Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Odra zdobyła pierwszy tej wiosny punkt

A to za sprawą remisu, jaki odniosła dziś w wyjazdowym spotkaniu przeciwko MKS-owi Kluczbork. Spotkanie zakończyło się bez bramek.

Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

Odra w Kluczborku zamierzała przede wszystkim nie przegrać. I cel ten udało się zrealizować mimo przewagi gospodarzy, którzy częściej zagrażali bramce Odry. Pierwszą dogodną sytuację miała Odra, ale w polu karnym fatalnie skiksował Marcin Figiel. W odpowiedzi w 20 min. po strzale Krzysztofa Kaczmarka piłka zatrzymała się na poprzeczce bramki Odry. Po przerwie gospodarze osiągnęli przewagę. Piłkarze Kluczborka strzelali jednak niecelnie. A jak już trafiali w światło bramki na posterunku czuwał Michał Buchalik. Po stornie Odry dobrą szansę miał Jean Nganbe Nganbe, ale jego kąśliwy strzał obronił bramkarz Kluczborka. Ostatecznie wynik meczu pozostał bez zmian i skończyło się 0:0. Piłkarzy Odry dopingowała w Kluczborku ponad 100-osobowa grupa kibiców z Wodzisławia.

 

Skład Odry: Buchalik - Brzozowski, Cybulski, Marek, Caha – Figiel (24’ Sobik), Jary, Kuczok, Stolpa (87’ Tanżyna), Sikorski - Odunka (63’ Nganbe Nganbe).

 

(art), odra.wodzislaw.pl, mkskluczbork.pl

5 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~<<< (83.5. * .166) 03.04.2011 23:12

Brawo "orły" wodzisławskie ? .... nie "kanarki" :) Sukces WOW. Aż remis.

~nn (91.214. * .89) 03.04.2011 16:26
oceniono 2 razy
0
Zgłoś

jak sie nie wygrywa ze słabym na wiosne Kluczborkiem to z kim ?

~red (80.238. * .12) 03.04.2011 14:03
oceniono 3 razy
1
Zgłoś

Brawo Kamil widzę że zaczęto doceniać wychowanków b.dobrze grających.

~supporter (87.239. * .2) 03.04.2011 10:36
oceniono 4 razy
0
Zgłoś

TYLKO ODRA!

~Janusz J. (80.238. * .11) 03.04.2011 09:33
oceniono 6 razy
2
Zgłoś

Myślę że jest to dobry początek. Przyjaciól poznaje się w biedzie. Pomóżmy naszemu klubowi, nie bądzmy złośliwi, obojętni. Nie pozwólmy starym wygom ponownie " zarządzać" klubem. Trzymam kciuki za Odrę.