Piątek, 19 kwietnia 2019

imieniny: Adolfa, Tymona, Pafnucego

RSS

Przedsmak meczu Polski z Czechami

16.06.2012 13:00 | 4 komentarze | kozz

Turniej Młodych Talentów Piłkarskich, który został rozegrany dziś w Kuźni Raciborskiej był przedsmakiem meczu Polski z Czechami podczas Euro 2012. Na boisku Stali Kuźnia Raciborska rywalizowały drużyny polskie i czeskie.

Przedsmak meczu Polski z Czechami
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Turniej rozegrany został w dwóch kategoriach wiekowych U-11 i U-9. Udział wzięły drużyny z Kuźni Raciborskiej, Rudnika, Raciborza, Pietrowic Wielkich oraz czeskiej miejscowości Odry. Wśród zaproszonych gości pojawili się: Hubert Kostka - mistrz olimpijski z Monachium, Łukasz Zejdler - wychowanek Unii Racibórz, piłkarz Banika Ostrawa, a także Bernard Sławik - raciborski trener.

Kategoria U-9:

KS Stal Kuźnia Raciborska – UKS Ikar 1:4
KS Stal Kuźnia Raciborska – UKS Rudnik 3:2
KS Stal Kuźnia Raciborska – UKS Pietrowice Wielkie 5:2
KS Stal Kuźnia Raciborska – ZS Odry 0:4
UKS Ikar Racibórz – UKS Zryw Rudnik  5:1
UKS Ikar Racibórz – UKS Pietrowice Wielkie 3:0
UKS Ikar Racibórz – ZS Odry 3:3
UKS Rudnik – UKS Pietrowice Wielkie 1:5
UKS Rudnik – ZS Odry 0:2


Tabela kategorii U-9:

1. UKS Ikar Racibórz 10 pkt.
2. ZS Odry 8 pkt.
3. KS Stal Kuźnia Raciborska 6 pkt.
4. UKS Pietrowice Wielkie 3 pkt.
5. UKS Rudnik 0 pkt

Kategoria U-11:

ZS Odry – KS Stal Kuźnia Raciborska 2:3
ZS Odry – UKS Ikar Racibórz 7:1
ZS Odry – UKS Nędza 1:4
ZS Odry – UKS Rudnik 1:1
KS Stal Kuźnia Raciborska – UKS Ikar Racibórz 1:2
KS Stal Kuźnia Raciborska – UKS Nędza 2:2
KS Stal Kuźnia Raciborska – UKS Rudnik 0:0
UKS Rudnik – UKS Nędza 1:2
UKS Rudnik – UKS Ikar Racibórz – 1:2

Tabela kategorii U-11:

1. UKS Ikar Racibórz 9 pkt.
2. UKS Nędza 7 pkt.
3. KS Stal Kuźnia Raciborska 5 pkt.
4. ZS Odry 4 pkt.
5. UKS Rudnik 2 pkt.


Nagrody indywidualne kategorii U-9:


Król Strzelców: Paweł Witt (Kuźnia)
Najlepsza zawodniczka: Sandra Kowacz (Rudnik)
Najlepszy bramkarz: Filip Posmyk (Pietrowice Wielkie)

Nagrody indywidualne kategorii U-11:

Król strzelców: Ondrej Zavadil (ZS Odry)
Najlepszy zawodnik: Eliasz Rudek (Nędza)
Najlepszy bramkarz: Michał Gawliczek (Ikar)

Nagrodę Specjalną Starosty Raciborskiego otrzymał: Kacper Masiak (UKS Ikar U-9)

Spotkania turnieju prowadzili: Wojciech Węglarz, Arkadiusz Targowski, Bernard Faber