Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Pierwszy punkt Jankowic

W ramach V kolejki Start Mszana podejmował zespół z Jankowic. Przyjezdni w dotychczasowych pojedynkach nie zdobyli żadnych punktów. Spotkanie w Mszanie okazało się jednak przełomowe. Podopieczni Roberta Żyradzkiego doprowadzili do remisu, tym samym zdobywając pierwszy punkt w sezonie.

Pierwszy punkt Jankowic
Fot. Klaudia Grzegoszczyk
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

Pomimo prowadzenia 2:0, Start Mszana nie zdołał utrzymać przewagi nad przeciwnikiem. Wynik meczu został ustalony już w pierwszej połowie meczu. Bramki dla gospodarzy zdobyli Kamil Świerczek i Artur Kuczka. Natomiast dla przyjezdnych Mateusz Mitko i Rafał Michałowski. Mecz w drugiej połowie obfitował w wiele szans dla obu drużyn na przechylenie szali zwycięstwa na swoją stronę, lecz spotkanie pomimo wielu prób zakończyło się podziałem punktów.LKS Start Mszana - LKS Orzeł Jankowice 2:2 (2:2)
Kamil Świerczek 28., Artur Kuczka 34.,-  Mateusz Mitko 38., Rafał Michałowski 42.


Start: Adrian Henkel, Rafał Nowak ( 60.Patryk Marek), Wojtek Telicha, Kamil Świerczek, Jonasz Pukowiec, Mateusz Skomro, Karol Dzierżęga (80. Rafał Grzegoszczyk), Łukasz Adamczyk, Artur Kuczka, Artur Grabiec, Adrian Stańkusz (40. Łukasz Florek).

Pozostali rezerwowi: Bartłomiej Kuźnik, Patryk Tkocz, Robert Stabla, Bartosz Henkel.

Żółte kartki:
Artur Grabiec, Kamil Świerczek.

Trener
: Marian Piechaczek.

Orzeł: Marcin Sitko, Mateusz Szewczyk, Paweł Toman, Dawid Liszka, Rafał Lubszczyk, Kamil Kubów, Michał Kuna, Szymon Węgrzyk, Paweł Woryna (85. Adam Jeżewski), Mateusz Mitko (90. Mirosław Drewnowski), Rafał Michałowski.

Pozostali rezerwowi: Kamil Liszka, Patryk Pielesz, Mateusz Kula, Jarosław Wilczyński.

Żółte kartki: Dawid Liszka

Trener: Robert Żyradzki

3 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Podpisz się... (188.137. * .228) 02.09.2013 13:41
oceniono 3 razy
3
Zgłoś

dobrze że trener zmienił Rafała Nowaka

~DNA (83.10. * .86) 02.09.2013 08:25
oceniono 2 razy
0
Zgłoś

Takie zmieny robić to jest śmiech na sali ! Szkoda słów Piechaczek. ! Jak Ci się już nie chce albo chcez zrobić na złość to odejdź tak jak ostatnio !!!!!!! Do dupy z takim trenerem, ! DNO ! DNO!

~Podpisz się... (188.137. * .228) 01.09.2013 11:06
oceniono 4 razy
4
Zgłoś

panu Piechaczkowi już dziękujemy