Poniedziałek, 17 czerwca 2019

imieniny: Laury, Alberta, Marcjana

RSS

08.07.2011 07:46 | 4 komentarze | kozz

Piłkarze czwartoligowej Unii Racibórz sezon 2011/12 rozpoczną od meczu u siebie z Polonią Marklowice. Naprzód Rydułtowy na pierwsze spotkanie pojedzie do Wisły, a GKS 1962 Jastrzębie zawita w gości do Czechowic-Dziedzic. Zobacz terminarz.

Znany już jest terminarz IV ligi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Terminarz rundy jesiennej IV ligi grupy II

1 kolejka: 13-14 sierpnia:

AKS Mikołów - Gwarek Ornontowice
Wisła Ustronianka (b) - Naprzód Rydułtowy
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Rekord Bielsko-Biała
MRKS Czechowice-Dziedzice - GKS 1962 Jastrzębie (b)
Nadwiślan Góra - GTS Bojszowy
Grunwald Ruda Śląska - Iskra Pszczyna (b)
Unia Racibórz - Polonia Marklowice
LKS Czaniec - KS Żory

2 kolejka: 20-21 sierpnia:
Gwarek Ornontowice - KS Żory
Polonia Marklowice - LKS Czaniec
Iskra Pszczyna (b) - Unia Racibórz
GTS Bojszowy - Grunwald Ruda Śląska
GKS 1962 Jastrzębie (b) - Nadwiślan Góra
Rekord Bielsko-Biała - MRKS Czechowice-Dziedzice
Naprzód Rydułtowy - Podbeskidzie II Bielsko-Biała
AKS Mikołów - Wisła Ustronianka (b)

3 kolejka: 24 sierpnia środa godz. 18:00:
Wisła Ustronianka (b) - Gwarek Ornontowice
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - AKS Mikołów
MRKS Czechowice-Dziedzice - Naprzód Rydułtowy
Nadwiślan Góra - Rekord Bielsko-Biała
Grunwald Ruda Śląska - GKS 1962 Jastrzębie (b)
Unia Racibórz - GTS Bojszowy
LKS Czaniec - Iskra Pszczyna (b)
KS Żory - Polonia Marklowice

4 kolejka: 27-28 sierpnia:
Gwarek Ornontowice - Polonia Marklowice
Iskra Pszczyna (b) - KS Żory
GTS Bojszowy - LKS Czaniec
GKS 1962 Jastrzębie (b) - Unia Racibórz
Rekord Bielsko-Biała - Grunwald Ruda Śląska
Naprzód Rydułtowy - Nadwiślan Góra
AKS Mikołów - MRKS Czechowice-Dziedzice
Wisła Ustronianka (b) - Podbeskidzie II Bielsko-Biała

5 kolejka: 3-4 września:
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Gwarek Ornontowice
MRKS Czechowice-Dziedzice - Wisła Ustronianka (b)
Nadwiślan Góra - AKS Mikołów
Grunwald Ruda Śląska - Naprzód Rydułtowy
Unia Racibórz - Rekord Bielsko-Biała
LKS Czaniec - GKS 1962 Jastrzębie (b)
KS Żory - GTS Bojszowy
Polonia Marklowice - Iskra Pszczyna (b)

6 kolejka: 10-11 września:
Gwarek Ornontowice - Iskra Pszczyna (b)
GTS Bojszowy - Polonia Marklowice
GKS 1962 Jastrzębie (b) - KS Żory
Rekord Bielsko-Biała - LKS Czaniec
Naprzód Rydułtowy - Unia Racibórz
AKS Mikołów - Grunwald Ruda Śląska
Wisła Ustronianka (b) - Nadwiślan Góra
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - MRKS Czechowice-Dziedzice

7 kolejka: 17-18 września:
MRKS Czechowice-Dziedzice - Gwarek Ornontowice
Nadwiślan Góra - Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Grunwald Ruda Śląska - Wisła Ustronianka (b)
Unia Racibórz - AKS Mikołów
LKS Czaniec - Naprzód Rydułtowy
KS Żory - Rekord Bielsko-Biała
Polonia Marklowice - GKS 1962 Jastrzębie (b)
Iskra Pszczyna (b) - GTS Bojszowy

