Piątek, 25 września 2020

imieniny: Aurelii, Kleofasa, Władysława

RSS

Klasa okręgowa 2012/2013, grupa: Katowice II

09.09.2012 12:02 | 0 komentarzy | KP
Klasa okręgowa 2012/2013, grupa: Katowice II
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas
Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Podlesianka Katowice297185:40
2.Grodziec Będzin297073:33
3.Przemsza Siewierz295871:28
4.Urania Ruda Śląska295778:46
5.Warta Zawiercie295768:36
6.Strażak Mierzęcice294547:45
7.Niwka Sosnowiec294459:41
8.Unia Dąbrowa Górnicza293734:45
9.Siemianowice Śląskie293631:43
10.Wawel Wirek283344:47
11.Ciężkowianka Jaworzno283056:62
12.Rymer Rybnik293053:62
13.Łagiewniki292931:82
14.Jastrząb Bielszowice292628:61
15.Orzeł Biały Piekary Śl.292038:87
16.Kolejarz Katowice291633:71

Wyniki XXIX kolejki (22.06.2013)
Rymer Rybnik – Łagiewniki 6:0 (4:0)
Strażak Mierzęcice – Urania Ruda Śląska 0:6 (0:2)
Unia Dąbrowa Górnicza – Warta Zawiercie 3:1 (2:1)
Grodziec Będzin – Przemsza Siewierz 2:0 (0:0)
Niwka Sosnowiec – Podlesianka Katowice 0:4 (0:2)
Siemianowice Śląskie – Jastrząb Bielszowice 1:2 (1:0)
Orzeł Biały Piekary Śląskie – Kolejarz Katowice 3:2 (0:1)
Ciężkowianka Jaworzno – Wawel Wirek mecz nie odbył się

Wynik zaległego meczu XXVII kolejki (18.06.2013)
Siemianowice Śląskie – Kolejarz Katowice 1:1 (0:0)

Zapowiedź XXX kolejki (25/26.06.2013)
Urania Ruda Śląska – Siemianowice Śląskie (wt 18:00), Przemsza Siewierz – Rymer Rybnik (śr 18:00), Jastrząb Bielszowice – Niwka Sosnowiec (śr 18:00), Podlesianka Katowice – Orzeł Biały Piekary Śląskie (śr 18:00), Warta Zawiercie – Strażak Mierzęcice (śr 18:00), Kolejarz Katowice – Grodziec Będzin (śr 18:00), Wawel Wirek – Unia Dąbrowa Górnicza (śr 18:00), Łagiewniki – Ciężkowianka Jaworzno (śr 18:00).

Wyniki XXVIII kolejki (15/16.06.2013)
Wawel Wirek – Rymer Rybnik 3:1 (1:0)
Urania Ruda Śląska – Jastrząb Bielszowice 3:0 (1:0)
Warta Zawiercie – Ciężkowianka Jaworzno 3:0 (1:0)
Kolejarz Katowice – Niwka Sosnowiec 1:1 (1:0)
Strażak Mierzęcice – Unia Dąbrowa Górnicza 0:1 (0:0)
Podlesianka Katowice – Siemianowice Śląskie 3:0 (2:0)
Łagiewniki – Grodziec Będzin 2:1 (2:1)
Przemsza Siewierz – Orzeł Biały Piekary Śląskie 6:2 (1:0)

Wyniki XXVII kolejki (12.06.2013)
Rymer Rybnik – Warta Zawiercie 4:2 (2:1)
Grodziec Będzin – Wawel Wirek 3:1 (2:1)
Niwka Sosnowiec – Przemsza Siewierz 3:1 (1:0)
Unia Dąbrowa Górnicza – Urania Ruda Śląska 3:1 (1:0)
Jastrząb Bielszowice – Podlesianka Katowice 1:5 (0:2)
Orzeł Biały Piekary Śląskie – Łagiewniki 0:3 (0:1)
Ciężkowianka Jaworzno – Strażak Mierzęcice 0:5 (0:3)
Siemianowice Śląskie – Kolejarz Katowice (przełożony na 18.06.2013, wt 18:00)

