Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Półfinał Pucharu Polski późną jesienią

Wydział Gier Podokręgu Racibórz rozlosował pary półfinałowe "turnieju tysiąca drużyn" na raciborskim szczeblu.

Półfinał Pucharu Polski późną jesienią

Z pojedynków ćwierćfinałowych zwycięsko wszyły zespoły: Unii Racibórz (wygrana z LKS Krzyżanowice 2:1), Stali Kuźnia Raciborska (wygrana z LKS 1908 Nędza 3:0), Naprzodu Syrynia (wygrana z LKS Górki Śląskie 3:0) oraz Przyszłość Rogów (wygrana z LKS Silesia Lubomia 2:0).

 

W pary półfinałowe zostały skojarzone zespoły: KP Unia Racibórz (IV liga) i KS Stal Kuźnia Raciborska (A klasa) oraz LKS Naprzód 32 Syrynia (klasa okręgowa) i KS Przyszłość Rogów (III liga).

 

Mecz rozpoczną się 19 listopada w sobotę o godzinie 13.00. W przypadku złych warunków atmosferycznych, mecze zostaną przełożone na rundę wiosenną.

4 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~KS ROGÓW (83.5. * .110) 25.10.2011 19:29

ole ole finał pucharu je blisko

~lks (83.29. * .46) 23.10.2011 16:59
oceniono 4 razy
0
Zgłoś

Jeszcze będzie tak że Unia dostanie, a napewno tak bedzie :)

~kp (31.174. * .67) 22.10.2011 14:07

Kuźnia 10 do połowy tępić frajerstwo

~:) (87.207. * .10) 22.10.2011 11:53
oceniono 2 razy
0
Zgłoś

unia baty:)