Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Katarzyna Szymańska mistrzem polski

W Toszku odbyły się Mistrzostwa Polski juniorów w modelach szybowców swobodnie latających sterowanych mechanicznie. Raciborzanka Katarzyna Szymańska została II wicemistrzem polski indywidualnie i mistrzem polski drużynowo.
Katarzyna Szymańska  mistrzem polski
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

 - Warunki do latania juniorzy mieli fatalne. Trzeba było latać z tylno bocznym  mocnym wiatrem co powodowało że modele latały na zawietrznej stronie zbocza gdzie były zawirowania. Model wpadając w takie zawirowanie wyczynia nie opisane ewolucje. Ostatnia kolejka była czystą loterią i Kasi zabrakło 24 sekundy do pierwszego miejsca. Kasia latała przeziębiona ale walczyła jak na Raciborzankę przystało do końca - powiedział ojciec i jednocześnie trener  Katarzyny Szymańskiej.
 
W sobotę odbyły się także  mistrzostwa polski seniorów i Raciborzanie w składzie Piotr Szymański i Marek Łysakowski oraz Wiesław Moj zdobyli drużynowo srebrny medal.Indywidualnie Piotr Szymański zajął szóste miejsce, a Marek Łysakowski był siódmy.WiZ
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~ooo (83.10. * .230) 22.09.2010 15:56

Brawo Kasia! ;)