielsko-Biała – Łaziska Górne (niedziela, godz. 17:00).
Klasa okręgowa (grupa 3)
XXIII kolejka spotkań (08/09.05.2010 roku)
Krzyżanowice – Jejkowice 0:1 (0:1); Lubomia – Jedłownik 1:0 (1:0); Rydułtowy – Czyżowice 2:0 (2:0); Syrynia – Rymer 3:0 (0:0); Pietrowice Wielkie – Nędza 2:6 (0:3); Gorzyce – Połomia 1:1 (0:0); Szczejkowice – Radlin 2:0 (0:0); Ochojec – Skrzyszów 2:2 (1:0).
Aktualna TABELA
Zapowiedź XXIV kolejki spotkań (15/16.05.2010 roku)
Nędza – Krzyżanowice, Czyżowice – Syrynia, Radlin – Gorzyce, Jejkowice – Ochojec, Połomia – Pietrowice Wielkie, Rymer – Szczejkowice (sobota, godz. 17:00); Jedłownik – Rydułtowy, Skrzyszów – Lubomia (niedziela, godz. 17:00).
A klasa
XXIII kolejka spotkań (08/09.05.2010 roku)
Rafako Racibórz – Krzanowice 4:0 (1:0); Nowa Wieś – Ocice Racibórz 0:1 (0:0); Krzyżkowice – Samborowice 2:1 (0:1); Tworków – Kuźnia Raciborska 2:1 (1:1); Brzezie – Kornowac 0:2 (0:1); Zawada – Górki Śląskie 1:0 (1:0); Gaszowice – Rudy 2:1 (1:0); Turza Śląska – Rzuchów 0:5 (0:3).
Aktualna TABELA
Zapowiedź XXIV kolejki spotkań (15/16.05.2010 roku)
Kuźnia Raciborska – Zawada (sobota, godz. 15:00); Górki Śląskie – Rafako Racibórz, Krzanowice – Krzyżkowice, Rzuchów – Brzezie, Ocice Racibórz – Tworków (sobota, godz. 17:00); Rudy – Turza Śląska (niedziela, godz. 15:30); Kornowac – Nowa Wieś, Samborowice – Gaszowice (niedziela, godz. 17:00).
B klasa
XXIII kolejka spotkań (08/09.05.2010 roku)
Babice – Chałupki 1:2 (0:1); Pstrążna – Nieboczowy 1:6 (0:4); Pawłów – Pietraszyn 6:6 (0:5); Płonia Racibórz – Studzienna 1:2 (1:0); Dzimierz – Markowice 2:0 (1:0); Buków – Lyski 1:0 (0:0); Ruda Kozielska – Siedliska 3:3 (2:2); Gamów – Zabełków 3:2 (2:1).
Aktualna TABELA
Zapowiedź XXIV kolejki spotkań (15/16.05.2010 roku)
Zabełków – Pawłów (sobota, godz. 15:00); Markowice – Buków (sobota, godz. 16:00); Studzienna – Gamów, Pietraszyn – Ruda Kozielska, Chałupki – Dzimierz (sobota, godz. 17:00); Siedliska – Pstrążna, Nieboczowy – Babice (niedziela, godz. 15:00); Lyski – Płonia Racibórz (niedziela, godz. 17:00).
C klasa (grupa 1)
XIV kolejka spotkań (08/09.05.2010 roku)
Grzegorzowice – Gaszowice II 1:2 (1:1); Olza – Rudnik 3:2 (1:1); Czernica – Wojnowice 3:1 (1:1); Syrynia II – Bieńkowice 3:3 (1:3); Cyprzanów – pauza.
Aktualna TABELA
Zapowiedź XV kolejki spotkań (15/16.05.2010 roku)
Wojnowice – Cyprzanów, Gaszowice II – Olza, Rudnik – Syrynia II (sobota, godz. 17:00); Bieńkowice – Czernica (niedziela, godz. 17:00); Grzegorzowice – pauza.
C klasa (grupa 2)
XIV kolejka spotkań (08/09.05.2010 roku)
Bolesław – Zawada Książęca 1:1 (1:1); Bogunice – Owsiszcze 2:2 (1:0); Jankowice – Adamowice 1:4 (0:1); Kobyla – Nędza II 6:2 (2:0); Raszczyce – Górki Śląskie II 2:0 (1:0).
