Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Forteca pokonała Krzyżanowice. Kontuzja Lemiesza - zobacz wideo!

W Świerklanach odbył się mecz sparingowy pomiędzy LKS Forteca Świerklany a LKS Krzyżanowice.

Forteca pokonała Krzyżanowice. Kontuzja Lemiesza - zobacz wideo!
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

Materiał wideo:

Piotr Hauder, trener LKS Forteca Świerklany: W pierwszej połowie przód nie funkcjonował i akcje nie potrafiły się zawiązać - nie było ruchu. W drugiej połowie było widać, że jesteśmy lepiej przygotowani fizycznie, lepiej zorganizowani i lepiej chłopcy podeszli do meczu. Jestem bardzo zadowolony z postawy Maćka Wieczorka - wszedł na boisko i strzelił dwie bramki, a mógł więcej. Umiał grać tyłem do bramki jak i przodem. Zmieniliśmy trochę system gry, bo dopasowujemy go do umiejętności chłopaków i potencjału drużyny. Myślę o pierwszym miejscu w lidze, ale celem jest, żeby być w pierwszej szóstce.

Bartłomiej Socha, trener LKS Krzyżanowice: W środę graliśmy bardzo ciężki mecz, a mam praktycznie trzynastu zawodników do dyspozycji plus młodzież. W pierwszej połowie mieliśmy więcej sił i na pewno gra wyglądała lepiej niż w drugiej. W drugiej połowie nie trzymaliśmy linii i dlatego Świerklany zagrały lepiej. Jest to też bardziej doświadczony zespół niż nasz, bo grają ze sobą przez 3-4 lata, tylko niektóre ogniwa wymieniają. My z kolei zmieniliśmy ustawienie, jestem z zespołem praktycznie miesiąc. Jestem bardzo zadowolony z pierwszej połowy, bo wyglądało to super z tego względu, że Świerklany nie stworzyły żadnej sytuacji bramkowej, a my 2-3 razy groźnie zaatakowali i mogliśmy pokusić się o dwie bramki więcej. Mamy fajnych młodzieżowców i chcemy na nich postawić. Co do kontuzji Lemiesza na razie trudno coś więcej powiedzieć, nie potrafił zejść o własnych siłach, mam nadzieję że nie było żadnego pęknięcia, ale kostka była napuchnięta. Oby to była tylko torebka stawowa.

LKS Forteca Świerklany - LKS Krzyżanowice 4:1 (0:1)
0:1 Tomasz Lemiesz
1:1 Kamil Kuczok
2:1 Sławomir Musiolik
3:1 Maciej Wieczorek
4:1 Maciej Wieczorek

13 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~rydy do Krzyżanowik (188.0. * .24) 25.02.2013 23:49

Tak tak.. rozpamiętujcie.. Jak już jesteś taki pamiętliwy kolego, to zapewne pamiętasz sezon 09/10 i 2:3 u Was i 8:1 u Nas ;) bo My pamiętamy.. ;D Rydy awansowały (i nic dobrego z tego nie wynikło), a Krzyżanowice jeszcze nie.. więc nie bądź taki do przodu :] pozdro ;)

~Krzyżanowik (83.5. * .192) 25.02.2013 15:29
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

do Rydy - my pamiętamy 8:0 na jesień. Pozdro :)

~Rydy . (188.0. * .21) 25.02.2013 13:06
oceniono 7 razy
-1
Zgłoś

Kontuzja Lemiesza - no to główny hamulcowy na aucie . Kim wy chcecie grać jak taki grajek jak Lemiesz ma miejsce w zespole -tragedia ,w Rydach się cieszą że się tego hamulcowego zespołu pozbyli .

~Do alojz (77.253. * .41) 25.02.2013 09:34
oceniono 6 razy
2
Zgłoś

Słyszałem że w następnym sezonie Krzyżanowice będą miały osobną okregówkę w której sami bedą grać wiec macie duże szanse na awans w przyszłym sezonie. Bo w tym dajcie sobie spokój ;]

~wladimir (193.46. * .252) 25.02.2013 09:04
oceniono 6 razy
0
Zgłoś

Świerklany na razie widać że poprawili grę do przodu może zamiast remisować będa wygrywać i miejsce w tabeli faktyczxnie w pierwszej 6 jest jak najbardziej do osiągnięcia.

~alojz (188.137. * .161) 24.02.2013 21:41
oceniono 10 razy
0
Zgłoś

Na pewno jakiś samochwała ze świerklan to pisała.Bez przesady...

~kostri (89.200. * .97) 24.02.2013 15:36
oceniono 7 razy
-3
Zgłoś

no dokładnie. Podziękowania dla Świerklan za przygotowanie bardzo dobrze boiska mecz został opóźniony ze względu na to żeby boisko na nowo odgarnąć. Poatrzcie w jakich warunkach grał row z rogowem a jakie boisko było w Świerklanach, Święrklany super przygotowane

Pokaż więcej