TRAMPKARZE - wyniki, tabele, zapowiedzi
Po XII kolejkach spotkań trampkarzy młodszych pozycje liderów zajmują Rogów i Krzanowice. W rywalizacji trampkarzy starszych, w grupie 1 szanse na końcowy triumf mają ciągle 4 drużyny, natomiast w grupie 2 liczy się już tylko Pszów.
Trampkarze młodsi (grupa 1)
XII kolejka spotkań (10.05.2010 roku)
WAP Jedłownik - Rogów 3:5 (1:4); Piece - Pszów 2:0 (1:0); Krzyżkowice - Nowa Wieś 1:6 (1:3); Gorzyce - Lubomia 3:8 (0:4).
Aktualna TABELA
Zapowiedź XIII kolejki spotkań (17.05.2010 roku)
Gorzyce - WAP Jedłownik, Lubomia - Krzyżkowice, Nowa Wieś - Piece, Pszów - Rogów (poniedziałek, godz. 17:00).
Trampkarze młodsi (grupa 2)
XII kolejka spotkań (08/10.05.2010 roku)
Górki Śląskie - Unia Racibórz 1:8 (1:3); Krzanowice - Pietrowice Wielkie 5:2 (4:1); Wojnowice - Markowice 8:2 (4:1); Gamów - Nędza 3:0 (wo); drużyna gości nie przyjechała na mecz.
Aktualna TABELA
Zapowiedź XIII kolejki spotkań (17.05.2010 roku)
Pietrowice Wielkie - Gamów, Nędza - Górki Śląskie, Krzanowice - Wojnowice (poniedziałek, godz. 17:00); Unia Racibórz - Markowice (poniedziałek, godz. 18:00).
Trampkarze starsi (grupa 1)
XVIII kolejka spotkań (08.05.2010 roku)
Cyprzanów - Adamowice 0:6 (0:2); Ocice Racibórz - Studzienna 0:5 (0:1); Kuźnia Raciborska - Rudy 0:11 (0:1); Lyski - Pstrążna 6:2 (6:0); Kobyla - Rafako Racibórz 2:5 (1:2); Rogów II - Unia Racibórz 0:3 (wo).
Aktualna TABELA
*Drużyna wycofana z bieżących rozgrywek.
Zapowiedź XIX kolejki spotkań (12/13.05.2010 roku)
Pstrążna - Kuźnia Raciborska, Studzienna - Cyprzanów, Adamowice - Rafako Racibórz, Lyski - Kobyla (środa, godz. 18:00); Unia Racibórz - Ocice Racibórz (czwartek, godz. 18:00); Rudy - pauza.
Zapowiedź XX kolejki spotkań (15.05.2010 roku)
Rafako Racibórz - Studzienna, Cyprzanów - Unia Racibórz, Ocice Racibórz - Rudy, Kuźnia Raciborska - Lyski, Kobyla - Adamowice (sobota, godz. 11:00); Pstrążna - pauza.
Trampkarze starsi (grupa 2)
XVIII kolejka spotkań (07/08.05.2010 roku)
Tworków - Zabełków 2:1 (0:1); Bieńkowice - Pszów 1:3 (0:3); Krzyżanowice - Zawada 3:4 (3:1); Gorzyce - Syrynia 0:9 (0:3); Pietrowice Wielkie - Rogów 6:6 (3:2); Chałupki - Bełsznica 3:0 (wo).
Aktualna TABELA
*Drużyna wycofana z bieżących rozgrywek.
Zapowiedź XIX kolejki spotkań (12/13.05.2010 roku)
Gorzyce - Tworków, Pszów - Chałupki, Zawada - Pietrowice Wielkie (środa, godz. 18:00); Rogów - Bieńkowice (czwartek, godz. 18:00); Syrynia - Krzyżanowice (mecz przełożony na 18.05.2010 roku, godz. 18:00); Zabełków - pauza.
Zapowiedź XX kolejki spotkań (15.05.2010 roku)
Zabełków - Pszów, Chałupki - Rogów, Bieńkowice - Zawada, Krzyżanowice - Gorzyce, Pietrowice Wielkie - Syrynia (sobota, godz. 11:00); Tworków - pauza.
UWAGA!
W przypadku tej samej liczby punktów (zdobytych przez zespoły w poszczególnych grupach) o miejscu zajmowanym w tabeli (w trakcie bieżących rozgrywek), w pierwszej kolejności decyduje różnica bramek strzelonych, w stosunku do straconych. Natomiast bilans bezpośrednich pojedynków (zgodnie z obowiązującym regulaminem) ma zastosowanie, dopiero po zakończeniu całego sezonu - przy ostatecznej weryfikacji!
(ak)
XII kolejka spotkań (10.05.2010 roku)
WAP Jedłownik - Rogów 3:5 (1:4); Piece - Pszów 2:0 (1:0); Krzyżkowice - Nowa Wieś 1:6 (1:3); Gorzyce - Lubomia 3:8 (0:4).
Aktualna TABELA
Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki |
1. Rogów | 12 | 33 | 73:16 |
2. WAP Jedłownik | 12 | 27 | 72:16 |
3. Gorzyce | 12 | 21 | 41:47 |
4. Pszów | 12 | 19 | 55:31 |
5. Lubomia | 12 | 18 | 34:46 |
6. Nowa Wieś | 12 | 13 | 47:37 |
7. Piece | 12 | 12 | 33:78 |
8. Krzyżkowice | 12 | 0 | 19:103 |
Zapowiedź XIII kolejki spotkań (17.05.2010 roku)
Gorzyce - WAP Jedłownik, Lubomia - Krzyżkowice, Nowa Wieś - Piece, Pszów - Rogów (poniedziałek, godz. 17:00).
