Ptaszek odleciał z czerwoną kartką. Trzy punkty dla Tworkowa.

Trzy gole, czerwona kartka dla gospodarzy i usunięcie ze strefy technicznej trenera LKS Ruda Kozielska. To wydarzyło się w środowe popołudnie na bocznym boisku LKS Buk Rudy, gdzie jako gospodarz mecze rozgrywają "koziołki".

Trzecia od końca w tabeli Ruda Kozielska zmierzyła się z będącym w środku tabeli Tworkowem. Lepiej spotkanie raciborskiej A klasy rozpoczęli przyjezdni, którzy objęli prowadzenie po golu Wojciecha Podolaka. Na to trafienie szybko odpowiedział Robert Ptaszek. Kolejny gol padł po strzale Dawida Fryta z Tworkowa. Spotkanie szczególnie przy linii bocznej boiska miało nerwową atmosferę pełną kłótni pomiędzy sędziami, a sztabami szkoleniowymi.

LKS Ruda Kozielska - LKS Tworków 1:2 (0:0)
Robert Ptaszek - Wojciech Podolak, Dawid Fryt.

Ruda:
Zygmunt Kręcichwost, Adam Michalik, Andrzej Musioł, Łucjan Węglorz, Marian Bachrej, Marcin Adamiak, Robert Ptaszek, Andrzej Adamiak, Jakub Raciborski, Krzysztof Pacyga (57. Marcin Paszek), Andrzej Stronczyński.

Pozostali rezerwowi: Sebastian Morgała, Dawid Klis, Michał Belkius, Rafał Musioł, Wojciech Węglorz, Sebastian Belkius.

Żółte kartki: Robert Ptaszek (2 żółte kartki = czerwona, 73. minuta), Krzysztof Pacyga, Wojciech Węglorz, Michał Belkius, Zygmunt Kręcichwost.

Trener: Krystian Konieczny.

Tworków: Dawid Fichna, Daniel Koryciak, Mirosław Krakowczyk, Stefan Pawlik, Marcin Wieder, Mariusz Pytlik, Michał Latoń (46. Grzegorz Adamczyk), Paweł Skowyra, Mariusz Juraszek (89. Michał Affa), Wojciech Podolak, Dawid Fryt.

Żółta kartka: Mariusz Juraszek.

Pozostali rezerwowi: Denis Wszołek, Dennis Kustos, Martin Wostek, Marcin Rossa.

Trener: Andrzej Wypłosz.

10 komentarzy

Śledź tę dyskusję
~do III (83.30. * .28) 05.05.2013 21:07

A może masz racje bo według mnie wyznaczanie kogoś będącego kibicem Nowej Wsi do prowadzenia meczu drużyny z którą rywalizują jest co najmniej nie na miejscu.

~lll (83.29. * .50) 03.05.2013 11:36
oceniono 3 razy
3
Zgłoś

wychodzi na to ze krybus byl pod wplywem alkocholu i chce utrzymac nowo wies w a klasie

~widz (83.5. * .133) 03.05.2013 11:22
oceniono 2 razy
0
Zgłoś

kozz jak by to było ze sprawozdania to wszystko by grało, pomyśl sami napisaliście w nawiasie ze do poliwy bylo 0;0 a tu nagle w 14 i 19 minucie bramki? z tego co pamietam to byly w 60 min i 69 dla koziołków

Zgłoś

Dane pochodzą ze sprawozdania sędziowskiego. Pozdrawiam!

~Kibic1234 (83.30. * .105) 03.05.2013 10:12
oceniono 5 razy
3
Zgłoś

Krybus lubi kręcić lody na tym boisku , Koziołki wiedzą o co chodzi mecz 2 sezony temu Kozia - Górki . Wtedy tez dał popis i wywalił wszystkich z ławki Górek ,nawet kibiców chciał usuwać ala mu się nie udało.

~korektoka (83.26. * .209) 03.05.2013 09:32
3
Zgłoś

Sam się już pogubiłem. Wynik do przerwy 0:0 a bramki padały w 14 i 19 minucie? Ohh redaktorze. opis tragedia. Wszystkie bramki padły w drugiej połowie.

~widz (83.5. * .133) 03.05.2013 09:30
3
Zgłoś

droga redakcjo wszystkie bramki były w 2 połowie i pierwszą dla tworkowa zdobył Podolak

~Dżon (77.253. * .126) 03.05.2013 08:50
oceniono 8 razy
8
Zgłoś

Nie dziwi to chyba nikogo sędziował Antek więc chaos musi być gdzie go tam za głównego lepiej niech se dychnie jak Faber czy Majer na linii. A ślepi w podokręgu jeszcze Antkowi daja co tydzień mecz za głównego w seniorach.Czemu nie promują młodych sędziów w podokręgu? Kto będzie te mecze prowadził za kilka lat? Chyba ciągle słabi sędziowie, którzy nie mieli doświadczenia w prowadzeniu meczów, bo starzi pokroju Antka muszą sędziować niestety taka rzeczywistość;( Czyżby układy w podokręgu? - pytanie retoryczne;]

Trol 03.05.2013 05:56