Piątek, 14 maja 2021

imieniny: Bonifacego, Macieja, Dobiesława

RSS

Zaśpiewaj Hymn Polski i dodaj energii naszej reprezentacji

12.04.2012 10:28 | 6 komentarzy | e

Możesz dodać energii Biało-Czerwonym przed zbliżającym się Euro 2012 i zostawić swój głos na specjalnie utworzonej stronie lub w mobilnym studio nagrań, które przyjedzie m.in. do Raciborza i Wodzisławia.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Warka, Oficjalny Sponsor Reprezentacji Polski w piłce nożnej, zaprasza wszystkich Polaków do wspólnego odśpiewania hymnu dla naszych piłkarzy w ramach akcji „Do HYMNU”.

Przed nami najważniejsze sportowe wydarzenie w historii kraju. Dla piłkarskiej Reprezentacji to największa próba, a dla Polaków szczególnie emocjonujący czas. Warka, Oficjalny Sponsor Reprezentacji Polski, angażując się w akcję „Do HYMNU” pragnie wspólnie z Polakami wesprzeć drużynę narodową. Chce by głos tysięcy ludzi śpiewających hymn, których nie zmieściłby żaden stadion, dodawał sił i zagrzewał Biało-Czerwonych do walki na boisku.

W akcji „Do Hymnu” może wziąć udział każdy. Wystarczy tylko wejść na stronę www.dohymnu.pl i nagrać się dla naszych. Efektem końcowym będzie nagranie z największym wykonaniem hymnu, które podarowane zostanie Reprezentacji Polski w przeddzień ich piłkarskich zmagań.

Autobus - mobilne studio nagrań akcji "Do hymnu"!

W poniedziałek, 2 kwietnia z Warki w trasę po Polsce wyruszył autobus – mobilne studio nagraniowe akcji "Do hymnu". W kwietniu i maju biało-czerwony autobus wareckiej husarii dotrze do wszystkich, którzy będą chcieli wziąć udział w tym niezwykłym przedsięwzięciu i wykonać hymn, by dodać skrzydeł Reprezentacji Polski!

Autobus wyposażony jest w profesjonalny, studyjny sprzęt nagraniowy. Jednocześnie może się w nim nagrać nawet 30 osób. Każdego dnia materiał będzie zgrywany do jednej ścieżki stereo. W sumie powstanie 50 takich ścieżek, a każda z nich będzie inna, bowiem poszczególne miasta „zabrzmią” inaczej, nadając projektowi wyjątkowy charakter.

Głos browarników z Warki wsparł Państwowy Zespół Pieśni i Tańca MAZOWSZE. Trzydziestoosobowy chór tego największego polskiego zespołu artystycznego, który sięga do bogactwa narodowych pieśni i obyczajów, odśpiewał Mazurka Dąbrowskiego i włączył swój głos w narodowe wykonanie hymnu dla piłkarskiej Reprezentacji!

W naszym regionie autobus dotrze do:

Raciborza - 9 maja - przed Piwiarnią Warka przy ul. Wojska Polskiego

Wodzisławia Śląskiego - 10 maja, os. XXX-lecia paw. 62 C