8 kolejka: 24-25 września:
Gwarek Ornontowice - GTS Bojszowy
GKS 1962 Jastrzębie (b) - Iskra Pszczyna (b)
Rekord Bielsko-Biała - Polonia Marklowice
Naprzód Rydułtowy - KS Żory
AKS Mikołów - LKS Czaniec
Wisła Ustronianka (b) - Unia Racibórz
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Grunwald Ruda Śląska
MRKS Czechowice-Dziedzice - Nadwiślan Góra

9 kolejka: 1-2 października:
Nadwiślan Góra - Gwarek Ornontowice
Grunwald Ruda Śląska - MRKS Czechowice-Dziedzice
Unia Racibórz - Podbeskidzie II Bielsko-Biała
LKS Czaniec - Wisła Ustronianka (b)
KS Żory - AKS Mikołów
Polonia Marklowice - Naprzód Rydułtowy
Iskra Pszczyna (b) - Rekord Bielsko-Biała
GTS Bojszowy - GKS 1962 Jastrzębie (b)

10 kolejka: 8-9 października:
Gwarek Ornontowice - GKS 1962 Jastrzębie (b)
Rekord Bielsko-Biała - GTS Bojszowy
Naprzód Rydułtowy - Iskra Pszczyna (b)
AKS Mikołów - Polonia Marklowice
Wisła Ustronianka (b) - KS Żory
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - LKS Czaniec
MRKS Czechowice-Dziedzice - Unia Racibórz
Nadwiślan Góra - Grunwald Ruda Śląska

11 kolejka: 15-16 października:
Grunwald Ruda Śląska - Gwarek Ornontowice
Unia Racibórz - Nadwiślan Góra
LKS Czaniec - MRKS Czechowice-Dziedzice
KS Żory - Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Polonia Marklowice - Wisła Ustronianka (b)
Iskra Pszczyna (b) - AKS Mikołów
GTS Bojszowy - Naprzód Rydułtowy
GKS 1962 Jastrzębie (b) - Rekord Bielsko-Biała

12 kolejka: 22-23 października
Gwarek Ornontowice - Rekord Bielsko-Biała
Naprzód Rydułtowy - GKS 1962 Jastrzębie (b)
AKS Mikołów - GTS Bojszowy
Wisła Ustronianka (b) - Iskra Pszczyna (b)
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Polonia Marklowice
MRKS Czechowice-Dziedzice - KS Żory
Nadwiślan Góra - LKS Czaniec
Grunwald Ruda Śląska - Unia Racibórz

13 kolejka: 29-30 października:
Unia Racibórz - Gwarek Ornontowice
LKS Czaniec - Grunwald Ruda Śląska
KS Żory - Nadwiślan Góra
Polonia Marklowice - MRKS Czechowice-Dziedzice
Iskra Pszczyna (b) - Podbeskidzie II Bielsko-Biała
GTS Bojszowy - Wisła Ustronianka (b)
GKS 1962 Jastrzębie (b) - AKS Mikołów
Rekord Bielsko-Biała - Naprzód Rydułtowy

14 kolejka: 5-6 listopada:
Gwarek Ornontowice - Naprzód Rydułtowy
AKS Mikołów - Rekord Bielsko-Biała
Wisła Ustronianka (b) - GKS 1962 Jastrzębie (b)
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - GTS Bojszowy
MRKS Czechowice-Dziedzice - Iskra Pszczyna (b)
Nadwiślan Góra - Polonia Marklowice
Grunwald Ruda Śląska - KS Żory
Unia Racibórz - LKS Czaniec

15 kolejka: 12-13 listopada:
LKS Czaniec - Gwarek Ornontowice
KS Żory - Unia Racibórz
Polonia Marklowice - Grunwald Ruda Śląska
Iskra Pszczyna (b) - Nadwiślan Góra
GTS Bojszowy - MRKS Czechowice-Dziedzice
GKS 1962 Jastrzębie (b) - Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Rekord Bielsko-Biała - Wisła Ustronianka (b)
Naprzód Rydułtowy - AKS Mikołów

(b) - beniaminek w sezonie 2011/2012

 

źródło: KP Unia Racibórz