Remis w hicie kolejki

W 1 kolejce A klasy podokręgu Racibórz Dąb Gaszowice gościl u siebie piłkarzy z KS Kuźnia Raciborska. Mecz zakończył się remisem 1:1. Obydwa gole padły w końcówce spotkania.

Gaszowice ubiegły sezon ukończyły na 4 miejscu. Kuźnia zajęła wtedy miejsce 3. Dzisiejszą konfrontację nazwano więc hitem 1 kolejki raciborskiej A klasy.

Pierwsza połowa spotkania byla wyrównana. Po przerwie piłkarze zaczęli grać bardzo ostro. W tej części meczu świetnie bronił Tumula, który interweniował w trzech bardzo groźnych sytuacjach. Szczęścia nie miał jednak przy uderzeniu w 92 minuty, kiedy to wypuścił piłkę pod nogi Musioła, który wpakował ją do bramki. Kilka minut wcześniej piękny kontratak wykorzystali goście. Damian Kilian w 89 minucie otrzymał świetne podanie w polu karnym i po jego strzale przyjezdni prowadzili 1:0. Spotkanie Kuźnia kończyła w "dziesiątkę", ponieważ w 52 minucie boisko, za faul na rywalu, opuścił Łukasz Żak. Kibice i piłkarze po spotkaniu nie ukrywali radości z powodu zdobytego punktu w meczu, jak sami mówili, z trudnym przeciwnikiem.

GKS Dąb Gaszowice KS Stal Kuźnia Raciborska 1:1

Bramki: Mateusz Musioł 90+4. - Damian Kilian 89.

Żółte kartki: Sobeczko 18., Pawłowski 58. - Prekaniak 29., Bieniewski 65.

Czerwona kartka: Łukasz Żak 52.

GKS Dąb Gaszowice: Widenka – Szczyrba, Maciuga, Pawłowski, Mandera, Kojtych, Zdrzałek, Michalski, Sapek (60. Sznajder), Sodeczko (83. Musioł), Wiesiołek (63. Mandrysz).

Rezerwy: Bienia, Stajer, Zając, Sznajder, Musioł, Mandrysz, Łyżwiński.

Trener: Dominik Pluta

KS Stal Kuźnia Raciborska: Tumula – Prekaniak, Sobalak, Kilian, Marszolik, Pierchała, Żak, Piela (84. Błaszczyk), Dziadura, Kilian, Bieniewski (76. Brakowiecki) .

Rezerwy: Zawadzki, Błaszczyk, Brakowiecki.

Trener: Zdzisław Marszolik

Sędziowie: Robert Wala (główny), Stanisław Wieczorek, Zdzisław Matysiak

(kw)

31 komentarzy

~Podpisz się... (83.30. * .183) 11.08.2011 19:00

Gaszowice żeby awansować takie mecze (z przewagą jednego zawodnika) powinny wygrywać.Czyli ten wynik należy rozpatrywać w kategoriach porażki.

~fanatyk (83.27. * .75) 11.08.2011 18:51

do zawodnik: smieszny ty jestes bylem na meczu i wiem w 100% lepiej niz ty jak wygladal mecz...karny byl tylko liniowy powiedzial glownemu ze niby byl napastnik kuzni faulowany przed to po pierwsze.. po drugie gaszowice nie wyprzedzaly zawodnikow z kuzni przyklad hmmm lewa i prawa strona kuzni jezdzili jak chcieli ;p

~Iwa (46.204. * .150) 11.08.2011 18:35

a Niunia sie zaręczył

~zawodnik (83.10. * .121) 11.08.2011 18:05
oceniono 2 razy
-2

jaki karny stary? nie badz smieszny za takie cos sie karnych nie daje.. a co do tego ze kuznia byla lepsza to sie myslisz jak byles to chyba widziales jak zaowdnicy debu wyprzedzali ich na kazdym kroku? gaszowica poprostu zabraklo szczescia.

~fanatyk (83.10. * .179) 08.08.2011 21:09
oceniono 7 razy
7

do kibiuc234: wiesz wgl. co ty piszesz ?? jaki nie zasluzony wynik kuznia była lepsza pierwsza polowe i nie zostal im uznany karny...druga polowa byla lepsza w wykonaniu gaszowic tylko przez to ze zawodnik z kuzni dostal czerwony kartonik, a to oni prowadzili 1:0 grajac w 10 i to im nalezalo sie zwyciestwo i 3 pkt a gaszowice mialy szczescie ze w tej 93 min. wyrownaly..

~kibic234 (89.200. * .69) 08.08.2011 20:44
-7

wynik byłby niezasłużony jak cholera wtedy.. dobrze,ze gaszowice wyrownaly.. chociaz zaslugiwaly na 3pkt za to co pokazaly pod koniec pierwszej i przez cala druga polowe,gratulacje za walke do konca DĄB!! stracic w 89 i wyrownac w 92 niezle :D pozdro

~kibic (94.42. * .10) 08.08.2011 19:30
oceniono 6 razy
6

dobrze ze hómin odszedł przynajmniej nie psuje atmosfery w drużynie. a co do meczu to kuźnia w pierwszej polowie zdecydowanie lepsza , sedzia z nie wiadomo jakiego powodu zmienia swoja decyzje w sprawie karnego który był na 100 % .. drugo połowa po czerwonej kartce kuźnia sie cofneła i gaszowice miały przewage lecz to kuźnia streerzliła pierwsza szkoda ze nie utrzymali do konca ..