Wyniki XXVI kolejki (08/09.06.2013)
Strażak Mierzęcice – Rymer Rybnik 1:1 (0:1)
Urania Ruda Śląska – Podlesianka Katowice 4:5 (3:1)
Wawel Wirek – Orzeł Biały Piekary Śląskie 1:2 (1:0)
Warta Zawiercie – Grodziec Będzin 2:2 (1:1)
Łagiewniki – Niwka Sosnowiec 3:1 (2:1)
Kolejarz Katowice – Jastrząb Bielszowice 1:2 (1:0)
Unia Dąbrowa Górnicza – Ciężkowianka Jaworzno 2:2 (2:1)
Przemsza Siewierz – Siemianowice Śląskie 4:0 (2:0)

Wyniki XXIII kolejki (25/26.05.2013)
Rymer Rybnik – Urania Ruda Śląska 1:3 (0:3)
Jastrząb Bielszowice – Wawel Wirek 2:4 (0:2)
Niwka Sosnowiec – Strażak Mierzęcice 0:0
Grodziec Będzin – Ciężkowianka Jaworzno 3:2 (2:2)
Orzeł Biały Piekary Śląskie – Unia Dąbrowa Górnicza 1:2 (0:1)
Kolejarz Katowice – Przemsza Siewierz 1:5 (0:4)
Siemianowice Śląskie – Warta Zawiercie 2:1 (1:1)
Podlesianka Katowice – Łagiewniki 8:0 (4:0)

Wynik zaległego meczu XVI kolejki (22.05.2013)
Rymer Rybnik – Kolejarz Katowice 3:1 (0:0)

Wyniki XXII kolejki (18.05.2013)
Rymer Rybnik – Grodziec Będzin 1:3 (1:2)
Urania Ruda Śląska – Przemsza Siewierz 1:0 (1:0)
Wawel Wirek – Podlesianka Katowice 1:2 (1:0)
Strażak Mierzęcice – Siemianowice Śląskie 1:1 (1:1)
Ciężkowianka Jaworzno – Orzeł Biały Piekary Śląskie 8:1 (4:0)
Unia Dąbrowa Górnicza – Niwka Sosnowiec 3:0 (3:0)
Warta Zawiercie – Jastrząb Bielszowice 2:1 (2:0)
Łagiewniki – Kolejarz Katowice 1:0 (0:0)

Wyniki XXI kolejki (11/12.05.2013)
Orzeł Biały Piekary Śląskie – Rymer Rybnik 0:0
Grodziec Będzin – Urania Ruda Śląska 3:2 (1:1)
Niwka Sosnowiec – Ciężkowianka Jaworzno 2:0 (1:0)
Siemianowice Śląskie – Unia Dąbrowa Górnicza 1:0 (0:0)
Jastrząb Bielszowice – Strażak Mierzęcice 0:2 (0:1)
Podlesianka Katowice – Warta Zawiercie 2:1 (1:0)
Kolejarz Katowice – Wawel Wirek 0:1 (0:0)
Przemsza Siewierz – Łagiewniki 2:0 (0:0)

Wyniki XX kolejki (04/05.05.2013)
Rymer Rybnik – Niwka Sosnowiec 1:1 (1:0)
Urania Ruda Śląska – Łagiewniki 3:0 (1:0)
Strażak Mierzęcice – Podlesianka Katowice 1:1 (1:1)
Warta Zawiercie – Kolejarz Katowice 0:0
Unia Dąbrowa Górnicza – Jastrząb Bielszowice 1:0 (1:0)
Grodziec Będzin – Orzeł Biały Piekary Śląskie 3:2 (1:1)
Ciężkowianka Jaworzno – Siemianowice Śląskie 0:4 (0:2)
Wawel Wirek – Przemsza Siewierz 1:1 (1:0)

Wyniki XIX kolejki (01.05.2013)
Siemianowice Śląskie – Rymer Rybnik 2:1 (1:0)
Niwka Sosnowiec – Grodziec Będzin 3:0 (3:0)
Jastrząb Bielszowice – Ciężkowianka Jaworzno 2:2 (0:0)
Podlesianka Katowice – Unia Dąbrowa Górnicza 1:0 (0:0)
Kolejarz Katowice – Strażak Mierzęcice 0:4 (0:1)
Przemsza Siewierz – Warta Zawiercie 2:2 (0:1)
Łagiewniki – Wawel Wirek 2:2 (1:1)
Orzeł Biały Piekary Śląskie – Urania Ruda Śląska 3:4 (2:3)

