Przegrali w doliczonym czasie gry

Jedność Jejkowice po kolejnej porażce spadła na 14. miejsce w tabeli.

Mecz Jejkowic z Naprzodem Zawada rozpoczął się od celnego strzału Dariusza Odona. Bramkarz gości nie miał jednak z nim problemów. W odpowiedzi dwie minuty później głową piłkę uderzał Rafał Mitko, lecz na posterunku był Remigiusz Danel, bramkarz Jedności. W pierwszych trzydziestu minutach więcej okazji do otworzenia wyniku mieli zawodnicy z Zawady. Bramkę zdobyła jednak Jedność. W 36. minucie Tomasz Reguła doskonale dograł do Łukasza Kubicy, który z lewej strony wpadł w pole karne dając Jedności prowadzenie 1:0. Goście wyrównali w II połowie gry. W 60. minucie Remigiusz Danel, bramkarz Jedności, wybił piłkę wprost pod nogi zawodnika Zawady, który zagrał prostopadle do Grzegorza Szymiczka, a ten łatwo zdobył gola na 1:1.
Decydującą akcję meczy Zawada przeprowadziła w doliczonym czasie gry. Chwilę wcześniej w okienko bramki Zawady strzelał Łukasz Kubica, lecz znakomitą paradą popisał się Bindacz. Kilkanaście sekund później Zawada ruszyła z kontrą, która rozstrzygnęła losy spotkania. Szybką akcję Naprzodu wykończył Rafał Mitko zapewniając swojej drużynie komplet punktów.

Jedność Jejkowice – Naprzód Zawada 1:2 (1:0)
Bramki: Łukasz Kubica (36.) - Grzegorz Szymiczek (60.), Rafał Mitko (90.)

Jedność: Remigiusz Danel, Krzysztof Gańczorz, Dawid Bober, Szymon Przygoda, Michał Pieczka, Marek Kuczera (50. Łukasz Lis), Adam Paprotny, Tomasz Reguła, Łukasz Kubica, Dariusz Odon, Kamil Pancer (70. Grzegorz Piełka)

Naprzód: Roman Bindacz, Daniel Tomiczek (53. Łukasz Maj), Dawid Dąbek, Bartosz Hudek, Mateusz Reć, Piotr Jęczmionka, Bartosz Byczek (60. Tomasz Kukla), Łukasz Dąbek, Mirosław Stolorz (75. Piotr Pośpiech), Rafał Mitko, Grzegorz Szymiczek.

Więcej w Tygodniku Rybnickim, który jest patronem medialnym drużyny z Jejkowic.

~hahahahaah (83.27. * .8) 30.10.2011 17:19