środa, 16 października 2019

imieniny: Gawła, Florentyny, Grzegorza

RSS

13.04.2013 11:07 | 25 komentarzy | art

Ryszard Skatuła, prezes III-ligowej Przyszłości Rogów zmarł dziś w nocy. Wiadomość ta spadła na społeczność Rogowa i sympatyków rogowskiego klubu nagle i niespodziewanie.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Ryszard Skatuła (urodzony 1957) był prezesem Przyszłości nieprzerwanie od 2006 roku, kiedy to przejął stery klubu po swoim bracie Tadeuszu Skatule, obecnym staroście powiatu wodzisławskiego. Za jego prezesury Przyszłość zanotowała największy sukces w historii czyli awans do III ligi piłkarskiej.

Przyszłość ma dziś na własnym stadionie rozegrać spotkanie ligowe z Odrą Wodzisław. Jak powiedział nam Stanisław Zbroja, wiceprezes Przyszłości spotkanie to nie zostanie przełożone i odbędzie się zgodnie z planem. - Z wielkim bólem, ale rozegramy to spotkanie, oczywiście bez emocji jakie zazwyczaj towarzyszą takim wydarzeniom. Nasi piłkarze zagrają z czarnymi opaskami. Mamy nadzieję, że kibice z Wodzisławia wykażą się zrozumieniem, będą zachowywać się godnie i uszanują nasz ból - mówi Zbroja.

Również pozostałe spotkania z udziałem drużyn Przyszłości - młodzieżowych oraz C-klasowych rezerw odbędą sie zgodnie z planem.

 

(art)