Wyniki XVIII kolejki (27.04.2013)
Rymer Rybnik – Jastrząb Bielszowice 0:1 (0:0)
Urania Ruda Śląska – Wawel Wirek 2:0 (2:0)
Strażak Mierzęcice – Przemsza Siewierz 0:2 (0:1)
Unia Dąbrowa Górnicza – Kolejarz Katowice 0:0
Ciężkowianka Jaworzno – Podlesianka Katowice 1:2 (0:0)
Orzeł Biały Piekary Śląskie – Niwka Sosnowiec 0:1 (0:0)
Grodziec Będzin – Siemianowice Śląskie 4:1 (1:1)
Warta Zawiercie – Łagiewniki 7:1 (1:0)

Wyniki XVII kolejki (20/21.04.2013)
Podlesianka Katowice – Rymer Rybnik 3:2 (0:2)
Wawel Wirek – Warta Zawiercie 0:1 (0:1)
Łagiewniki – Strażak Mierzęcice 1:1 (0:1)
Siemianowice Śląskie – Orzeł Biały Piekary Śląskie 2:0 (1:0)
Niwka Sosnowiec – Urania Ruda Śląska 1:3 (0:1)
Jastrząb Bielszowice – Grodziec Będzin 0:1 (0:1)
Przemsza Siewierz – Unia Dąbrowa Górnicza 8:0 (3:0)
Kolejarz Katowice – Ciężkowianka Jaworzno 2:3 (0:1) mecz został rozegrany 30.03.2013 r.

Wyniki XVI kolejki (13.04.2013)
Urania Ruda Śląska – Warta Zawiercie 1:2 (1:1)
Strażak Mierzęcice – Wawel Wirek 4:1 (1:0)
Unia Dąbrowa Górnicza – Łagiewniki 3:0 (0:0)
Ciężkowianka Jaworzno – Przemsza Siewierz 0:3 (0:1)
Grodziec Będzin – Podlesianka Katowice 3:0 (1:0)
Orzeł Biały Piekary Śląskie – Jastrząb Bielszowice 0:2 (0:1)
Niwka Sosnowiec – Siemianowice Śląskie 0:2 (0:0)
Rymer Rybnik – Kolejarz Katowice (z powodu złego stanu boiska mecz został przełożony na 22.05.2013 r.)

Wynik meczu XVII kolejki (30.03.2013)
Kolejarz Katowice – Ciężkowianka Jaworzno 2:3 (0:1)
Uwaga! Z powodu złych warunków boiskowych 7 meczów XVII kolejki spotkań, które miały odbyć się 30.03.2013 roku, zostało przez Wydział Gier Śl. ZPN w Katowicach obligatoryjnie przełożonych na 10.04.2013 roku (środa o godz.17:00).

Wyniki XVI kolejki (23/24.03.2013)
Uwaga! Z powodu złych warunków boiskowych XVI kolejka spotkań, która miała odbyć się 23/24.03.2013 roku, została przez Wydział Gier Śl. ZPN w Katowicach obligatoryjnie przełożona na 15.05.2013 roku (środa o godz.17:30).

Wyniki XV kolejki (10.11.2012)
Rymer Rybnik – Przemsza Siewierz 2:4 (0:2)
Siemianowice Śląskie – Urania Ruda Śląska 2:1 (1:0)
Niwka Sosnowiec – Jastrząb Bielszowice 6:0 (2:0)
Unia Dąbrowa Górnicza – Wawel Wirek 0:0
Strażak Mierzęcice – Warta Zawiercie 2:4 (0:2)
Grodziec Będzin – Kolejarz Katowice 4:2 (2:1)
Ciężkowianka Jaworzno – Łagiewniki 5:3 (2:0)
Orzeł Biały Piekary Śląskie – Podlesianka Katowice 1:4 (0:2)

Wyniki XIV kolejki (03/04.11.2012)
Łagiewniki – Rymer Rybnik 1:1 (0:0)
Jastrząb Bielszowice – Siemianowice Śląskie 2:0 (1:0)
Kolejarz Katowice – Orzeł Biały Piekary Śląskie 2:1 (0:0)
Podlesianka Katowice – Niwka Sosnowiec 2:1 (1:0)
Przemsza Siewierz – Grodziec Będzin 0:0
Urania Ruda Śląska – Strażak Mierzęcice 3:1 (1:0)
Wawel Wirek – Ciężkowianka Jaworzno 4:1 (2:1)
Warta Zawiercie – Unia Dąbrowa Górnicza 3:1 (2:0)

