Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Forteca Świerklany: najpierw obóz, później seria sparingów

11 stycznia piłkarze czwartoligowej Fortecy Świerklany rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej. Dziś rano (wtorek) wyjechali na kilkudniowy obóz do Międzybrodzia Bialskiego.

Forteca Świerklany: najpierw obóz, później seria sparingów

– Jest to ośrodek stworzony typowo do obozów sportowych. Sala gimnastyczna, siłownia, odnowa biologiczna. Naszym celem jest praca nad siłą i wytrzymałością, ale nie zapomnimy również o zajęciach z piłkami. Będzie też trochę teorii – mówi Piotr Hauder, trener Fortecy. Póki co, w zespole pozostali wszyscy zawodnicy, którzy reprezentowali drużynę jesienią. Z ekipą ze Świerklan trenuje również dwóch nowych napastników, co zresztą nie powinno dziwić, gdyż w dotychczasowych 15 spotkaniach Forteca zdobyła zaledwie 17 bramek. To jeden z gorszych rezultatów w lidze (dodajmy, że drużyna ma za to jedną z najsolidniejszych linii defensywnych). – Nie chciałbym mówić o personaliach, ponieważ póki co nie wiadomo, czy podpiszemy umowy z tymi zawodnikami – odpowiada trener Hauder pytany o nazwiska nowych graczy. Kadra na obozie będzie przebywała do 26 stycznia. Od 9 lutego rozpocznie się natomiast seria sparingów, których zaplanowano aż jedenaście. W pierwszym meczu rundy wiosennej, 23 marca, Forteca zagra na wyjeździe z GKS Jastrzębie.

(kp)

 


 

Plan sparingów Fortecy Świerklany:

 

  • 9 lutego, godz. 11.00 Forteca – Przyszłość Rogów
  • 13 lutego, godz. 19.00 Forteca – LKS Bełk
  • 16 lutego, godz. 11.00 Forteca – Pniówek Pawłowice
  • 20 lutego, godz. 17.00 Forteca – Grunwald Halemba
  • 23 lutego, godz. 15.00 Forteca – Dąb Gaszowice
  • 27 lutego, godz. 19.00 Forteca – Polonia Głubczyce
  • 2 marca, godz. 11.00 Forteca – BKS Bielsko Biała
  • 6 marca, godz. 17.00 Forteca – LZS Leśnica
  • 9 marca, godz. 15.00 Forteca – Górnik Wesoła
  • 13 marca, godz. 19.00 Forteca – Slawia Ruda Śl.

 

 

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~mama boskiego (89.174. * .68) 23.01.2013 10:15

chłopaki nabiorą siły i wytrzymałości od biegania na Żar ;) a na dół na dupolotach ;)