Aktualna TABELA
Zapowiedź XV kolejki spotkań (15/16.05.2010 roku)
Zawada Książęca – Raszczyce (sobota, godz. 16:00); Owsiszcze – Nędza II (sobota, godz. 17:00); Górki Śląskie II – Jankowice, Adamowice – Bogunice (niedziela, godz. 15:00); Bolesław – Kobyla (niedziela, godz. 16:00). Zaległy mecz XIII kolejki (12.05.2010 roku): Nędza II – Bogunice (środa, godz. 18:00).
UWAGA!
W przypadku tej samej liczby punktów (zdobytych przez zespoły w poszczególnych grupach) o miejscu zajmowanym w tabeli (w trakcie bieżących rozgrywek), w pierwszej kolejności decyduje różnica bramek strzelonych, w stosunku do straconych. Natomiast bilans bezpośrednich pojedynków (zgodnie z obowiązującym regulaminem) ma zastosowanie, dopiero po zakończeniu całego sezonu – przy ostatecznej weryfikacji!
(ak)
XXII kolejka spotkań (08.05.2010 roku)
Knurów – Unia Racibórz 1:1 (1:1); Rogów – Rędziny 1:0 (1:0); Żory – Bielsko-Biała 1:1 (1:1); Łaziska Górne – Pszów 4:0 (1:0); Porąbka – Marklowice 1:0 (0:0); Ornontowice – Ruda Śląska 3:0 (2:0); Czechowice-Dziedzice – Mikołów 2:0 (0:0); Bojszowy – Czaniec 5:2 (2:0).
Aktualna TABELA
Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki |
1. Łaziska Górne | 21 | 49 | 41:10 |
2. Ornontowice | 21 | 45 | 35:20 |
3. Rogów | 21 | 40 | 39:17 |
4. Porąbka | 21 | 39 | 27:20 |
5. Czaniec | 21 | 37 | 37:21 |
6. Czechowice-Dziedzice | 21 | 37 | 40:29 |
7. Bielsko-Biała | 21 | 30 | 35:29 |
8. Rędziny | 21 | 29 | 35:31 |
9. Ruda Śląska | 21 | 26 | 27:35 |
10. Bojszowy | 21 | 22 | 28:32 |
11. Pszów | 21 | 22 | 32:39 |
12. Unia Racibórz | 21 | 22 | 31:47 |
13. Marklowice | 21 | 21 | 27:31 |
14. Mikołów | 21 | 21 | 17:25 |
15. Żory | 21 | 19 | 17:41 |
16. Knurów | 21 | 14 | 16:57 |
Zapowiedź XVIII zaległej kolejki spotkań (12.05.2010 roku)
Rogów – Unia Racibórz, Żory – Porąbka, Czechowice-Dziedzice – Pszów, Ornontowice – Marklowice, Knurów – Łaziska Górne, Bojszowy – Bielsko-Biała, Czaniec – Rędziny, Mikołów – Ruda Śląska (środa, godz. 18:00).
Zapowiedź XXIII kolejki spotkań (15/16.05.2010 roku)
Ruda Śląska – Rogów, Rędziny – Żory (sobota, godz. 11:00); Marklowice – Unia Racibórz, Pszów – Porąbka, Mikołów – Ornontowice, Czaniec – Czechowice-Dziedzice, Bojszowy – Knurów (sobota, godz. 17:00); Bielsko-Biała – Łaziska Górne (niedziela, godz. 17:00).
Klasa okręgowa (grupa 3)
XXIII kolejka spotkań (08/09.05.2010 roku)
Krzyżanowice – Jejkowice 0:1 (0:1); Lubomia – Jedłownik 1:0 (1:0); Rydułtowy – Czyżowice 2:0 (2:0); Syrynia – Rymer 3:0 (0:0); Pietrowice Wielkie – Nędza 2:6 (0:3); Gorzyce – Połomia 1:1 (0:0); Szczejkowice – Radlin 2:0 (0:0); Ochojec – Skrzyszów 2:2 (1:0).