Wyniki XIII kolejki (27.10.2012)
Rymer Rybnik – Wawel Wirek 2:6 (1:6)
Jastrząb Bielszowice – Urania Ruda Śląska 2:3 (0:2)
Grodziec Będzin – Łagiewniki 1:0 (1:0)
Unia Dąbrowa Górnicza – Strażak Mierzęcice 0:1 (0:0)
Siemianowice Śląskie – Podlesianka Katowice 0:3 (0:1)
Niwka Sosnowiec – Kolejarz Katowice 4:0 (2:0)
Orzeł Biały Piekary Śląskie – Przemsza Siewierz 1:4 (1:1)
Ciężkowianka Jaworzno – Warta Zawiercie 1:3 (1:2)

Wyniki XII kolejki (20/21.10.2012)
Warta Zawiercie – Rymer Rybnik 1:0 (1:0)
Urania Ruda Śląska – Unia Dąbrowa Górnicza 1:0 (0:0)
Wawel Wirek – Grodziec Będzin 0:1 (0:1)
Strażak Mierzęcice – Ciężkowianka Jaworzno 3:2 (1:0)
Podlesianka Katowice – Jastrząb Bielszowice 4:3 (3:2)
Łagiewniki – Orzeł Biały Piekary Śląski 0:2 (0:1)
Kolejarz Katowice – Siemianowice Śląskie 1:2 (0:1)
Przemsza Siewierz – Niwka Sosnowiec 1:2 (0:1)

Wyniki XI kolejki (13/14.10.2012)
Rymer Rybnik – Strażak Mierzęcice 4:2 (2:1)
Siemianowice Śląskie – Przemsza Siewierz 0:2 (0:0)
Grodziec Będzin – Warta Zawiercie 0:0
Podlesianka Katowice – Urania Ruda Śląska 4:1 (3:0)
Niwka Sosnowiec – Łagiewniki 10:1 (4:0)
Ciężkowianka Jaworzno – Dąbrowa Górnicza 2:2 (0:1)
Jastrząb Bielszowice – Kolejarz Katowice 0:0
Piekary Śląskie – Wawel Wirek 1:4 (0:1)

Wyniki X kolejki (06/07.10.2012)
Urania Ruda Śląska – Ciężkowianka Jaworzno 6:0 (3:0)
Wawel Wirek – Niwka Sosnowiec 1:3 (0:0)
Unia Dąbrowa Górnicza – Rymer Rybnik 0:3 (0:1)
Strażak Mierzęcice – Grodziec Będzin 1:4 (0:3)
Warta Zawiercie – Orzeł Biały Piekary Śląskie 1:1 (0:0)
Łagiewniki – Siemianowice Śląskie 0:4 (0:2)
Kolejarz Katowice – Podlesianka Katowice 2:4 (0:2)
Przemsza Siewierz – Jastrząb Bielszowice 2:0 (0:0)

Wyniki IX kolejki (29/30.09.2012)

Rymer Rybnik – Ciężkowianka Jaworzno 2:4 (0:3)
Kolejarz Katowice – Urania Ruda Śląska 2:4 (2:3)
Niwka Sosnowiec – Warta Zawiercie 1:2 (0:0)
Piekary Śląskie – Strażak Mierzęcice 0:1 (0:0)
Grodziec Będzin – Dąbrowa Górnicza   2:1 (1:0)
Podlesianka Katowice – Przemsza Siewierz 3:0 (2:0)
Jastrząb Bielszowice – Łagiewniki 0:1 (0:1)
Siemianowice Śląskie – Wawel Wirek 1:1 (1:1)

Wyniki VIII kolejki (22/23.09.2012)
Urania Ruda Śląska – Rymer Rybnik 1:3 (1:2)
Wawel Wirek – Jastrząb Bielszowice 4:0 (1:0)
Strażak Mierzęcice – Niwka Sosnowiec 1:0 (1:0)
Dąbrowa Górnicza – Piekary Śląskie 1:3 (0:2)
Warta Zawiercie – Siemianowice Śląskie 4:0 (1:0)
Łagiewniki – Podlesianka Katowice 2:9 (1:5)
Ciężkowianka Jaworzno – Grodziec Będzin 0:1 (0:1)
Przemsza Siewierz – Kolejarz Katowice 2:3 (1:1)

Wyniki VII kolejki (15/16.09.2012)
Grodziec Będzin – Rymer Rybnik 4:0 (3:0)
Jastrząb Bielszowice – Warta Zawiercie 0:2 (0:1)
Podlesianka Katowice – Wawel Wirek 1:0 (0:0)
Siemianowice Śląskie – Strażak Mierzęcice 0:2 (0:0)
Niwka Sosnowiec – Unia Dąbrowa Górnicza 4:0 (2:0)
Piekary Śląskie – Ciężkowianka Jaworzno 0:7 (0:2)
Kolejarz Katowice – Łagiewniki 4:1 (1:0)
Przemsza Siewierz – Urania Ruda Śląska 2:1 (1:1)

