Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Najmłodsi kopali piłkę

W sobotę w Arenie Rafako w Raciborzu odbył się turniej najmłodszych piłkarzy.

Najmłodsi kopali piłkę

Udział wzięły drużyny Unii Racibórz z roczników 2003 i 2004 oraz LKS 07 Markowice z rocznika 2002. Wspomniane drużyny rozegrały ze sobą mecze i rewanże. Każde spotkanie trwało po 10 minut. - Cały nasz mini turniej odbył się w przyjaznej i zdrowej atmosferze przy dopingu rodziców - powiedział trener Dariusz Binek. - Rezultaty spotkań są tu najmniej ważne, bo był to tylko turniej towarzyski - dodał. KP Unia Racibórz w ten sposób promuje piłkę nożną w wykonaniu najmłodszych. Każde dziecko, które chce zostać piłkarzem może się zapisać do klubu piłkarskiego Unia Racibórz.

Roczniki 1999-2001 - trener Arkadiusz Kłoda, tel. 513-105-838
Roczniki 2002-03 i 2005-06 - trener Jarosław Rachwalski, tel. 516-992-022
Rocznik 2004 - trener Dariusz Binek, tel. 697-860-168

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~trener (87.205. * .86) 30.10.2011 16:52

Drużynę LKS 07 Markowice reprezentowało 4 zawodników z rocznika 2004, 2 z rocznika 2002 i jednen z rocznika 2001. Dziękujemy za zaproszenie i fajną zabawę na turnieju.