Piątek, 22 listopada 2019

imieniny: Cecylii, Marka, Maura

RSS

Wodzisławskie ściganie

30.08.2012 12:19 | 0 komentarzy | KP

Amatorski rajd samochodowy w Wodzisławiu Śląskim był czwartą tegoroczną eliminacją zawodów, której organizatorem jest automobilklub "Ślązak". Wśród kilkudziesięciu załóg najlepsi w klasyfikacji generalnej okazali się Mariusz Blacha i Łukasz Świtoń jadący suzuki swift. Poniżej prezentujemy wyniki w poszczególnych klasach.

Wodzisławskie ściganie
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

AMATORSKI RAJD SAMOCHODWY WODZISŁAW ŚLĄSKI - 26.08.2012

WYNIKI

KLASA I

1.Blacha Mariusz i Świtoń Łukasz - (suzuki swift) - 09:21,97
2.Kostka Damian i Mąka Marcin - (suzuki swift) - 09:39,20
3.Sanecznik Tomasz i Sanecznik Judyta - (suzuki swift) - 09:57,07


4.Rak Kajetan i Ochojski Szymon - (fiat cc) - 09:57,72
5.Salwiczek Mateusz i Salwiczek Patrycja - (suzuki swift) - 10:12,43
6.Dudek Andrzej i Dudek Katarzyna - (fiat cc) - 10:31,85
7.Koch Mariusz i Przybyła Ryszard - (vw polo) - 11:11,99
8.Gluecklich Seweryn i Pakuła Karol - (fiat cc) - 11:59,07
9.Foniok Krystian i Lis Łukasz - (fiat cc) - 29:12,56
10.Leskiw Andrzej i Górny Mieczysław - (fiat cc) - 42:20,01

KLASA II

1.Radecki Mateusz i Śliwiński Maciej (citroen saxo) -10:03,89
2.Glenc Mateusz i Kołek Magdalena (citroen saxo) - 10:30,95
3.Bukład Szczepan i Parzych Michał (mitsubishi colt) - 10:38,91


4.Kozielski Jakub i Marek Mariusz (honda crx) - 10:42,28
5.Kunert Kamil i Łata - Kunert Magda (honda civic ) - 11:06,98
6.Skotnicki Mateusz i Krassowski Marcin (fso polonez) - 11:11,49
7.Biernat Paweł i Rolek Adam (ford ka) - 11:34,47
8.Gawinkowski Adam i Bąk Michał (citroen saxo) - 11:39,26
9.Saldok Krzysztof i Feluś Grzegorz (honda civic) - 12:18,02
10.Chmiel Bartosz i Wira Mateusz (honda civic) - 48:18,75

KLASA III

1.Jarząbek Maciej i Płatek Mariusz (opel astra) - 10:15,23
2.Michalski Michał i Siąkała Patryk (subaru impreza) - 10:54,92
3.Kubica Krystian i Lapczyk Marcin (renault r5) - 11:00,21

4.Szulik Dawid i Mandrysz Łukasz (mitsubishi colt) - 11:09,00
5.Bałdyga Adam i Kotula Szymon (mazda 323) - 11:30,80
6.Walczak Sylwester i Walczak Agnieszka (opel kadett) - 11:53,62
7.Andrzejak Filip i Andrzejak Katarzyna (renault clio) - 11:57,69
8.Skowroński Szymon i Groborz Łukasz (opel astra) - 12:07,29
9.Kowalczyk Tomasz i Szarzec Tomasz (bmw 320) - 15:56,71
10.Groborz Mariusz i Groborz Sebastian (vw golf) - 31:19,28
11.Łasa Ireneusz i Łasa Janusz (opel kadett) - 06:08,56
12.Żaczek Tomasz i Bugdoł Patryk (vw golf) - 24:27,91


KLASA IV

1.Sacha Ireneusz i Pietruszka Krzysztof (mitsubishi colt) - 10:03,22
2.Grzonka Marcin i Grzonka Leszek (fiat cc) - 10:13,89
3.Szpunar Marek i Polak Dariusz (bmw 325) - 10:33,25


4.Wadas Krzysztof i Ryguła Mateusz (fiat 126p) - 10:54,12
5.Wolny Łukasz i Łączak Witold (bmw 328) - 10:54,44
6.Piechula Rafał i Salamon Aleksander (bmw 325) - 10:59,69
7.Gajda Dawid i Koczy Leszek (fiat cc) - 11:13,51
8.Janeta Marcin i Lechowicz Samuel (opel corsa) - 11:24,26
9.Lentner Tomasz i Kołoczek Adam (fiat sc) - 11:27,55
10.Mendrek Przemysław i Mendrek Krzysztof (mitsubishi lancer) - 11:37,63
11.Słomka Rafał i Surma Paweł (bmw 325) - 11:43,96
12.Parzych Paweł i Halfar Krzysztof (bmw 325) - 12:07,34
13.Isula Piotr i Kocoń Krzysztof (fiat cc) - 12:55,74

KLASA V

1.Pakuła Robert i Pakuła Ewelina (fiat 126p) - 11:45,37
2.Łukosz Tomasz i Stabrawa Norbert (fiat 126p) - 11:57,87
3.Pakuła Tadeusz i Tłoczyński Damian (fiat 126p) - 13:08,74


4.Papkoj Krystian i Śleziński Mateusz (fiat 126) - 06:29,45

KLASA RWD

1.Szpunar Marek i Polak Dariusz (bmw 325) - 10:33,25
2.Wolny Łukasz i Łączak Witold (bmw 328) - 10:54,44
3.Piechula Rafał i Salamon Aleksander (bmw 325) - 10:59,69


4.Skotnicki Mateusz i Krassowski Marcin (fso polonez) - 11:11,49
5.Słomka Rafał i Surma Paweł (bmw 325) - 11:43,96
6.Parzych Paweł i Halfar Krzysztof (bmw 325) - 12:07,34