Poniedziałek, 18 stycznia 2021

imieniny: Małgorzaty, Piotra, Liberty

RSS

Epidemia koronawirusa:

Twarde zderzenie z II-ligową rzeczywistością

02.10.2012 07:23 | 2 komentarze | art

 

Wicemistrz II ligi poprzedniego sezonu Silesia Volley II Mysłowice/Chorzów okazał się zbyt wymagającym rywalem dla Zorzy Wodzisław. Na inaugurację II ligi w Wodzisławiu Zorza przegrała gładko 0:3.

 

Twarde zderzenie z II-ligową rzeczywistością
Kapitan Zorzy Marta Wójcik starała się mobilizować koleżanki. Na niewiele się to zdało.
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

 

Podopieczne Andrzeja Brzezinki rozpoczęły z animuszem i w pierwszym secie prowadziły już 12:5. Rywalki zdołały jednak odrobić straty, doprowadziły do remisu 15:15, wychodząc następnie na prowadzenie przy stanie 16:15 i kontrolowały seta do końca. Druga partia od początku toczyła się pod dyktando przyjezdnych. Wodzisławianki próbowały gonić, ale kiedy tylko zbliżały się na 3 punkty rywalki odskakiwały, a w końcówce seta nie pozwoliły sobie na rozprężenie i zwyciężyły 25:18.

W trzecim secie wodzisławianki przegrywały już 14:23. Mimo to się nie poddały i doprowadziły nawet do wyniku 20:23. Kolejne dwa punkty należały do przyjezdnych, które tym samym wygrały 3:0.

 

Skład Zorzy: Marta Wójcik, Judyta Ogerman, Weronika Dusza, Aleksandra Małek, Agnieszka Ostrzołek, Patrycja Szado, Karolina Sowisz, Daria Hibner, Patrycja Michalska, Magdalena Prokop, Agata Czernecka, Weronika Wyrozębska,

 

Zorza WodzisławSilesia Volley II Mysłowice/Chorzów 0:3 (21:25, 18:25, 20:25)

 

(art)