Lyski słabsze od Naprzodu Zawada

W meczu III kolejki spotkań Juniorów Starszych podokręgu Racibórz (grupa A) LKS Lyski podejmował LKS Naprzód 46 Zawada.

Nieoczekiwanie pomiędzy obiema drużynami była spora różnica na niekorzyść gospodarzy, choć to oni byli wyżej w tabeli. Piłkarze z wodzisławskiej Zawady bardzo pewnie ograli lysczan na ich boisku 6:1.

LKS Lyski - LKS Naprzód 46 Zawada 1:6 (1:2)
Rafał Rudzok 38. - Aleksander Kędzior 17., Łukasz Rapa 23., 54., Daniel Pojda 41., 80., Mateusz Bugla 79.

LKS Lyski: Świergoł - R.Kuczera, Molendowski, Jakubiak, Procek, Ł.Kuczera, Szweda, Pakura, Rudzok, Boczek, Kwiatkowski. Rezerwowi: Siedlarz, Newe, Gaszka.

LKS Naprzód 46 Zawada: Pozimski - Gardawski, Słaby, Wróbel, Maj, Bugla, Kołek, Pietraszewski, Pojda, Kędzior, Rapa. Rezerwowi: Elsner, Balcar, Gomołka, Siejok, Kretek.

36 komentarzy

~antoś (77.253. * .97) 20.09.2012 11:54
oceniono 4 razy
4

Rapa jak nie baluje to gro a jak do rana siedzi u kapra to potem rękowami dycha, kaj mu tam do oktręgówki, talyntym to ja alle tryningami to postoć na orliku i do kapra.

~fakt (80.239. * .159) 15.09.2012 11:55
oceniono 7 razy
7

Zawada też ma ten problem, Pojda, Kołek, Pietraszewski, Rapa i Olo gdyby trenowali byliby w kadrze pierwszej drużyny i to nie tylko na ławie

~ooooo (195.238. * .179) 12.09.2012 21:37
oceniono 2 razy
2

haahah Rapa

~lulok (89.200. * .225) 12.09.2012 15:45
4

W Lyskach też dowają sie ogrywac ale nie chce sie trenowac....tylko jedyn junior cały czas trenuje w seniorach

~7+ (80.239. * .207) 12.09.2012 12:39
oceniono 6 razy
6

to trochę wina klubu bo 16 latkom trzeba dawać się ogrywać w seniorce tak robi Zawada o czywiście tych, ktorzy trenują

~nie znasz ycia (93.105. * .96) 12.09.2012 12:19
oceniono 3 razy
3

szkolili do innych klubów jak coś, a Zawadzie chwała,za tyn mecz!

3

do przerwy już miało być więcej w bramce Lysek ale Zawada bawiła się w św. Mikołaja

~Obserwator z boku (31.63. * .163) 11.09.2012 08:11
2

6:1 co za wstyd, jeszcze z kurzokami, co by bylo gdyby nie palili 10:1? Hahaha B klasowe lyski....

5

nie wiem czy kurzyli z Zawady ale ja widzialem trzech naszych z cygaretami zaraz po meczu i też w strojach , zaglądejmy na swoich tamtych nie inni wychowują

~Podpisz się... (188.137. * .34) 10.09.2012 21:56
-2

Zawada zapewne lepiej to wykorzystała szczególnie z paleniem papierosów przed szatnią w strojach piłkarskich w przerwie meczu

~ patrząc z boku (80.239. * .207) 10.09.2012 21:50
4

Lyski i Zawada mają zdolną młodzież, chociaż uważam, że Zawada lepiej te dwa lata wykorzystała stąd taki wynik

~;) (83.29. * .245) 10.09.2012 20:50
3

Odegrali sie za mistrzostwo 2 lata temu ;)

~ann. (188.137. * .151) 10.09.2012 20:14
6

do boju Zowada ! :D Som my dumni :) !

~herte (213.238. * .124) 10.09.2012 17:38
3

Można powiedzieć, że w końcu Zawada z nimi wygrała, raz 1:0, potem remis, a teraz zasłużone zwycięstwo.

~młody (217.212. * .21) 10.09.2012 17:13
5

lo nima taki pewny czy naszo pierszo by se poradziła z Zawadą wszyscy teroz mondrują wylyź na boisko i grej a potym pyskuj

~do kibic (217.212. * .21) 10.09.2012 17:06
5

ja uważam, że Zawada była do przerwy dużo lepsza tylko seryjnie marnowała sytuacje a po przerwie wszystko im wchodziło ale i Lyski miały swoje sytuacje poprzeczka dwa razy sam na sam obronił bramkarz a Zawada co kontra to brama i tak strzelała

~:)) (83.29. * .245) 10.09.2012 16:58
0

wynik mówi sam za siebie Zawada Pany !!

~na tryning (217.212. * .21) 10.09.2012 16:51
oceniono 8 razy
8

przede wszystkim to lyski muszą se odpowiedzieć czy chcą grać w piłee czy tlko przyjść se pokopać a warunkami to można wygrywać w trampkarzach w starszej juniorce już to nie gra roli a technicznie to Zawada była dużo lepsza

~pyrol (89.200. * .225) 10.09.2012 15:16
oceniono 11 razy
11

Dejcie se siana...zaś lyski to i tamto.Wszyscy grocie tu amatorsko,a robicie zamynt jak mochery pod kościołym.Wiecznie wygrywac nie idzie.Synki z Zawady byli dużo lepsi.Warto dodac że,to pierwsza porażka Lysek na swoim boisku po 2,5roku;) Wszyscy lepij sumiennie trenujcie,a sie nie spinejcie przed monitorym,bo to do niczego nie dąży.

~;) (83.7. * .59) 09.09.2012 23:50
4

ktoś powiedział że lyski w 1 połowie atakowały jak Ty uważasz 1 strzał na bramke w 1 połowie to ataki zmasowane ;) chyba na innym meczu byłes

~, dawaj kolego! (93.105. * .96) 09.09.2012 21:45
7

tyn misiu z tom fryzurom mo mistrza

~miki, (93.105. * .96) 09.09.2012 21:34

Brawo Lyski, świetna gra 1-6!

~do poprzednika (188.0. * .21) 09.09.2012 20:58

Jak grali tak jak ty piszesz to się nie ma co dziwić.

~kibic.. (93.105. * .96) 09.09.2012 20:48
-3

nie wiem co sie stałozLyskmi dopzerwy grali niezli atakowaliprowadizli grę, ale to cobyłow 2 połowa wołą o pomstę do nieba

~Ksg (188.137. * .227) 09.09.2012 20:02