Aktualna TABELA
Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki |
1. Jedłownik | 21 | 45 | 35:14 |
2. Pietrowice Wielkie | 21 | 41 | 53:43 |
3. Nędza | 20 | 39 | 47:20 |
4. Rydułtowy | 21 | 37 | 36:24 |
5. Jejkowice | 20 | 36 | 35:19 |
6. Połomia | 21 | 34 | 45:30 |
7. Rymer | 21 | 31 | 36:42 |
8. Lubomia | 21 | 30 | 41:31 |
9. Syrynia | 21 | 25 | 32:32 |
10. Szczejkowice | 21 | 24 | 36:45 |
11. Krzyżanowice | 21 | 24 | 33:42 |
12. Skrzyszów | 21 | 23 | 33:37 |
13. Czyżowice | 21 | 20 | 36:46 |
14. Gorzyce | 21 | 20 | 24:35 |
15. Radlin | 21 | 16 | 27:64 |
16. Ochojec | 21 | 14 | 30:55 |
Zapowiedź XXIV kolejki spotkań (15/16.05.2010 roku)
Nędza – Krzyżanowice, Czyżowice – Syrynia, Radlin – Gorzyce, Jejkowice – Ochojec, Połomia – Pietrowice Wielkie, Rymer – Szczejkowice (sobota, godz. 17:00); Jedłownik – Rydułtowy, Skrzyszów – Lubomia (niedziela, godz. 17:00).
A klasa
XXIII kolejka spotkań (08/09.05.2010 roku)
Rafako Racibórz – Krzanowice 4:0 (1:0); Nowa Wieś – Ocice Racibórz 0:1 (0:0); Krzyżkowice – Samborowice 2:1 (0:1); Tworków – Kuźnia Raciborska 2:1 (1:1); Brzezie – Kornowac 0:2 (0:1); Zawada – Górki Śląskie 1:0 (1:0); Gaszowice – Rudy 2:1 (1:0); Turza Śląska – Rzuchów 0:5 (0:3).
Aktualna TABELA
Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki |
1. Rafako Racibórz | 22 | 66 | 98:14 |
2. Gaszowice | 22 | 39 | 56:42 |
3. Krzanowice | 22 | 39 | 55:41 |
4. Nowa Wieś | 22 | 38 | 42:39 |
5. Zawada | 22 | 36 | 42:27 |
6. Kornowac | 22 | 36 | 43:36 |
7. Rudy | 22 | 35 | 50:27 |
8. Ocice Racibórz | 22 | 34 | 49:47 |
9. Kuźnia Raciborska | 22 | 30 | 41:40 |
10. Samborowice | 22 | 29 | 45:46 |
11. Tworków | 22 | 27 | 31:38 |
12. Turza Śląska | 22 | 24 | 32:50 |
13. Krzyżkowice | 22 | 20 | 27:57 |
14. Górki Śląskie | 22 | 19 | 27:49 |
15. Brzezie | 22 | 19 | 33:61 |
16. Rzuchów | 22 | 17 | 32:89 |
Zapowiedź XXIV kolejki spotkań (15/16.05.2010 roku)
Kuźnia Raciborska – Zawada (sobota, godz. 15:00); Górki Śląskie – Rafako Racibórz, Krzanowice – Krzyżkowice, Rzuchów – Brzezie, Ocice Racibórz – Tworków (sobota, godz. 17:00); Rudy – Turza Śląska (niedziela, godz. 15:30); Kornowac – Nowa Wieś, Samborowice – Gaszowice (niedziela, godz. 17:00).
B klasa
XXIII kolejka spotkań (08/09.05.2010 roku)
Babice – Chałupki 1:2 (0:1); Pstrążna – Nieboczowy 1:6 (0:4); Pawłów – Pietraszyn 6:6 (0:5); Płonia Racibórz – Studzienna 1:2 (1:0); Dzimierz – Markowice 2:0 (1:0); Buków – Lyski 1:0 (0:0); Ruda Kozielska – Siedliska 3:3 (2:2); Gamów – Zabełków 3:2 (2:1).
Aktualna TABELA
Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki |
1. Ruda Kozielska | 22 | 43 | 56:30 |
2. Buków | 22 | 43 | 47:28 |
3. Studzienna | 22 | 42 | 62:37 |
4. Chałupki | 22 | 42 | 46:29 |
5. Nieboczowy | 22 | 35 | 56:45 |
6. Dzimierz | 22 | 34 | 51:35 |
7. Babice | 22 | 34 | 43:50 |
8. Gamów | 22 | 33 | 56:54 |
9. Markowice | 22 | 31 | 39:36 |
10. Zabełków | 22 | 30 | 45:54 |
11. Pstrążna | 22 | 26 | 40:55 |
12. Płonia Racibórz | 22 | 26 | 49:67 |
13. Pawłów | 22 | 24 | 42:69 |
14. Pietraszyn | 22 | 22 | 40:50 |
15. Lyski | 22 | 19 | 45:54 |
16. Siedliska | 22 | 16 | 41:65 |
Zapowiedź XXIV kolejki spotkań (15/16.05.2010 roku)
Zabełków – Pawłów (sobota, godz. 15:00); Markowice – Buków (sobota, godz. 16:00); Studzienna – Gamów, Pietraszyn – Ruda Kozielska, Chałupki – Dzimierz (sobota, godz. 17:00); Siedliska – Pstrążna, Nieboczowy – Babice (niedziela, godz. 15:00); Lyski – Płonia Racibórz (niedziela, godz. 17:00).