Wyniki VI kolejki (08/09.09.2012)
Rymer Rybnik – Piekary Śląskie 6:4 (1:2)
Urania Ruda Śląska – Grodziec Będzin 6:0 (2:0)
Warta Zawiercie – Podlesianka Katowice 0:4 (0:2)
Wawel Wirek – Kolejarz Katowice 5:2 (2:0)
Ciężkowianka Jaworzno – Niwka Sosnowiec 0:2 (0:1)
Strażak Mierzęcice – Jastrząb Bielszowice 3:0 (0:0)
Łagiewniki – Przemsza Siewierz 0:3 (0:2)
Dąbrowa Górnicza – Siemianowice Śląskie 0:1 (0:0)

Wyniki V kolejki (1/2.09.2012)
ŁKS Łagiewniki – Urania Ruda Śląska 3:2 (1:1)
Kolejarz Katowice – Warta Zawiercie 0:5 (0:1)
Podlesianka Katowice – Strażak Mierzęcice 3:2 (0:1)
Jastrząb Bielszowice – Unia Dąbrowa Górnicza 0:1 (0:0)
MKS Siemianowice – Ciężkowianka Jaworzno 1:3 (1:0) 
AKS Niwka Sosnowiec – Rymer Rybnik 3:3 (2:1)
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie – RKS Grodziec 2:6 (1:2)
Przemsza Siewierz – Wawel Wirek 5:0 (3:0)

Kolejka 4. 25-26 sierpnia
Urania Ruda Śląska – Orzeł Biały Brzeziny Śląskie 5:1 (2:1)
Wawel Wirek – ŁKS Łagiewniki 1:1 (0:0)
Rymer Rybnik – MKS Siemianowice Śląskie 0:2 (0:1)
Warta Zawiercie – Przemsza Siewierz 1:1 (0:1)
Strażak Mierzęcice – Kolejarz 24 Katowice 2:2 (1:2) 
RKS Grodziec – AKS Niwka Sosnowiec 2:1 (1:0)
Unia Dąbrowa Górnicza – Podlesianka Katowice 3:3 (0:1)
Ciężkowianka Jaworzno – Jastrząb Bielszowice 1:2 (1:2)

Kolejka 3. 18-19 sierpnia
Jastrząb Bielszowice – Rymer Rybnik 1:3 (0:1)
Wawel Wirek – Urania Ruda Śl. 0:2 (0:0)
Łagiewniki – Warta Zawiercie 1:3 (1:1)
Kolejarz Katowice – Dąbrowa Górnicza 1:2 (1:0)
Podlesianka Katowice – Ciężkowianka Jaworzno 0:3 (0:2)
Siemianowice Śląskie – Grodziec 1:2 (0:1)
Niwka Sosnowiec – Brzeziny Śląskie 4:1 (2:0)
Przemsza Siewierz – Strażak Mierzęcice 2:0 (0:0)

Kolejka 1. 11-12 sierpnia
Warta Zawiercie - Urania Ruda Śląska 4:0
Wawel Wirek - Strażak Mierzęcice 0:1
ŁKS Łagiewniki - Unia Dąbrowa Górnicza 1:1
Przemsza Siewierz - Ciężkowianka Jaworzno 1:0
Kolejarz 24 Katowice - Rymer Rybnik 2:2
Podlesianka Katowice - RKS Grodziec 1:4
Jastrząb Bielszowice - Orzeł Biały Brzeziny Śląskie 2:0
MKS Siemianowice Śląskie - AKS Niwka Sosnowiec 0:1

Kolejka 2. 15 sierpnia
Urania Ruda Śląska - AKS Niwka Sosnowiec 3:1  
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie - MKS Siemianowice Śląskie 1:0  
RKS Grodziec - Jastrząb Bielszowice 5:0 
Rymer Rybnik - Podlesianka Katowice 0:1  
Ciężkowianka Jaworzno - Kolejarz 24 Katowice 3:0  
Unia Dąbrowa Górnicza - Przemsza Siewierz 0:2  
Strażak Mierzęcice - ŁKS Łagiewniki 2:0 
Warta Zawiercie - Wawel Wirek 5:0