środa, 15 lipca 2020

imieniny: Włodzimierza, Henryka, Egona

RSS

Junior Damian Gryt został wybrany przez internautów [wideo]

02.08.2011 20:18 | 18 komentarzy | kozz

Lipiec był miesiącem, w którym czytelnicy nowiny.pl mogli wybierać najładniejszego gola strzelonego w rundzie wiosennej na lokalnych boiskach.

Junior Damian Gryt został wybrany przez internautów [wideo]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Materiał wideo:

Spośród goli nagranych przez portal nowiny.pl, redakcja sportowa wyselekcjonowała jej zdaniem 10 najładniejszych, na które internauci mogli głosować w specjalnej ankiecie. Najwięcej głosów oddaliście na Damiana Gryta - zawodnika występującego w juniorach LKS Lyski. Wybrana przez was bramka została strzelona w meczu ostatniej wiosennej kolejki juniorów młodszych pomiędzy LKS Lyski a Przyszłością Rogów. Gol Damiana Gryta padł po strzale z rzutu wolnego, podobnie jak gol Tomasza Sobeczki z LKS Górki Śląskie, który wygrał wasze głosowanie w 2010 roku. Już za pół roku kolejny plebiscyt - tym razem na najładniejszego gola 2011 roku. W okresie przygotowawczym do rundy jesiennej kilka ładnych goli już nagraliśmy, kolejne będziemy rejestrować w nowym sezonie niższych klas rozgrywkowych. A i B klasa rusza 6 sierpnia.

 

Zwycięzca otrzyma od nas piłkę nożną, którą może odebrać w siedzibie Wydawnictwa Nowiny sp. z o.o. w Raciborzu przy ulicy Zborowej 4, sekratariat (na parterze); czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 16.00.

 

Zobacz również jak wyglądała najlepsza "piątka" roku 2010!