Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Przedsezonowe plany Rafako

Treningiem 18 lipca piłkarze Rafako Racibórz występujący w klasie okręgowej (grupa śląska III) rozpoczną przygotowania do sezonu 2011/12.

Przedsezonowe plany Rafako

Trzy dni po pierwszym treningu zawodnicy Rafako zagrają pierwszy sparing, a ich rywalem będzie czwartoligowiec KS Żory. Dwa dni później (23 lipca) podopieczni Wojciecha Grabinioka zmierzą się z MKS Lędziny, który zakończył ubiegły sezon na szóstym miejscu w klasie okręgowej. W środę 27 lipca odbędą się niemal już tradycjne towarzyskie derby Raciborza pomiędzy Unią a Rafako. Przed rozpoczęciem sezonu, który prawdopodobnie ruszy 13 sierpnia piłkarze Rafako zagrają z beniaminkiem IV ligi Orłem Dzierżysław (30.07.), i 3 sierpnia z zespołem raciborskiej A klasy Bukiem Rudy.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Eddy (109.90. * .216) 05.07.2011 22:49
oceniono 5 razy
5
Zgłoś

Z takim sponsorem przynajmniej 3 liga!Wszystko ponizej to wstyd.