Niedziela, 7 marca 2021

imieniny: Pawła, Tomasza, Felicyty

RSS

Zagrali dla Tomasza. Zbierali dla Natalki.

27.06.2011 11:39 | 7 komentarzy | pm

Wszystkich zaskoczyła frekwencja i hojność ludzi.

Zagrali dla Tomasza. Zbierali dla Natalki.
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Reprezentacje podokręgów z Rybnika i Raciborza zagrały w meczu charytatywnym ku pamięci tragicznie zmarłego Tomasza Harnasza. W imieniu organizatorów bardzo dziękujemy wszystkim piłkarzom, którzy pojawili się w Adamowicach, aby pomóc w zbiórce pieniędzy dla córki Tomasza. Dziękujemy również działaczom obu podokręgów, trenerom za stworzenie drużyn i udział w meczu. 
Przed, w trakcie i po spotkaniu kilkaset osób przewinęło się przez boisko w Adamowicach. Większość z nich włączyła się czynnie w zbiórkę pieniędzy dla Natalki. Wszystkich zaskoczyła frekwencja i hojność ludzi, którzy w tym trudnym czasie postanowili wesprzeć rodzinę Tomasza Harnasza. Marian Teodorowcz, prezes klubu LKS Adamowice, który nadzorował całość przedsięwzięcia opowiadał, że mieszkańcy sami włączali się w prace związane z organizacją meczu. Nikogo nie trzeba było namawiać. 

Partnerzy meczu:
Castorama Racibórz, Bank Spółdzielczy w Krzyżanowicach, Provident, Auto Schmidt Serwis, Zakład Rzeźniczo-Wędliniarski Janeta, Grzegorz Janik - Poseł RP, Zakład Rzeźniczo-Wędliniarski Stania, Urząd Gminy w Lyskach, Wydawnictwo Galmadrin Gliwice, Piekarnia D.I.J. Kozielski sp.j.
Kwiaciarnia w Adamowicach, Sklep Sportowy Gol - Sport w Raciborzu, Ogrodnictwo Rajmund Mielimąka w Adamowicach, Sklep Spożywczy ADA w Adamowicach, Krystian Wiedenka z Raszczyc, Sklep Wielobranżowy ABC w Adamowicach, Adam i Anna Czajka z Adamowic, Zarząd LKS Adamowice.