Sobota, 4 kwietnia 2020

imieniny: Izydora, Wacława, Platona

RSS

PILNE

Zawodnik z Kuźni Raciborskiej w finale "Szkoły walki Drwala"

27.09.2012 10:50 | 1 komentarz | kozz

Maciej Kriwienok, prezes i trener Sparta Kuźnia Raciborska dotarł do finału programu telewizyjnego "Szkoła walki Drwala".

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Materiał wideo:

„Szkoła walki Drwala” to program telewizyjny z pogranicza reality show o charakterze konkursu ukierunkowanego na poszukiwanie młodych talentów w dziedzinie MMA.

Cel, jaki postawił przed sobą Tomasz Drwal to pokazanie młodym ludziom jak wygląda codzienność zawodnika MMA. - Chcemy pomóc im w pierwszych etapach kariery, aby ułatwić im przeskoczenie z pułapu amatora do zawodowca - podkreśla. Pierwszym krokiem w kierunku zaistnienia na krajowym rynku MMA będzie organizowana już niebawem finałowa gala, na której wystąpią najlepsi uczestnicy "Szkoły walki Drwala".

W czerwcu gdy program miał swoje początki było osiemdziesięciu uczestników, do finału dotarło szesnastu najlepszych, a wśród nich Maciej Kriwienok z Kuźni Raciborskiej.

- Łącznie było pięć spotkań. Pierwsze cztery odbyliśmy w krakowskim klubie Change Gym. Następnie odbyło się czterodniowe spotkanie w Szklarskiej Porębie i we Wrocławiu, gdzie przechodziliśmy ćwiczenia wytrzymałościowe i siłowe. Walki finałowe w różnych kategoriach wagowych odbędą się pod koniec października, prawdopodobnie będzie to transmitowała telewizja, natomiast reality show, w którym wziąłem udział będzie wyemitowane w siedmiu odcinkach w stacji Orange Sport. Wcześniej do Kuźni przyjedzie ekipa telewizyjna, aby nagrać o mnie materiał - powiedział Maciej Kriwienok, prezes i trener Sparty Kuźnia Raciborska.

Ludzie:

Maciej Kriwienok

Maciej Kriwienok

Radny miejski Kuźni Raciborskiej