Kontrowersje w meczu Pietraszyna i Olzy [wideo]

Wypaczenie wyniku meczu - to według kibiców i działaczy obu klubów, główna przyczyna zremisowanego meczu pomiędzy LKS Pietraszyn a LKS Olszynką Olza. Mecz zakończył się wynikiem 2:2 i obfitował w kilka kontrowersyjnych zdarzeń.

Materiał wideo:

Na prowadzenie w 25. minucie meczu wyszedł zespół gości z Olzy za sprawą Olafa Kłoska. Po przerwie wyrównanie Pietraszynowi dał Mateusz Kłakowicz. W 75. minucie Olza znów prowadziła, tym razem autorem gola był Mateusz Ryszka. W doliczonym czasie gry gospodarze wyrównali wynik spotkania na 2:2, a bramkę zdobył Adrian Krautwurst.

11 komentarzy

~Wacław (93.105. * .8) 25.04.2011 15:23

Nikogo nie oczerniam po prostu nazywam się tak samo jak sędzia, zbieg okoliczności. A co do tego co napisałem, to tak wygląda, jakby strzelał facepalm. Ale widzę dziadku z Podokręgu, że nie wiesz co to...

~kolega (88.208. * .101) 25.04.2011 14:14

Do Wacław , na pewno nikt tak się nie nazywa z zawodników , a z sędzią rozmawiałem dzisiaj i powiedziałem mu o tym co jest napisane w internecie i
powiedział że on pierwsze o tym słyszy i nic on nie pisał , a on się nie zajmuje takimi rzeczami i nie ma na to czasu , więc chłopie nie pisz tu pierdoł
i nie oczerniaj kogoś bo błędy każdy popełnia a w szczególności ci którzy mówią że są najlepsi . Szkoda że działacze klubowi nie opisują swoich zawodników za to że marnują 100% sytuacje w każdym meczu i co do nich
nie są wyciągane konsekwencje za takie sytuacje, więc lepiej daj sobie
spokój z pierdołami jak nie znasz faktów . Podpisać to można się za kogo chcesz bo tak tu jest na tym forum , i jeżeli tego nie zmienią to tak będzie cały
czas aż ktoś wpadnie i poniesie koszty bezprawnego oczerniania i obmawiania kogoś .

~Wacław (93.105. * .8) 24.04.2011 22:02

Chłopie, a czemu miałbym się podpisywać inaczej, skoro się tak nazywam?

~Lalo (83.7. * .28) 24.04.2011 20:32

ta gosciu moze grali gozej ale wynik nokcowy powinien byc 3:2 dlagospodarzy wiec skoncz pie.... bo w dupie byłes a h.. woidziałes nie byłes na meczu to nie komentuj a cerkowniak sam zdecyduje gdzie chce grac.. komentowac to mozesz ale wiesz gdzie.....

~kibic (88.208. * .101) 24.04.2011 19:45

Do tego który podpisał się imieniem sędziego , chłopie bądź na tyle odważny i
podpisz się swoim imieniem a nie od kogoś , bo powinien teraz sprawdzić kto
to napisał i zrobić z tego użytek . Jak żeś nie był na meczu to się nie wypowiadaj .

~Wacław (93.105. * .8) 24.04.2011 10:33

Proszę redakcję o usunięcie zdjęcia, na którym "strzelam" prawie Facepalm. :)

~kibic (88.208. * .101) 24.04.2011 09:34

Pietraszyn nic nie grał , w pierwszej połowie chyba pięć razy przejechał za własną połowę i oddał strzał na bramkę . Olza była lepsza w pierwszej połowie ,
a w drugiej Pietraszyn zaczął atakować i goście zaczęli bronić prowadzenia .
Moim zdaniem zasłużony remis .

~do menadzer (83.4. * .105) 24.04.2011 01:15

no to widziales co pokazal ten niby Cerkowniak w tym meczu. Dla mnie to nic specjalnego. Myslalem ze jest lepszy bo wiele ludzi go chwali, ale to chyba wpadka

~menadzer (83.4. * .177) 24.04.2011 00:58

Wierni kibice Pietraszyna: Ej we dwóch stoicie ćwoki!! - pozazdrościć kibiców :) A ten Cerkowniak się marnuje na takim zadupiu. Powinien grać w A klasie z lepszymi... że też się jeszcze nikt nim niezaintersował.

~fanwacka (83.10. * .122) 24.04.2011 00:46

hahaha czemu przed doczytaniem kto był głównym wiedziałem ze to był Wacław? :D

~obserwator (188.137. * .7) 23.04.2011 22:34

za głównego wacek na lini zawodnik jednej z drużyn tragedia! sędzia sam łapie sie za głowe!masakra co tam w tym podokręgu wyprawiają!!!