~Noa (83.5. * .169) 08.08.2011 18:42

Taaa to że Kuźni udało się pozyskać kilku drobnych sponsorów to nie znaczy, że od razu taką kasę płacą bramkarzowi... jakby płacili to Hómin by został... a tak to zagra u sąsiadów.

~do Rudek (83.30. * .155) 08.08.2011 16:38
oceniono 1 raz
1

Ochojski ma kontuzje,złapał w sparingu w Szczerbicach a jak zacznie grac to zobaczymy czy jest słaby

~do ~Rudek (83.18. * .66) 08.08.2011 15:27
-1

pewnie był słaby i go nie wystawili - przecież za spadek rzuchowa to on odpowiada

~Finansista (83.16. * .42) 08.08.2011 14:31

Swoją drogą ciekaw jestem ile Kuźnia Tumuli daje. Słyszałem, że się ceni i chciałby się utrzymywać z piłki. Mówię tu o kwotach rzędu 1-2 tyś miesięcznie ;o Chyba, że chłopak zobaczył, że nikt za niego tyle nie bedzie płacił i gra za "marne" 300 zł :P

~Rudek (83.16. * .42) 08.08.2011 14:29

Ochojski w Gaszowicach nie gra w końcu? Czy była to jednorazowa absencja?

~KIBIC STALI!! (89.204. * .167) 08.08.2011 13:07
oceniono 4 razy
0

GDYBY BABCIA MIAŁA WĄSY TO BY DZIADKIEM BYŁA BRAWO STAL KUŻNIA!!

~fan_piłki (83.5. * .115) 08.08.2011 12:45

do boss: chyba cos ci sie pomylilo naj slabszy z najslabszych to jestes ty

~kibic Stali (77.255. * .237) 08.08.2011 12:16
5

do: "byłem tam" - pajacu !!! w I połowie nasz bramkarz interweniował tylko trzy razy i to po jednym rożnym i 2 rzutach wolnych. I połowa to duża przewaga Stali. Jeżeli byłeś to chyba na innym meczu. Brawo STAL !!!

7

wielkie brawa dla calej druzyny z kuzni a szczegolnie bramkarza i skrzydlowych.

~fanatyk (83.10. * .33) 08.08.2011 00:14
7

do bbb : masz w 100% racje...

~fanatyk (83.10. * .33) 08.08.2011 00:12
7

nie powiedzialbym ze gaszowice graly z kuznia jak sterta siana...gaszowice nic nie pokazaly szczegolnego choc ponoc sie mocno wzmocnily..gdy braklo kuzni jednego zawodnika to byla luka i gaszowice nie potrafily tego wykorzystac...a co do kuzni to nawet w 10 pokazala charakter i gdy doszlo do zmiany zawodnika ze srodka ktory po paru minutach ladnie dogral pilke do skrzydlowego na kontre ktora zostala wykonczona jak powinna...co do meczu kuznia przewazala do momentu jak grali w 11 i do tego w pierwszej polowie zmiana decyzji z karnego ktory byl w 100% dla kuzni...

~bbb (83.4. * .57) 08.08.2011 00:03
oceniono 8 razy
6

sterta siana? to sie usmiałem, napisałes jakby wynik brzmial 4:0. Czlowieku ten stoper z Gaszowic moze 3 razy ziemia podał ,a tak to reszta długa piłka. w pierwszej połowie bramkarz z Kuzni nawet piłki nie musiał lapac...0celnych strzałwo. Mecz na remis. Brawa dla Kuzni ze dali rade w 10 i to im brakło szczescia. 'Emka'...trudno okreslic ze to Gaszowice byly faworytem meczu.. Pozdrawiamb

~Stal (77.255. * .110) 08.08.2011 00:03
0

po pierwsze to Zawada nie była wtedy faworytem a po drugie to dwa tygodnie temu Gaszowice przegrały z Zawadą 0-6

~emka (83.4. * .218) 07.08.2011 23:53
1

Znów Kuźnia rozpoczęła sezon od remisu z faworytem... wtedy 1:1 z Zawadą... czy i tym razem Kuźnia przegra sezon w końcówce?

~prowo? (89.200. * .69) 07.08.2011 23:47
0

hahaha kopia dluga pilke?? czlowieku mogles sie na mecz przejechac.. grali z kuznia jak ze stertą siana ale braklo szczescia.

~bbb (83.4. * .57) 07.08.2011 23:40
oceniono 3 razy
1

Dobre? Nic sie nie zmienilo..dalej kopia tylko długa piłke.. Nic nie wspomniane o karnym dla Kuzni w pierwszej połowie. Kuznia strzeliła bramke Gaszowica grajac w 10tke wiec komentarz nizej jest 'dziwny'

~@. (83.30. * .58) 07.08.2011 23:33