Piątek, 25 września 2020

imieniny: Aurelii, Kleofasa, Władysława

RSS

Klasa B 2014/2015, podokręg Racibórz

09.09.2012 11:36 | 21 komentarzy | KP
Klasa B 2014/2015, podokręg Racibórz
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Grupa 1

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Chałupki51519:3
2.Rzuchów41018:9
3.Bieńkowice51013:12
4.Kokoszyce5811:7
5.Tworków II5711:18
6.Rogów II566:8
7.Płonia Racibórz5611:14
8.Zabełków4412:12
9.Wojnowice4412:14
10.Krzyżkowice448:10
11.Olza548:13
12.Nieboczowy5412:18
13.Czyżowice II4310:12

Wyniki V kolejki (13/14.09.2014)
Płonia Racibórz - Nieboczowy 4:5 (3:2)
Wojnowice - Rzuchów 4:4 (3:1)
Kokoszyce - Zabełków 2:2 (1:1)
Olza - Rogów II 1:0 (0:0)
Tworków II - Bieńkowice 2:2 (1:1)
Czyżowice II - Chałupki 1:5 (1:2)
Krzyżkowice - pauza

Zapowiedź VI kolejki (20/21.09.2014)
Zabełków - Rzuchów (sb 16:00), Krzyżkowice - Wojnowice (sb 16:00), Kokoszyce - Płonia Racibórz (nd 16:00), Rogów II - Tworków II (nd 16:00), Nieboczowy - Olza (nd 16:00), Bieńkowice - Czyżowice II (nd 16:00), Chałupki - pauza.

Wyniki IV kolejki (06/07.09.2014)
Zabełków - Wojnowice 1:4 (0:2)
Nieboczowy - Kokoszyce 1:1 (1:0)
Chałupki - Tworków II 6:1 (2:1)
Rogów II - Płonia Racibórz 0:3 (0:1)
Bieńkowice - Olza 3:1 (2:0)
Krzyżkowice - Czyżowice II 3:2 (2:1)
Rzuchów - pauza

Wyniki III kolejki (30/31.08.2014)
Płonia Racibórz – Bieńkowice 2:4 (1:0)
Tworków II – Krzyżkowice 3:1 (1:1)
Nieboczowy – Zabełków 3:8 (0:4)
Olza – Chałupki 0:2 (0:1)
Kokoszyce – Rogów II 2:1 (2:1)
Czyżowice II – Rzuchów 1:2 (0:1)
Wojnowice – pauza

Wyniki II kolejki (23/24.08.2014)
Wojnowice – Czyżowice II 2:6 (1:3)
Krzyżkowice – Olza 3:3 (3:0)
Chałupki – Płonia Racibórz 4:0 (2:0)
Rogów II – Nieboczowy 2:1 (1:0)
Rzuchów – Tworków II 7:2 (2:1)
Bieńkowice – Kokoszyce 1:5 (0:2)
Zabełków – pauza

Wyniki I kolejki (15/17.08.2014)
Chałupki – Kokoszyce 2:1 (2:1)
Płonia Racibórz – Krzyżkowice 2:1 (1:0)
Nieboczowy – Bieńkowice 2:3 (0:0)
Tworków II – Wojnowice 3:2 (1:0)
Olza – Rzuchów 2:5 (1:2)
Rogów II – Zabełków 3:1 (3:1)
Czyżowice II – pauza

Grupa 2

miejscedrużynameczepunktybramki
1.Górki Śląskie51313:6
2.Lyski51215:9
3.Markowice5107:1
4.Zawada Książęca51010:9
5.Adamowice597:17
6.Ruda Kozielska5817:11
7.Gaszowice II4716:4
8.Brzezie5710:7
9.Rudnik5714:13
10.Kobyla5617:8
11.Pstrążna5411:22
12.Siedliska435:13
13.Grzegorzowice5112:21
14.Babice503:16

Wyniki V kolejki (13/14.09.2014)
Pstrążna - Rudnik 2:2 (0:1)
Siedliska - Lyski 1:2 (0:0)
Górki Śląskie - Grzegorzowice 5:1 (2:0)
Adamowice - Ruda Kozielska 4:3 (0:2)
Markowice - Babice 5:0 (2:0)
Brzezie - Kobyla 2:0 (2:0)
Zawada Książęca - Gaszowice II 1:1 (0:0)

Wynik zaległego meczu II kolejki (10.09.2014)
Ruda Kozielska - Siedliska 5:0 (0:0)

Zapowiedź VI kolejki (20/21.09.2014)
Lyski - Kobyla (sb 16:00), Babice - Brzezie (sb 16:00), Rudnik - Adamowice (sb 16:00), Siedliska - Górki Śląskie (sb 16:00), Ruda Kozielska - Zawada Książęca (nd 15:00), Gaszowice II - Markowice (nd 16:00), Grzegorzowice - Pstrążna (nd 16:00).

Wyniki III kolejki (30/31.08.2014)
Siedliska – Rudnik 1:4 (0:1)
Górki Śląskie – Ruda Kozielska 2:2 (2:2)
Adamowice – Babice 1:0 (1:0)
Markowice – Brzezie 0:0
Grzegorzowice – Lyski 3:4 (0:3)
Pstrążna – Gaszowice II 0:6 (0:4)
Zawada Książęca – Kobyla 4:3 (2:1)

Wyniki II kolejki (23/24.08.2014)
Rudnik – Grzegorzowice 7:4 (3:2)
Lyski – Markowice 0:1 (0:0)
Kobyla – Adamowice 6:0 (3:0)
Brzezie – Zawada Książęca 4:1 (2:0)
Babice – Pstrążna 1:5 (0:1)
Gaszowice II – Górki Śląskie 1:2 (0:2)
Ruda Kozielska – Siedliska (mecz został przełożony na inny termin)

Wyniki I kolejki (16/17.08.2014)
Górki Śląskie – Babice 2:1 (1:1)
Rudnik – Lyski 0:4 (0:2)
Adamowice – Brzezie 1:0 (0:0)
Grzegorzowice – Ruda Kozielska 2:2 (0:0)
Pstrążna – Kobyla 1:8 (0:2)
Zawada Książęca – Markowice 1:0 (0:0)
Gaszowice II – pauza