Trampkarze młodsi (grupa 2)
XII kolejka spotkań (08/10.05.2010 roku)
Górki Śląskie - Unia Racibórz 1:8 (1:3); Krzanowice - Pietrowice Wielkie 5:2 (4:1); Wojnowice - Markowice 8:2 (4:1); Gamów - Nędza 3:0 (wo); drużyna gości nie przyjechała na mecz.
Aktualna TABELA
Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki |
1. Krzanowice | 12 | 34 | 67:7 |
2. Unia Racibórz | 12 | 31 | 91:13 |
3. Pietrowice Wielkie | 12 | 24 | 61:37 |
4. Gamów | 12 | 22 | 54:30 |
5. Górki Śląskie | 12 | 13 | 23:47 |
6. Wojnowice | 12 | 9 | 14:40 |
7. Nędza | 12 | 6 | 17:63 |
8. Markowice | 12 | 3 | 16:106 |
Zapowiedź XIII kolejki spotkań (17.05.2010 roku)
Pietrowice Wielkie - Gamów, Nędza - Górki Śląskie, Krzanowice - Wojnowice (poniedziałek, godz. 17:00); Unia Racibórz - Markowice (poniedziałek, godz. 18:00).
Trampkarze starsi (grupa 1)
XVIII kolejka spotkań (08.05.2010 roku)
Cyprzanów - Adamowice 0:6 (0:2); Ocice Racibórz - Studzienna 0:5 (0:1); Kuźnia Raciborska - Rudy 0:11 (0:1); Lyski - Pstrążna 6:2 (6:0); Kobyla - Rafako Racibórz 2:5 (1:2); Rogów II - Unia Racibórz 0:3 (wo).
Aktualna TABELA
Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki |
1. Rudy | 18 | 42 | 55:32 |
2. Lyski | 18 | 41 | 80:23 |
3. Adamowice | 18 | 39 | 80:31 |
4. Rafako Racibórz | 18 | 38 | 73:26 |
5. Studzienna | 18 | 34 | 48:31 |
6. Unia Racibórz | 18 | 33 | 90:33 |
7. Pstrążna | 18 | 19 | 39:60 |
8. Kobyla | 18 | 14 | 35:72 |
9. Ocice Racibórz | 18 | 12 | 21:95 |
10. Cyprzanów | 18 | 11 | 26:86 |
11. Kuźnia Raciborska | 18 | 9 | 33:79 |
12. *Rogów II | 18 | 21 | 39:51 |
*Drużyna wycofana z bieżących rozgrywek.
Zapowiedź XIX kolejki spotkań (12/13.05.2010 roku)
Pstrążna - Kuźnia Raciborska, Studzienna - Cyprzanów, Adamowice - Rafako Racibórz, Lyski - Kobyla (środa, godz. 18:00); Unia Racibórz - Ocice Racibórz (czwartek, godz. 18:00); Rudy - pauza.
Zapowiedź XX kolejki spotkań (15.05.2010 roku)
Rafako Racibórz - Studzienna, Cyprzanów - Unia Racibórz, Ocice Racibórz - Rudy, Kuźnia Raciborska - Lyski, Kobyla - Adamowice (sobota, godz. 11:00); Pstrążna - pauza.
Trampkarze starsi (grupa 2)
XVIII kolejka spotkań (07/08.05.2010 roku)
Tworków - Zabełków 2:1 (0:1); Bieńkowice - Pszów 1:3 (0:3); Krzyżanowice - Zawada 3:4 (3:1); Gorzyce - Syrynia 0:9 (0:3); Pietrowice Wielkie - Rogów 6:6 (3:2); Chałupki - Bełsznica 3:0 (wo).
Aktualna TABELA
Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki |
1. Pszów | 18 | 54 | 102:18 |
2. Syrynia | 18 | 44 | 113:19 |
3. Tworków | 18 | 38 | 85:38 |
4. Zabełków | 18 | 32 | 77:25 |
5. Zawada | 18 | 32 | 82:38 |
6. Rogów | 18 | 30 | 76:41 |
7. Pietrowice Wielkie | 17 | 23 | 70:68 |
8. Bieńkowice | 18 | 22 | 43:76 |
9. Krzyżanowice | 18 | 18 | 52:48 |
10. Gorzyce | 18 | 11 | 41:95 |
11. Chałupki | 17 | 9 | 24:93 |
12. *Bełsznica | 18 | 0 | 4:210 |
*Drużyna wycofana z bieżących rozgrywek.
Zapowiedź XIX kolejki spotkań (12/13.05.2010 roku)
Gorzyce - Tworków, Pszów - Chałupki, Zawada - Pietrowice Wielkie (środa, godz. 18:00); Rogów - Bieńkowice (czwartek, godz. 18:00); Syrynia - Krzyżanowice (mecz przełożony na 18.05.2010 roku, godz. 18:00); Zabełków - pauza.
Zapowiedź XX kolejki spotkań (15.05.2010 roku)
Zabełków - Pszów, Chałupki - Rogów, Bieńkowice - Zawada, Krzyżanowice - Gorzyce, Pietrowice Wielkie - Syrynia (sobota, godz. 11:00); Tworków - pauza.
UWAGA!
W przypadku tej samej liczby punktów (zdobytych przez zespoły w poszczególnych grupach) o miejscu zajmowanym w tabeli (w trakcie bieżących rozgrywek), w pierwszej kolejności decyduje różnica bramek strzelonych, w stosunku do straconych. Natomiast bilans bezpośrednich pojedynków (zgodnie z obowiązującym regulaminem) ma zastosowanie, dopiero po zakończeniu całego sezonu - przy ostatecznej weryfikacji!
(ak)