C klasa (grupa 1)
XIV kolejka spotkań (08/09.05.2010 roku)
Grzegorzowice – Gaszowice II 1:2 (1:1); Olza – Rudnik 3:2 (1:1); Czernica – Wojnowice 3:1 (1:1); Syrynia II – Bieńkowice 3:3 (1:3); Cyprzanów – pauza.
Aktualna TABELA
Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki |
1. Bieńkowice | 11 | 25 | 36:17 |
2. Rudnik | 11 | 23 | 28:9 |
3. Cyprzanów | 10 | 18 | 33:20 |
4. Gaszowice II | 10 | 16 | 24:17 |
5. Wojnowice | 11 | 16 | 15:36 |
6. Czernica | 10 | 13 | 24:23 |
7. Grzegorzowice | 11 | 12 | 21:22 |
8. Syrynia II | 11 | 10 | 25:32 |
9. Olza | 11 | 6 | 12:42 |
Zapowiedź XV kolejki spotkań (15/16.05.2010 roku)
Wojnowice – Cyprzanów, Gaszowice II – Olza, Rudnik – Syrynia II (sobota, godz. 17:00); Bieńkowice – Czernica (niedziela, godz. 17:00); Grzegorzowice – pauza.
C klasa (grupa 2)
XIV kolejka spotkań (08/09.05.2010 roku)
Bolesław – Zawada Książęca 1:1 (1:1); Bogunice – Owsiszcze 2:2 (1:0); Jankowice – Adamowice 1:4 (0:1); Kobyla – Nędza II 6:2 (2:0); Raszczyce – Górki Śląskie II 2:0 (1:0).
Aktualna TABELA
Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki |
1. Adamowice | 12 | 31 | 57:13 |
2. Owsiszcze | 12 | 27 | 32:9 |
3. Kobyla | 12 | 20 | 30:19 |
4. Nędza II | 11 | 17 | 30:18 |
5. Zawada Książęca | 12 | 14 | 18:23 |
6. Jankowice | 12 | 14 | 13:23 |
7. Górki Śląskie II | 12 | 14 | 15:45 |
8. Raszczyce | 12 | 10 | 14:29 |
9. Bolesław | 12 | 8 | 28:43 |
10. Bogunice | 11 | 7 | 11:26 |
Zapowiedź XV kolejki spotkań (15/16.05.2010 roku)
Zawada Książęca – Raszczyce (sobota, godz. 16:00); Owsiszcze – Nędza II (sobota, godz. 17:00); Górki Śląskie II – Jankowice, Adamowice – Bogunice (niedziela, godz. 15:00); Bolesław – Kobyla (niedziela, godz. 16:00). Zaległy mecz XIII kolejki (12.05.2010 roku): Nędza II – Bogunice (środa, godz. 18:00).
UWAGA!
W przypadku tej samej liczby punktów (zdobytych przez zespoły w poszczególnych grupach) o miejscu zajmowanym w tabeli (w trakcie bieżących rozgrywek), w pierwszej kolejności decyduje różnica bramek strzelonych, w stosunku do straconych. Natomiast bilans bezpośrednich pojedynków (zgodnie z obowiązującym regulaminem) ma zastosowanie, dopiero po zakończeniu całego sezonu – przy ostatecznej weryfikacji!
(ak)
Sklep.nowiny.pl
Kursy InspiratON
na www.jedlownik.com jest galeria z meczu Silesia Lubomia - Gosław Jedłownik. Tam dopiero był cyrk! Cyrk wodny! Zawodnicy Lubomii uczcili swój sukces kąpielą na płycie własnego boiska! Pytanie: jak można dopuścić do gry w takich warunkach?