Poniedziałek, 26 października 2020

imieniny: Ewarysta, Łucjana, Dymitriusza

RSS

Nigeryjczyk nie wyszedł z Nędzy

31.08.2010 10:45 | 8 komentarzy | kozz
Afrykański zawodnik Victor Ohaka występujący w rundzie wiosennej sezonu 2009/2010 w drużynie z klasy okręgowej LKS 1908 Nędza nie zmienił jednak barw klubowych na Polonię Głubczyce. Miał przejść za darmo.
Nigeryjczyk nie wyszedł z Nędzy
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas
- Ohaka traktował granie w klubie z Nędzy jako początek kariery piłkarskiej w Polsce. Victor przyszedł do naszego klubu w marcu. Po zakończeniu rundy zobowiązaliśmy się, że będziemy szukać dla niego nowego klubu, bo przecież nie przyjechał do Polski, aby grać w LKS 1908 Nędza - tłumaczy prezes klubu Gerard Przybyła.

W rundzie wiosennej Victor Ohaka rozegrał trzynaście spotkań i strzelił dwa gole. W obecnym sezonie wystąpił w trzech z dotychczasowych czterech meczów o punkty. W ostatnim meczu z Górnikiem Pszów, wygranym przez Nędzę 3:2 rozegrał całe 90 minut.

Jego nowy klub - Polonia Głubczyce gra w opolskiej IV lidze, a po trzech kolejkach nowego sezonu znajduje się na czwartym miejscu z dorobkiem sześciu punktów.

(kozz)

Dzisiaj o godz. 14.00 z minutami otrzymaliśmy informację, że kontrakt związany z przejęciem Ohaki nie doszedł do skutku. Zawodnik zostaje zatem w klubie z Nędzy.

(e)