Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Rafako wyczerpało limit

Po dobrym spotkaniu, ale fatalnej skuteczności Rafako Racibórz przegrywa u siebie Rymerem Rybnik 1:3. Dla gospodarzy honorową bramkę strzelił Maciej Pawlisz w 61. minucie. Dla Rymera dwa trafienia zaliczył Sebastian Pielczyk 15. i 17. minucie, oraz jednego gola w doliczonym czasie gry dołożył Grzegorz Cuber.

Rafako wyczerpało limit

Okazji Rafakowców do strzelenia bramki można by obdzielić nie jedno spotkanie. Chociaż gospodarze posiadali przewagę przez prawie całe spotkanie, to jednak coś się zacięło w skuteczności napastników gospodarzy, który nie trafiali nawet do pustej bramki. Przyjezdni wypracowali sobie trzy sytuacje i tyle samo trafiali do siatki przeciwnika. Za stuprocentową skuteczność wywieźli trzy punkty z mocnego terenu, jakim jest i pozostaje boisko Rafako Racibórz.


Rafako Racibórz - KS Rymer Rybnik 1:3 (0:2)
Bramki: Maciej Pawlisz 61. - Sebastian Pielczyk 15. i 17., Grzegorz Cuber 90+1 -

Żółte kartki: Wojciech Skopiński - Rafał Michna

Sędzia: Paweł Kłyk

Rafako Racibórz: Koczwara, Skopiński (Zajda 71.), Urbisz (Pawlisz 46.), Baran, Pikuła, Ulański, Pytlik, Grabiniok, Sombrowski, Pieczarek, (Wojda 55.), Rosik. Rez: Kałuża, Mazurek
Trener: Wojciech Grabiniok

KS Rymer Rybnik: Mieszaniec, R. Michna (Wójciak 65.), Józek, Jezierski, Mikeska, Gutt, Kurc, Góralczyk (Węglorz 79.), Krypczyk (Cuber 86.), Pielczyk, K. Michna.
Trener: Damian Cichecki

WiZ

Czytaj więcej w najnowszym numerze Nowin Raciborskich

 

Czytaj więcej we wtorek w Tygodniku Rybnickim

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~fanatyk (83.29. * .140) 24.10.2011 10:03
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

Kaj je Hómin?